Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie kolejne: papiery z umowy drukują się w 3 egzemplarzach (dla abo, dla APSu, dla Cyfry+). Rozumiem, że wy odsyłacie ten jeden egzemplarz do W-wy. Co bedzie jak tam nie ma np. tego nieszczesnego aneksu, jak teraz wiemy nie wydrukowanego z winy dystrybutora ? Moze tutaj jest jakis kruczek do wykorzystania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyjaśniam, umowa drukuje się w 3 cześciach, jak napisałeś + symulacja płatności i regulamin tylko dla abonenta. Generalnie nie ma możliwości udowodnienia, że dystrybutor nie wydrukował Ci regulaminu. W domyśle, dostałeś regulamin i się z nim zapoznałeś.

Tak samo jak z dostarczeniem pocztą informacji o zmianie w regulaminie. Jest wysłane i cyfra uzna brak akceptacji, jak do końca bieżącego miesiąca wypowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktyczne C+ z ukrytymi regulaminami, zamiast ogólnodostepnymi dla każdego przyszłego abonenta zagrywa równo.

Przed podpisaniem aneksu z TV próbowałem za wszelką cene uzyskac taki regulamin telefonicznie, e-mailowo czy szukając na stronie C+ i nic, zawsze było: otrzyma pan przed podpisaniem umowy/aneksu.

Dodam tylko że orientowałem sie w n-ce jak sprawa sie ma przy promocji listopadowej 2011r - n z TV natychmiast otrzymałem dostep do takowego regulaminu, z którym mogłem sie zapoznac przed podjeciem dalszej decyzji w sprawie podpisania umowy. Takie podejscie rozumiem, nie celowe ukrywanie, a nóż może sie uda kogoś naciągnoć, poniewaz 1 na 10 osób może czyta regulamin przy podpisywaniu umowy, potem będzie już za późno (umowa juz podpisana)

W C+ zatrzymują mnie tylko MR z nieparowanymi kartami, które mozna przenosic swobodnie w domu między dekoderami, oraz że posiadam zakupione w C+ dekoder HD, moduł CAM HD, oraz stary SD Pioneer.

Mmam jeszcze nadzieje, że po połaczeniu n z C+ , cyfra przejmie cywilizowane praktyki od n-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie to pal licho, ja mam w miare dobre warunki, m.in. MR za 1 zł do końca umowy, czyli jeszcze rok. Ale znajomemu doradziłem co wziąc i teraz oczyma bede świecil. Jak piszesz regulamin i symulacja drukuje sie tylko dla abonenta. Ale aneksy to nie regulamin i one sie powinny drukowac w 3 egzemplarzach po 1 dla kazdego. A skoro znajomy nie otrzymal, dystrybutor dla siebie tez nie ma i do Cyfry go nie odeslal z innymi wymaganymi papierami to bedzie latwiej do udowodnienia, ze ankesu na oczy sie nie widzialo. Ok. Poczekam na rozwoj wypadków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodziłeś w tamtym roku z innej tv o ile dobrze kojarzę więc istnieje duże prawdopodobieństwo powrotu do pierwotnego rabatu. Przynajmniej ja otrzymałem takie info z ica ale drąże temat nadal.

 

Ja podrąże jak dostane info z aneksem. Jeżeli byłby powrót do pierwotnego rabatu (czyli 19,90 -> 26,00 - 19,90) w moim przypadku ta podwyżka wynosiłaby aż 14,10 za sam pakiet.

 

I faktycznie zastanawiające, dlaczego symulacja płatności nie zawiera cen z aneksu wchodzącego od 1.03. Ja wiem, że zaraz się odezwą głosy, że symulacja nie jest intergralną cześcią umowy (regulaminu), ale czym jest w takim razie - tylko informacją ? Czyli [beep]oła jak symulacja może się drukować dla abonenta a aneks juz nie. Takie rzeczy tylko w Cyfrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że nad samym Waszym podpisem na umowie jest nadrukowana formułka

 

"Otrzymałem i znam treść regulaminu umowy o abonament, załącznika nr 1 oraz cennika, które stanowią jej część i zgadzam się na włączenie ich do treści niniejszej umowy...."

 

A więc niektórzy potwierdzili w ciemno swoim czytelnym podpisem, że zgadzają się na zmianę cen od 1 marca 2012 8)

 

Już wyjaśniam, umowa drukuje się w 3 cześciach, jak napisałeś + symulacja płatności i regulamin tylko dla abonenta. Generalnie nie ma możliwości udowodnienia, że dystrybutor nie wydrukował Ci regulaminu. W domyśle, dostałeś regulamin i się z nim zapoznałeś.

Tak samo jak z dostarczeniem pocztą informacji o zmianie w regulaminie. Jest wysłane i cyfra uzna brak akceptacji, jak do końca bieżącego miesiąca wypowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturach mam wpisany rabat -43zł od 99zł za optimum, ale w regulaminie Akcji "CYFRA POWRÓT" mam w drugim punkcie wpisane "Abonent nabywa prawa do: odbioru Zestawu Promocyjnego CANAL+ Optimum (...) oraz do promocyjnej stawki Opłaty Miesięcznej w wysokości 56zł za odbiór....". Rozumiem , że w związku z regulaminem, który dostałem nie mam co się spodziewać wzrostu ceny? Chociaż na fakturze piszą o rabacie .

 

 

też mam Cyfra Powrót, abonament i multiroom pozostają bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podajcie mi jakiegoś maila kontaktowego do cyfry żebym mógł napisać w sprawie tego aneksu, podpisałem pod koniec grudnia i podwyżka mnie obejmie pewnie ale nie dostałem aneksu nowego..

na głownej stronie C+ http://cyfraplus.pl/kontakt/abonenci.html jest tu KONTAKT i po prawej FORMULARZ KONTAKTOWY i po otwarciu go nalezy go wypełnic - i tyle

tutaj masz jeszcze wazna informacje na temat wysyłania aneksów

Tak samo jak z dostarczeniem pocztą informacji o zmianie w regulaminie. Jest wysłane i cyfra uzna brak akceptacji, jak do końca bieżącego miesiąca wypowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej, w ramach przedłużenia Umowy o Abonament otrzymał Pan stałą stawkę abonamentową obowiązującą do końca Okresu Minimalnego.

 

W związku z powyższym, wyjaśniam, iż od 1 marca 2012 roku opłata miesięczna nie ulegnie zmianie.

 

 

UMOWA PODPISYWANA W KWIETNIU 2011, PAKIET CANAL+OPTIMUM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Kompakt wraz z opcją [canal+sport (3kanały bez canal i canal film)] umowę podpisałem w grudniu 2010. Moje pytanie jest następujące: czy jeśli wysłano mi aneks to podwyżka mnie obowiązuje i co mogą mi zaoferować jeśli nie zaakceptuje zmian. Z góry dziękuje za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy z promocji świątecznej będą objęte podwyżką, jeśli jest w nich zapis o bonifikacie kwotowej a nie o stałej cenie. Wkurzyłem się, bo zmieniłem umowę na siostrę i znów dostanę po kieszeni. Swoją drogą jest to naciąganie klientów. Powinien zająć się tym UOKiK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...