Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,wlasnie dostalem z Cyfry rachunek za styczeni luty ale zadnego innego pisma czy aneksu NIE BYLO w kopercie jak rozumiem wysylali to razem prawda? A byc moze mnie nie bedzie dotyczyc ta podwyzka? U mnie sprawa ma sie tak: 10.12 ub.r. telefonicznie dolaczylem Canal+ i MR do posiadanego wowczas "golego" Kompaktu za 62+15=77,umowa do 03.2013,od tego czasu nie dostalem zadnego aneksu czy pisma myslalem ze dostane w styczniu przy rachunku a tu nic. Co o tym sadzicie,prosze o podpowiedz,dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa ma sie tak: 10.12 ub.r. telefonicznie dolaczylem Canal+ i MR do posiadanego wowczas "golego" Kompaktu za 62+15=77,umowa do 03.2013,od tego czasu nie dostalem zadnego aneksu czy pisma myslalem ze dostane w styczniu przy rachunku a tu nic. Co o tym sadzicie,prosze o podpowiedz,dzieki

Odgrzeb aneks z warunkami promocji, z której wtedy skorzystałeś. Będziesz miał tam info, czy dostajesz pakiet Canal+Kompakt za 62 zł, czy rabat w kwocie 14 złotych. Jeżeli masz to pierwsze, to nie będziesz miał podwyższonej ceny (gwarancja stałej), a jeżeli to drugie, to podwyżka Cię obowiązuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się ma do reklamy telewizyjnej cyfry + gdzie zarzekali się do Pakietów za 19 zł z KANAŁAMI HD ? W punktach sprzedaży na plakatach, ulotkach nadal widnieją pakiety z 19 zł... kto ma świecić oczami przed ludzmi? Dajmy, że osoba podpisze pakiet start za 19 zł (zgodnie z ulotkami, plakatami, reklama TV) na 23 miesiące (zmiana operatora) otrzyma trzy miesiące za darmo i wtedy otrzyma rachunek za 24 zł. Czyli reklama Cyfry nie ma się do rzeczywistości... Karnawałowa Oferta .... Karnawałowa podwyżka. Jednak w cyfrze nie ma darmowych dekoderów HD i darmowych promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawałem w grudniu umowę na pakiet Canal+Kompakt za 47zł + PVR za 15zł + Multiroom za 5zł. Byłem po prostu uradowany. 15 miesięcy za 67zł. :) A teraz? 2 miesiące za 67zł, reszta za Canal+Kompakt 53zł + PVR za 15zł + Multiroom za 10zł. Co nam razem daje 78zł. Podwyżka - o 11 zł. Niby nie dużo. Ale jak dla mnie - gdzie tv oglądam max godzinę dziennie - zdecydowanie za dużo. Zastanawiam się co będzie opłacane. Przeboleć podwyżkę czy znów wypowiedzieć umowę? Szczerze mówiąc odkąd mam PVR wystarczy mi miesięczny dostęp do Canal+. Przy założeniu, ze opcje nadam 2-go. mam dwa miesiące w jednej cenie. W tym czasie zdążę nagrać wszystkie filmy, które chcę obejrzeć... Pozostałbym przy samym kompakcie. Tylko wtedy cena PVR - multiroom jeszcze wzrośnie i wyjdzie to samo... ;/ Z Cyfrą+ jestem od roku, ale takie farmazony to tylko oni potrafią tworzyć. Chyba pomimo wszystko pozostanę z CP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawałem w grudniu umowę na pakiet Canal+Kompakt za 47zł + PVR za 15zł + Multiroom za 5zł. Byłem po prostu uradowany. 15 miesięcy za 67zł. :) A teraz? 2 miesiące za 67zł, reszta za Canal+Kompakt 53zł + PVR za 15zł + Multiroom za 10zł. Co nam razem daje 78zł. Podwyżka - o 11 zł. Niby nie dużo. Ale jak dla mnie - gdzie tv oglądam max godzinę dziennie - zdecydowanie za dużo. Zastanawiam się co będzie opłacane. Przeboleć podwyżkę czy znów wypowiedzieć umowę? Szczerze mówiąc odkąd mam PVR wystarczy mi miesięczny dostęp do Canal+. Przy założeniu, ze opcje nadam 2-go. mam dwa miesiące w jednej cenie. W tym czasie zdążę nagrać wszystkie filmy, które chcę obejrzeć... Pozostałbym przy samym kompakcie. Tylko wtedy cena PVR - multiroom jeszcze wzrośnie i wyjdzie to samo... ;/ Z Cyfrą+ jestem od roku, ale takie farmazony to tylko oni potrafią tworzyć. Chyba pomimo wszystko pozostanę z CP...

Zawsze można próbować wynegocjować PVR za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem aneks własnie i mam takie pytanie. Jest w nim napisane "Zestaw promocyjny Canal+ Optimum (taki własnie mam) uzyskuje nową nazwe Zestaw promocyjny Canal+ Optimum HD" Czy w związku z tym od 1 marca bede miał w ramach tej podwyżki wszystkie kanały HD które są w obecnym pakiecie Canal+ optimum HD ? Bo jeśli nie to byłaby żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...