Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilem do CTA i odpowiedz,cena za kompakt z canal+ bez zmian tj 62 zl{cena gwarantowana} MR 20 zl-byl za 15. I od marca 82 zamiast77. Moge wypowiedziec umowe ze wzgledu na MR ale zastanawiam sie ile moge ugrac,jak myslicie?

Upewniałeś sie ze za podwyzke tylko MR-u można wypowiedziec umowę? Opłatę za abonament (z TV) też mam gwarantowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaką zasadę? Dodają nowe programy, a Ty byś chciał żeby jeszcze Tobie obniżyli najlepiej 20pln. Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie. Jak Wam cenę za fajki podnoszą to też piszecie do firm tytoniwoych, że jak Wam rabatu nie dadzą to przestaniecie palić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powodzenia w ewentualnych negocjacjach z działem utrzymania C+

 

Ja też pytałem mailowo (zostawiłem sobie odpowiedz na tego maila) i dzwoniłem czy obowiązuje mnie podwyżka...tu i tu padło potwierdzenie że tak...co mi da czekanie na aneks przysłany zwykłem listem?... a może nie znajdę go w skrzynce bo poczta go zgubi?...nie ufam poczcie bo ostatnio mi nie wróciło "potwierdzenia odbioru przesyłki"...musiałem sam dzwonić i pytać czy dokumenty dotarły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak podwyżka MR upoważni do rozwiązania umowy (a mam wątpliwości) to mogą zawsze wam zwiększyć rabat na MR aby cena się nie zmieniła. Wątpię że wypuszczą kogoś z konsolą lub telewizorem po paru miesiącach.

Też tak myslę, ale ciągle sie upewniam, czy nie ma jakiegoś kruczka, wtedy jak znalazł to samo byłoby ok 30 zł taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlatego ze umowy sa nienegocjowalne w tym sensie ze sa zawsze tylko 2-3 stopnie a nie dowolna elastycznosc.

Rabaty wyzsze nie beda bo podwyzka przestalaby byc oplacalna.

Kolego uwierz mi że nie duża cześć abonentów śle co raz wypowiedzenia. I na ich rabaty zrzuca się reszta abonentów, szczególnie nowi.

Pożyjemy zobaczymy ale rabaty będą bo inaczej nie ma racji dział utrzymania.

 

Dokładnie..... po coś ten dział utrzymania mają :D

A co do "ugrania" czegoś po wypowiedzeniu.... ja np. tylko chce tą cenę którą mam teraz... nic a nic więcej ani mniej 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem mailowo (zostawiłem sobie odpowiedz na tego maila) i dzwoniłem czy obowiązuje mnie podwyżka...tu i tu padło potwierdzenie że tak...co mi da czekanie na aneks przysłany zwykłem listem?... a może nie znajdę go w skrzynce bo poczta go zgubi?...nie ufam poczcie bo ostatnio mi nie wróciło "potwierdzenia odbioru przesyłki"...musiałem sam dzwonić i pytać czy dokumenty dotarły.

 

Abys nie miał problemów że zawczasu wysłałes wypowiedzenie wstrzymaj sie jeszcze troche, zadzwoń do C+ lub wyslij e-maila z informacja że niedotarł aneks do Ciebie i kiedy go wysłali, lub czy wogóle wysłali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podpisałem umowę 26.02.11, potem była zmiana regulaminu podwyżka i wysłałem wypowiedzenie i podpisałem jako przedłużeniową umowę i nie dotyczy mnie podwyżka z treści...

 

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem

Akcji Promocyjnej, w ramach przedłużenia Umowy o Abonament otrzymał Pan

stałą stawkę abonamentową obowiązującą do końca Okresu Minimalnego.

 

W związku z powyższym, wyjaśniam, iż od 1 marca 2012 roku opłata

miesięczna nie ulegnie zmianie.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

:brawo:

 

Pakiet: C+Optimum-3xHBO HD-MR= 95Zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pytałem mailowo (zostawiłem sobie odpowiedz na tego maila) i dzwoniłem czy obowiązuje mnie podwyżka...tu i tu padło potwierdzenie że tak...co mi da czekanie na aneks przysłany zwykłem listem?... a może nie znajdę go w skrzynce bo poczta go zgubi?...nie ufam poczcie bo ostatnio mi nie wróciło "potwierdzenia odbioru przesyłki"...musiałem sam dzwonić i pytać czy dokumenty dotarły.

 

Abys nie miał problemów że zawczasu wysłałes wypowiedzenie wstrzymaj sie jeszcze troche, zadzwoń do C+ lub wyslij e-maila z informacja że niedotarł aneks do Ciebie i kiedy go wysłali, lub czy wogóle wysłali.

 

Tak jak pisałem... rozmawiałem z dwoma konsultantami (rozmowy wiadomo nagrywane) i dostałem tez maila...3x na tak że obowiązuje mnie podwyzka...czego mi więcej trzeba?...papierka wysłanego zwykłym listem? :D .....problem to by był jakbym czekał na aneks i o dziwo by do mnie nie dotarł i gdzieś zaginął.... nastepne byłoby pismo że mam więcej do zaplaty a termin wypowiedzenia minął :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby problemu. Przesyłka jest skuteczna jak pokwitujesz jej odbiór. Zwykłe listy, drukowanie info o podwyżce w gazetkach Cyfry (kiedyś taki numer stosowali) jest z definicji nieskuteczną formą powiadomienia.

Robią tak bo jest taniej i nawet jak jakiś procent abo walczy z tym sposobem to i tak odnoszą zamierzony cel.

Kiedyś zanegowałem podwyżkę wydrukowaną w gazetce i nie było sposobu aby mi udowodnili, że przesyłka dotarła. Wymiana poglądów trwała kilka miesięcy ale w końcu padło z ich strony słowo przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rezygnacje z Cyfry+

 

Postprzez blady » 22 minuty temu

Panowie wątek tak leci że nie moge znaleźć ile ta powyżka ma wynieść.Czy ktos może mi powiedzieć ile będę płacił?

Obecnie po przedlużeniu umowy przez tel tj jakieś 6 miesięcy temu płace:

CANAL+ OPTIMUM 99,00 -42,00 = 57,00

■ HD - OPTIMUM 11,00 0,00 =11,00

■ MULTIROOM 15,00 0,00 =15,00

■ CZYNSZ NAJMU SPRZĘTU =15,00

 

Coś tu się pozmienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jaką zasadę? Dodają nowe programy, a Ty byś chciał żeby jeszcze Tobie obniżyli najlepiej 20pln. Ludzie w jakim świecie Wy żyjecie. Jak Wam cenę za fajki podnoszą to też piszecie do firm tytoniwoych, że jak Wam rabatu nie dadzą to przestaniecie palić?

Tak w drugą stronę - Cyfra się nie pyta abonentów czy może im dorzucić nowe kanały do opłacanego pakietu. Może ktoś nie chce jakiegoś Domo+ HD czy AXN Spin HD i jednocześnie nie chce podwyżki???

Mnie z nowo dodanych w 2011 kanałów interesuje tylko Ale Kino+ HD i Planete+ HD no i C+ także w HD. Reszta nie za bardzo. Jednak muszę przełknąć 13 zł podwyżki (C+ Optimum i MR), która jest tłumaczona m.in. dodaniem aż 17 nowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fakturach mam wpisany rabat -43zł od 99zł za optimum, ale w regulaminie Akcji "CYFRA POWRÓT" mam w drugim punkcie wpisane "Abonent nabywa prawa do: odbioru Zestawu Promocyjnego CANAL+ Optimum (...) oraz do promocyjnej stawki Opłaty Miesięcznej w wysokości 56zł za odbiór....". Rozumiem , że w związku z regulaminem, który dostałem nie mam co się spodziewać wzrostu ceny? Chociaż na fakturze piszą o rabacie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też przez telefon powiedziałem konsultantowi że nie ma mnie aktualnie w domu i nie jestem w stanie sprawdzić co jest w skrzynce...i zapytałem "czy w takim razie mogę wysyłać wypowiedzenie?...odpowiedz "tak oczywiście"...... wszystko jest nagrane:)

To dobrze, mamy dodatkowe potwierdzone informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu tego wątku dochodzę do wniosku, że duża część forumowiczów nie widzi problemu w wyrzyceniu w błoto co miesiąc 10-15 zł, skoro piszą, że to przecież "tylko paczka fajek". Otóż być może jest to niewiele, ale chodzi o zasadę: umawialiśmy się z dostawcą usługi na konkretne warunki. Jestem przekonany, że już w listopadzie C+ wiedziała, że będzie podwyżka cen od marca, a mimo to nie informowała o tym nas aneksujących/zawierających umowy.

Pitolenie o 5% inflacji w 2011 roku jest śmieszne (dokładnie rzecz biorąc to było 4, a nie 5%), podobnie jak bajdurzenie o tym ile to dodatkowych super programów dołączyli do pakietów. Mam jeszcze list z końca września 2011, w którym to uzasadniają poprzednią zmianę regulaminu od 1 grudnia 2011 tymi samymi farmazonami - że oto wchodzą od 1 grudnia 2011 nowe kanały HD, itd... i dlatego "byli zmuszeni w trakcie mojej umowy podnieść cenę... blablabla". Teraz ta sama bajka: "dodaliśmy kanały..." (jak się domyślam te same, które uzasadniały poprzenią podwyżkę cen...).

Teraz fakty: poprzednią 24-miesięczną umowę zawierałem pod koniec 2009 roku i miałem porównywalny pakiet jak superpremium (dodatkowo Filmboxy) za średni abonament ok 80 zł (z MR i PVR) plus dodatkowo TV za 1 zł.

Pod koniec 2011 (aneks) Superpremium z MR i PVR kosztował mnie już 114 zł/mc, więc 40% drożej (i bez TV za 1 zł) - spora ta inflacja przez 2 lata!

Teraz kolejne 14 zł więcej mi mają zamiar zaproponować... za to samo.

Ja mam zamiar wypowiedzieć umowę dla zasady, pod koniec lutego zawsze można wycofać wypowiedzenie.

Na dziś jedyne co mnie trzyma przy C+ to multiroom z dwiema niezależnymi kartami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...