Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdurą jest, że:

 

Oferty beda za 3 tygodnie.

Byc moze troche wczesniej.

 

Kolego @liczba+ jak podawałem jako pierwszy na tym forum skan aneksu, to tacy ludzie jak Ty pisali, że to jakiś żart, że to fake i fama. Dzisiaj zachęcam tych ludzi, którzy otrzymali swoje aneksy, by porównali swoje pismo do tego co wrzuciłem na forum. Są to te same aneksy.

 

Podałem datę, od 02.02 będą nowe ceny w utrzymaniu. Koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw pytanie:

 

Ja chciałbym zapytać czy ktoś kto do tej pory korzysta z promocji Canal+optimum za 78 zł i napisał rezygnację ze wxzględu na podwyżkę cen - miał już jakiś telefon z BOK z jakąś propozycją zachęcającą do pozostania w cyfrze+ :( Czyli ; co oni proponują tym którzy rezygnują z cyferki mając pakiet canal+optimum :?:

 

potem prawidłowa odpowiedź:

 

Za wcześnie jest. Abo dopiero w tym tygodniu dostali info, więc zanim rezygnacje zostaną wysłane, dostarczone i wprowadzone, to minie ładnych kilka dni.

 

potem wprowadzająca w błąd odpowiedź:

 

Oferty beda za 3 tygodnie.

Byc moze troche wczesniej.

 

Kolego blueman zadasz sobie pytanie "dlaczego". Dlatego, że wlodarek1 pyta o propozycje dla wypowiadających. Jeśli ma zarejestrowane wypowiedzenie, to może przedłużyć tak jak i inni. Prawdopodobnie masz rację, że będą nowe ceny, co nie zmienia powyższego. Koniec wywodu :jupi:

 

@analyse zastosuj się do własnej rady jako pierwszy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakieś nieporozumienie. Podnoszą abonament z powodu dodania nowych kanałów hd, ale i tak te kanały pozostają dalej dodatkowo płatne. Gdyby dodali kanały hd w pakiety to inna historia by była. Coś tu jest nie tak.

 

 

Podnoszą, i tu mieć cichą nadzieję że jak dojdą kanały od N abonament już nie wzrośnie na co najmniej 2 lata. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę zawarłem 3 stycznia 2012 r. na Optimum 57 PLN ( rabat 42 PLN ). Przez telefon hasło rabat nie padło ani razu - cały czas podkreślałem C+Optimum 57zł/miech przez 15 m.

 

Dzisiaj dostałem aneks. Od razu do nich zadzwoniłem z pretensjami. Na początku chcieli dać HD Optimum Promo na 3 miesiące za free , potem zniżkę 15 zł na dekoder PVR HD na 12 miesięcy ( bo płacę właśnie 15zł/miech). Skończyło się na :

Zniżce na dekoder PVR HD - 20 zł, oraz HD Optimum 3 miesiące free. Czyli na aneksie de facto skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież dodali własne kanały i 2 TVN-y w HD, które nie są dodatkowo płatne i są we wszystkich pakietach.

 

ja posiadam od nich wynajety dekoder sd i nic mi nie daje ze dodali te kanaly hd ,,a cena od 1 marca bedzie zminiona :read:

 

To proste wypowiesz umowę i albo z nimi zostaniesz na nowych warunkach (być może z nowym dekoderem HD, dzięki któremu będziesz mógł oglądać te kanały których teraz nie możesz), albo zmienisz operatora.

Jak nie było kanałów HD w pakietach to źle, dodali jeszcze gorzej. Trudno dogodzić. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnoszą, i tu mieć cichą nadzieję że jak dojdą kanały od N abonament już nie wzrośnie na co najmniej 2 lata. :>

Nie liczyłbym na to, wiele zależy jak im pójdzie obecna podwyżka pod względem wypowiedzeń.

Panowie, zamiast się idiotycznie kłócić albo wściekać na Cyfrę i szykować wypowiedzenia skorzystajcie z rady kol. VanShooter. Umiecie czytać ze zrozumieniem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, posiadam prestiz hd i tez mi przyszło ze podwyzszają cene.

1.Czy moge wziasc w promocji 3x0 zl drugą umowe a z tej zrezygnowac?

2.Czy do multiroom wystarczy ze wezme tylko Pace PVR bez aktywacji bo mam już sagemcoma na własnosc w sypialni

 

Reasumujac mi sie bardziej opłaca podpisać nową umowe, brak aktywacji i 3 x 0 PLN. Poza tym nie chce juz prestizu z cinemaxami i filmboxem bo nie ogladam.

Chyba wszystkim opłaca sie wziąść nową umowę a ze starej zrezygnować bo nawet prestiż teraz kosztuje mniej niz cyfra chce teraz ode mnie:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...