Jump to content

Recommended Posts

Witam, czy ktoś mógł, by mi pomóc w pewnej sprawie. Mianowicie chodzi o to, że kończy mi się umowa u operatora telewizji voice-net, nie jestem zadowolony z usług tego dostawcy, i chciałbym rozwiązać umowę, ale niestety minął już okres 30 dni przed dniem, którym była zawarta umowa, i mam pytanie, czy przysługuje mi dobrowolne odstąpienie od usługi ze względu na to, że kanał superstacja po przejściu z nadawania z jakości SD na jakość HD jest u tego operatora niedostępny, z góry bardzo Dziękuje za odpowiedz, Pozdrawiam.

Przepraszam za nowy temat, ale naprawdę nie wiedziałem gdzie mogę ten temat poruszyć na forum itp /Proszę w razie czego przenieść ten temat odpowiedni dział

Edited by kosmo1987
Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Dziękuje za odpowiedz @patryszq  , czyli jak najlepiej mogę rozwiązać tą umowę w tej sytuacji co jestem  ? Bardzo Dziękuję za wszelką pomoc w tym temacie

 

Co sądzisz o tej decyzji  UOKiK-u  ?

 

"Konsument ma prawo nie tylko do określonej liczby programów telewizyjnych, lecz także do konkretnych stacji. Jeśli więc dostawca sygnału zastępuje jeden kanał innym, klient powinien mieć możliwość bezpłatnego wypowiedzenia umowy – uznał Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów w odniesieniu do praktyk Multimedia Polska"

 

Edited by kosmo1987
Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Takie właśnie miałem przeczucie ,że nic nie da się zrobić więcej w tej sytuacji, ale wolałem zapytać .Dziękuję bardzo za odpowiedz z twojej strony w tym temacie.

Pozdrawiam

Edited by kosmo1987
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...