Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

iwik 100% racji. Też uważam że to skandal że dopiero co negocjowałem warunki a taki numer. Dodatkowo zgadzam się że dwie oddzielne karty to jedyna rzecz jaka mnie trzyma i wcale nie dziele sygnału z sąsiadem.

Wypowiadam umowę i będę rozmawiał z działem utrzymania o warunkach takich jak wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżkę planowali co najmniej pół roku wcześniej. Takich rzeczy nie robi się z dnia na dzień. Na święta była łapanka a kilka miesięcy później będzie dojenie. Co do inflacji to nie ma ona tu większego znaczenia. Bo kiedy ostatnio mięliśmy w Polsce deflację czy inflację na poziomie 1%? Przez lata była kilku procentowa i podwyżek z tego powodu nie było. A inna spraw jak jest inflacja obliczana, bo chyba cena chleba nie ma wielkiego wpływu na ceny w Cyfrze+.

Jeśli ktoś płaci ok 120 zł to kilka-kilkanaście zł podwyżki nie zrobi mu różnicy, i na fajki starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

mam pytanko przyszedłem z pracy czytam sobie media2 i widze taką niespodzianke podpisałem umowe z c+2.12.2011 r na HB SUPERPREMIUM za 99zl +5zlMR+10zl PVR umowe podpisałem jako nowy klijent czy mnie podwyzka takze siega??jesli tak to prosze powiedziec jaka kwota

 

dziekuje i pozdrawiam za odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ja płacę 57zł za C+Optimum + 15 multiroom, to teraz ile będę płacił?

zniżki jak rozumiem mam 42zł (99-42=57), to teraz 107 - 42 = 65 + 20zł multiroom? z 72 na 85, sporo. :evil:

 

Wystarczy przeczytać aneks do umowy. Jak masz tam napisane że płacisz 57 zł to tyle Ci pozostanie, natomiast jak masz napisane że dostajesz 42 zł zniżki to zapłacisz 65 zł. To samo tyczy się multiroomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy tu zadajecie pytania,czy mnie dotyczy podwyżka, a co nie macie telefony lub napisać m@ila do cyfry i od ręki macie odpowiedz, a nie a czy mnie dotyczy mam umowę taką i taką ,dotyczy mnie ?ile będę płacił,,,, kontakt z cyfrą i masz odrazu odpowiedz... :> a może do Rodin Tv zacznijcie dzwonić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojna akceptacja to pewne wprowadzenie kolejnych podwyżek, choćby jeszcze w tym roku.

 

@arik211 - Oczywiście, że podwyżka Cię sięgnie - i jesteś na Sat Kurierze

 

wiem wiem jestem na satkurierze:)

 

a ile mnie ta podwyzka siegnie??bo noie za bardzo jeszcze qumam o co w tym wszystkim chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście stron wcześniej człowiek który zamieścił pierwszy skan z nowym aneksem pisał ze osoby które podpisywały umowę w tym roku (ja podpisałem 2 stycznia) zaakceptowały już ten aneks. Ja się pytam w którym momencie go niby zaakceptowałem? Nie widziałem go na oczy, nie został mi wydrukowany, nie podpisałem go. Wiadomo ze napisałem na umowie "akceptuję warunki umowy" ale nigdzie nie było słowa o podwyżce. Skąd niby przyszly abonent ma wiedzieć że gdzieś tam w systemie jest jeszcze coś co niby tym jednym krótkim zdaniem zaakceptował? Nie godzę się z tym żeby płacić 11 zł więcej. Dziś nawet byłem w punkcie gdzie podpisałem umowę i koleś który tam sprzedaje powiedział ze nic nie wie o żadnej podwyżce. To jakaś paranoja, przeszedłem z N która to podobno robi w konia abonentów a trafiłem do jeszcze większego szamba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneksy napewno są od 3 stycznia. Uwierz lub nie ale my również nie wiedzieliśmy. Nie czytałem tego co jest po harmonogramie spłat. A tuż za nim jest aneks i teraz będzie najlepsze - jest aneks, który nie wymaga podpisania. Nikt nie dał nam żadnej informacji i to jest żałosne. Informację dostaliśmy 9 stycznia i anulowaliśmy kilka umów, po tym jak doinformowaliśmy swoich klientów.

 

Te kilka osób przeszło z polsatu po ciężkich rozmowach i namowach.

 

Postaw się w naszej sytuacji. To smutne ale prawdziwe :censored:

 

Twój sprzedawca powinien mieć u siebie pełną umowę

 

@arik211 - te 14zł do superpremium to bardziej domysł - wyliczenie: 9zł dopłata do pakietu + 5zł za MR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja doskonale rozumiem, ale coś tu jest jednak nie tak. Wychodzi na to że żeby podpisać umowę trzeba przestudiować wszystkie możliwe fora o mediach i być może gdzieś coś się doczyta. Ja skrupulatnie wyliczyłem moje finanse, w N płaciłem mniej ale uznałem że na odrobinę więcej mogę sobie pozwolić, ale wyszło znacznie więcej. Więc co? Nie zostałem poinformowany to teoretycznie mogę anulować umowę? Jak to właściwie jest? Zawiniła ewidentnie cyfra, szczerze powiedziawszy nie chciałbym być na Twoim miejscu Dan-Sat. Bo z tego co tu jest napisane nie mogę ani jej anulować, ani wypowiedzieć ze względu na podwyżkę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem w podobnej sytuacji swiezo co wynegocjowana umowa i nagle 14 zeta bede musial wydac wiecej ,,,

babon ktory byl niebyt rozmowny zarzekal sie ze NIE moge wziac w przedluzeniu DEKODERA PVR500gb , wiec z racji iz korzystam z cyfry od zawsze z mala przerwa przedluzylem umowe

 

a teraz ja zakoncze i wezme to samo ale z dekoderem tym co chce ,,,

 

no chyba ze nie bedzie pakietu SUPERPREMIUM albo bedzie nie za 99 a za 118 , bo wtedy BEDE traktowany jako NOWY klient wiec PYTANIE do was JAKA cene PROMOCYJNA bede placic za superpremium bo bez promocji to 146 ... i co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że o podwyżkach wiedzieli już w listopadzie.

 

Nie wiadomo jakie będą ceny pakietów jutro, a co dopiero w marcu. I tak samo nie wiadomo, czy będę jutro sprzedawał Cyfrę+. Ale jedno jest pewne - nie chcę być jedynie magazynem do wymian dla ludzi kupujących przez infolinię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście stron wcześniej człowiek który zamieścił pierwszy skan z nowym aneksem pisał ze osoby które podpisywały umowę w tym roku (ja podpisałem 2 stycznia) zaakceptowały już ten aneks. Ja się pytam w którym momencie go niby zaakceptowałem? Nie widziałem go na oczy, nie został mi wydrukowany, nie podpisałem go. Wiadomo ze napisałem na umowie "akceptuję warunki umowy" ale nigdzie nie było słowa o podwyżce. Skąd niby przyszly abonent ma wiedzieć że gdzieś tam w systemie jest jeszcze coś co niby tym jednym krótkim zdaniem zaakceptował? Nie godzę się z tym żeby płacić 11 zł więcej. Dziś nawet byłem w punkcie gdzie podpisałem umowę i koleś który tam sprzedaje powiedział ze nic nie wie o żadnej podwyżce. To jakaś paranoja, przeszedłem z N która to podobno robi w konia abonentów a trafiłem do jeszcze większego szamba...

Ten człowiek to ja. Poczułem się wezwany do odpowiedzi, więc odpowiadam. Kolego odnośnie umów po nowym roku napisałem tak, cytuję:

osoby, które podpisały umowę po 02.01.2012r. nie będą mogły rozwiązać umowy.

Nie wiem jak to jest w Twoim przypadku, ale najprostszym i najszybszym sposobem, będzie dla Ciebie przedzwonienie do CTA i spytanie się, czy podwyżka Ciebie obejmie.

 

Gwoli ścisłości, napisałem również taki post:

Śmieszy mnie, jak ktoś pisze na forum, że był podpisać umowę u dystrybutora w styczniu i żadnego aneksu nie dostał... - jeżeli tak rzeczywiście było to reklamujcie to w Cyfrze....

... lub u dystrybutora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem pocztę z aneksem. Później wysłąłem e-mail i dostałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem Akcji Promocyjnej, w ramach przedłużenia Umowy o Abonament otrzymał Pan stałą stawkę abonamentową obowiązującą do końca Okresu Minimalnego. Cena opcji Multiroom również się nie zmienia.

 

W związku z powyższym, wyjaśniam, iż od 1 marca 2012 roku opłata miesięczna nie ulegnie zmianie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

 

xxxxx xxxxx

Dział Relacji z Abonentami

 

Tak więc może przed wpadaniem w panikę i wysyłaniem wypowiedzenia, które i tak jest śmieszne z powodu podwyżki średnio o 6pln wystarczy wysłać e-mail i dowiedzieć się indywidualnie czy dana podwyżka obowiązuje. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

P.S. Umowę przedłużałem w czerwcu 2011.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Tylko tutaj jest tyle osób siejących panikę tak więc lepiej dla ich spokoju można mieć potwierdzenie bezpośrednio od źródła. Z drugiej strony czytają wiele komentarzy trzeba zadać sobie pytanie ile osób czyta umowę u dystrybutora i jeszcze ją rozumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofertę propmocyjną to, każdy studiował po kilka razy :) Natomiast czy wierzyć jeszcze potem konsultantowi, czy dystrybutorowi to temat na kolejne kilkanaście stron. W każdym razie za dużo paniki jest tutaj z tą podwyżką, bo na końcu się okaże, że "80%" zostaje na tych samych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos ma wciaz watpliwosci czy mozna wypowiadac umowe przed otrzymaniem aneksu.

To jest odpowiedz na informacje ze bede wypowiadal po mailowym potwierdzeniu podwyzki.

 

Szanowny Panie,

 

z przykrością przyjęłam informację o chęci rezygnacji z abonamentu CYFRY+. Wierzę, że nie jest to Pana ostateczna decyzja.

 

Odpowiadając na e-mail uprzejmie informuję, że w przypadku braku akceptacji zmiany Cennika, niezbędnym jest złożenie wypowiedzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania informacji o zmianie cen.

 

Informuję, że wypowiedzenie jest skuteczne, jeżeli zostanie dokonane w formie pisemnej i przysłane listem poleconym pod adres korespondencyjny CYFRY+:

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

Pismo powinno zawierać numer Abonenta lub karty abonenckiej, dane osobowe, informacje o chęci rezygnacji z Abonamentu z powodu zmiany Cennika oraz odręczny podpis Abonenta.

 

Na podstawie przesłanego wniosku Umowa zostanie rozwiązana z końcem obowiązywania cen w dotychczasowej wysokości, czyli 29 lutego 2012 roku.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Łączę wyrazy szacunku,

 

XXXXX

Dział Relacji z Abonentami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aneksy napewno są od 3 stycznia. Uwierz lub nie ale my również nie wiedzieliśmy. Nie czytałem tego co jest po harmonogramie spłat. A tuż za nim jest aneks i teraz będzie najlepsze - jest aneks, który nie wymaga podpisania. (...)

 

DAN-SAT: a czy ten nieszczęsny aneks o ktorym w APSie nie informowali nie pojawia sie czasem tylko przy umowach z MR ? Pytam, bo znajomy brał sam Kompakt i sprzedawca w APSie mowi, ze aneks ten pojawial sie tylko jak ktos bral umowe z MR, jak goły pakiet to nie było go.

 

PS. Czy ktos wie, kiedy symulacje beda zawierać "podwyżkę" bo na chwilę obecną chyba ich nie wbili jeszcze do systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...