Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Posiadam Pakiet Optimum + multiroom (dekoder sd wykupiłem na własność). Do tej pory płaciłem 72,90 zł. Dziś przyszło mi pismo, że od stycznia mam płacić 84 złote. Umowa kończy mi się z końcem marca 2012r.

Moje pytanie brzmi: czy bez żadnych konsekwencji mogę wypowiedzieć umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.

Na piśmie które dostałem od cyfry nie ma takiej informacji.

Te zmiany abonentu dotycza dopiero od marca tak ze ty w styczniu powinieneś miec po staremu.

Witam

Posiadam Pakiet Optimum + multiroom (dekoder sd wykupiłem na własność). Do tej pory płaciłem 72,90 zł. Dziś przyszło mi pismo, że od stycznia mam płacić 84 złote. Umowa kończy mi się z końcem marca 2012r.

Moje pytanie brzmi: czy bez żadnych konsekwencji mogę wypowiedzieć umowę?

W twoim przypadku umowa kończy ci sie w marcu 2012r to mozesz w normalny sposób oświadczyc na 1 m-c wczesniej o rezygrnacji z umowy po upływie okresu minimalnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałeś takiego pisma z tekstem na samym dole strony o możliwości wypowiedzenia umowy ?

 

http://i.imgur.com/ctI3m.jpg

 

Przecież tu pisze że opłata za państwa pakiet nie zmieni się do końca okresu promocyjnego. Masz gwarancję ceny czy rabat kwotowy w końcu?

A może wszyscy z rabatem kwotowym też dostają aneks z tym zdaniem? Jeśli tak, to nie ma żadnych podwyżek dla nas, jest możliwośc rezygnacji z powodu zmiany regulaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andyg,

 

w listopadzie przy zapowiedzianych zmianach od 1 stycznia rozsyłany był również Aneks którego nie zaakceptowałem świadomie aby ugrać lepsze warunki w grudniu. Ugrywanie pod koniec grudnia skonczyło się na rabacie 42 zł na C+Optimum i taki Aneks z tym rabatem otrzymałem od Cyfry zaraz po nowym roku z wpisanym rabatem 42 zł na C+Optimum, czyli takie warunki jakie zaakceptowałem przez tel.

 

Ten screen co wrzuciałem to jest screen który wrzucił wcześniej @tester19, który mówił że on ma na takich warunkach że jemu cena się nie zmienia co ma potwierdzone przez ICA albo przez CTA (ma chyba zagwarantowaną stałą cene). To nie jest moje pismo przewodnie. Chodziło mi o sam zapis na dole strony o mozliwosci rezygnacji z umowy o ktory pytał @dawidekch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia... dlatego tak uparłem sie na PACE PVR za 0zł ...bo to jest pewna rezerwa strategiczna.

Ciekawi mnie jak potraktuja MR - jeśli w trakcie negocjacji jasno powiedziane było ze będzie za 5zł.

Inna sprawa to zapis który wg mnie mówi jasno ze moc jest z nami :D

"...Jednocześnie informujemy, że opłata za Państwa Pakiet/Zestaw Promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego." czyli w moim przypadku okres promocyjny to 19miesięcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego kilku przemądrzałych na tym forum pisze o podwyżce 8zł... Przecież oprócz pakietu, który zdrożeje mnóstwo osób posiada w swojej ofercie Multiroom, co daje 13zł podwyżki.

Niestety właśnie ja tak mam, umowa podpisana w grudniu 2011 na canal+kompakt za 62zł w promocji (76zł bez promocji) + do tego Multiroom za 5zł (rabat 10zł), w obecnej sytuacji 82zł- 14zł (taki rabat w umowie) daje 68zł + do tego 20zł MR - 10zł (tego nie jestem pewny bo w umowie nie ma napisanego o tym rabacie więc domniemam tylko) daje mi 10zł, razem = 78zł :/ czyli o 11 zł więcej niż wcześniej za nic :shock:

Tylko słowa "Jednocześnie informujemy, że opłata za Państwa Pakiet/Zestaw Promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego..." dają nadzieję że będzie inaczej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tym wszystkim jedno dziwi.Dlaczego Cyfra podnosi ceny tym, ktòrzy jej płacą np 10 lat ? Powinny być jakieś lepsze warunki dla najstarszych klentòw. Przy tych pdwyżkach to nawet ich śmieszne promocje wyglądają jak prawdziwe promocje.

 

Kompakt i Canal +HD 91,90zł

Canal+Kompakt 62 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...