Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No więc dziś przyszedł aneks. Ogólnie to chcę zostać w cyfrze i chyba jakoś przeboleje niestety tą podwyżkę ( albo zmniejsze pakiet)

Pytanie moje :

- Jeśli wypowiem umowę to do kiedy będzie obowiązywać ?

- czy nie lepiej wypowiedzieć i wziąść od nowa ? Teraz są jakiejś promocje 3x0, tak żeby choć ciut na tym zarobić nawet jedem miesiąc free czy coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ analyse: Pomagaj - popieram.

 

Zostałem oszukany podczas przedłużania umowy w grudniu i reklamacja nic nie dała. Będę namawiał każdego znajomego, żeby zrywał/wypowiadał umowę, zachęcając jednocześnie do negocjowania warunków. Taki bałagan, dezinformacja, sprzeczne zapewnienia konsultantów i, w końcu, wręcz oszustwa, faktycznie nadają się nie tylko do ataku klienta w postaci wypowiedzenia, ale i skierowania kroków do UOKiK (@ jacenty).

 

To forum to darmowa i obszerna informacja marketingowa nie wymagająca drogich badań. Może jakiś jeden mądry pracownik działu marketingu C+ to czyta i się dowie, że skończyłem 2-letni okres polecania usług tej platformy.

 

Swojego czasu pamiętam, gdy Era otrzymała karę za kampanię "nieograniczony Blueconnect", który miał limit 2GB. Porównując C+ mówi o pewnych cenach w swojej ofercie handlowej ukrywając regulamin/aneks powiększający abonament. Nieskutecznie rozsyła aneksy. Przykłady można mnożyć.

 

Ot takie moje przemyślenia :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś posiada dekoder PVR to czemu tam nie wyświetli się informacja z możliwością rezygnacji umowy? Tak to mówią, ze szkoda pieniędzy na rachunek papierowy....

 

 

@ analyse: Pomagaj - popieram.

Będę namawiał każdego znajomego, żeby zrywał/wypowiadał umowę, zachęcając jednocześnie do negocjowania warunków. Taki bałagan, dezinformacja, sprzeczne zapewnienia konsultantów i, w końcu, wręcz oszustwa, faktycznie nadają się nie tylko do ataku klienta w postaci wypowiedzenia, ale i skierowania kroków do UOKiK (@ jacenty).

)

 

 

popieram :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój z tym oburzeniem, zmieniają zasady to jak się nie podoba można przecież zrezygnować i tyle.

 

Ja wysyłam rezygnacje dopiero w następnym tygodniu i będę chciał zmnijszyć pakiet z Optimum + za 57 na niższy Kompakt + jeśli nie dadzą oferty za 55 lub mniej pozostaje przy optimum anuluje rezygnację i będę płacił 65 zł przecieżjeszcze niedawno płaciłem za to jak inni 78 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mail sprzed kilku sekund ...

" Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że nowy Cennik wchodzi w życie 1 marca 2012 roku.Do Pana kwoty abonamentu nalezy od 1 marca doliczyc kwote 9 zl za wzrost ceny pakietu SUPERPREMIUM oraz 5 zl za MR wzrost ceny opcji MR . W związku z tym na podstawie Pana wniosku z brakiem akceptacji nowych stawek przesłanego listem poleconym Umowa zostanie rozwiązana 1 marca 2012 roku.

Wyjaśniam, że standardowa cena zestawu promocyjnego CANAL+HBO Superpremium zarówno dla Umów już podpisanych oraz nowych od 1 marca 2012 roku będzie wynosić

146 zł.

 

W przypadku pojawienia się pytań, proszę o kontakt.

 

Z poważaniem,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,Uwzgledniajac dotychczasowy rabat to C+ Kompakt kosztowalby 53 PLN ale poki co nie wiemy jak bedzie. ''

 

No na tyle bym się zgodził odrazu bo i tak jak się okazuje nie potrzebuje tego optimum nie oglądam tych kanałów kompakt mi wystarczy do tej pory trzymliśmy to głównie ze względu na FoxLife ale ostatnio nic tam ciekawego nie ma więc nie ma po co tego trzymać. Z koleji dziecka nie mam jeszcze wiec bajek nie oglądam a AXN to nawet 5 min miesiecznie nie włączam bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega dzisiaj też dzwonił i pytał o podwyżki... też go to obejmuje...powiedział konsultantowi że w takim razie rezygnuje i wysyła wypowiedzenie bo za 99zł to on ma "n" ,"cp" albo "vectre" a 114zł to już za dużo...konsultant go zapewnił że ma czekać na telefon i dostanie bez problemu tą cenę co teraz ma...ponoć masa telefonów i wypowiedzeń które już spływają ich troszkę zaskoczyła :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie ma się tym zająć UOKiK? Bo Tobie nie podoba się, że Cyfra podwyższa ceny?

 

~Yarpen Zirgin powinno trochę kultury w Twoich wypowiedziach! Odzywasz się niekulturalnie a wręcz ... przemilczę to. Ciągle tylko stopujesz wypowiedzi innych. Daj im się wypowiedzieć. Przecież każdy ma do tego prawo jak i do popełniania błędów (np: nielegalny zakup tunera cyfry na allegro).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie dopiero mamy pierwszą połowę stycznia. Konkretne ruchy będą raczej w II połowie lutego. W sumie spodziewałem się podwyżki ale liczyłem bardziej na przełom maj-czerwiec. Wiadomo podwyżka 5 zł dużo krzywdy nie robi (oczywiście jest jeszcze kwestia zasad itp,itd) jednak w większości przypadków ( z multiroom-em) będzie to w granicach 14 zł. Także tak jak pisze @blumeman trochę spokoju proponuje co niektórym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej.

W moim przypadku podwyżka wyniesie 13 zł co daje kwotę 97 zł za C+ optimum i multiroom przy umowie 19-sto miesięcznej.Łącznie (97x19)daje to kwotę 1843zł, nie licząc potrzeby dokupienia kanałow HD na igrzyska i euro.Dla porównania obecna oferta n przy umowie 12-sto miesięcznej to koszt(79złx12) 948zł . Jak widać w kieszeni zostaje 900zł. Wypowiedzenie również wyśle ale tym razem nie będę już czekał na łaskawe telefony i oferty z ulotki. Przechodzę do n, niestety. Z cyfry generalnie byłem zadowolony ale jak wziąć pod uwagę konkurencje to po prostu wypada lepiej. Obecna oferta Full HD za 79zł /mies i umowie 12 miesięcznej jest bezkonkurencyjna. Jak dodatkowo wziąć pod uwagę dużo lepsze dekodery i ofertę filmową to po prostu cyfra jest słabsza.

Grand Prix i ligę angielską, hiszpańską można oglądać poprzez soccer live.Liga polska mnie nie interesuje gdyż żadna rzeszowska drużyna nie gra w ekstraklasie.

Zapewne po roku wrócę do cyfry ale trzeba spróbować czegoś nowego a nie trwać przy tylko jednej platformie.

 

Przeanalizujcie ofertę n-ki ,naprawdę warto,zawsze byłem zwolennikiem cyfry ale czas na zmiany.

 

Abonent Cyfry Plus od 2003r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...