Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Osiem też :( Napisałem maila do Cyfry z pytaniem co i jak, ale wypowiedzenie już napisałem i jeśli do jutra odpowiedzą to wypowiedzenie... szkoda mi będzie Ale kino +, ale jednak przesadzili :(

 

 

Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Po co brałeś w takim razie Cyfrę+? żeby czekać na możliwośc wypowiedzenia. 8zł zrujnuje Twój budżet? Paliwo drożeje i przestajesz tankować? Chleb podrożeje i przestaniesz kupować? Weźmiesz Polsat i co? Wkurzysz się po 3 dniach...weźmiesz kablówke i co taniej będziesz miał? wypowiadaj jak tam sobie chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej podwyżce wy dywagujecie tutaj przez 39 stron. Macie wszyscy umowy na czas nieokreślony i poza "okresem promocyjnym"? Bo przecież tylko wtedy będziecie mieli drożej. Podpisując umowę operator zobowiązał się do dostarczania Wam kanałów dotychczas posiadanych przez okres promocyjny w niezmienionej cenie. Czyli drożej zapłacicie tylko przez okres poza "Promocją" określoną w umowie. Np przy umowie na 18msc przez 16ty 17ty i 18msc, ale w tym czasie zwykle atakuje już konsultant przedłużając umowę i od ręki wprowadzając znów "promocyjne ceny". Może z miecha albo dwa popłacicie full kwotę.

 

Temat powinien być zamrożony do czasu pojawienia się u kogoś w skrzynce lub na stronie cyfry oficjalnej informacji o podwyżce dla abonentów-do tej chwili nic wam się nie podniesie, a podnosicie innym ciśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8zł to nie jest tragedia, ja rozważałem rozwiązanie umowy, w przypadku podwyżki o 10/15zł. ale przez 8zł, nie zrezygnuję z najlepszego sportu. co można oglądać w CP , siatkówkę? no proszę cie...

 

Ja również jestem zdania, że 8zł to nie majątek. Lubię sport i mam zrezygnować na rzecz np Polsatu. Ja bym zwariowała bez np. NBA czy ligi angielskiej:) Co jest warte teraz 8zł? 3 piwa, 2,5 chleba....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej podwyżce wy dywagujecie tutaj przez 39 stron. Macie wszyscy umowy na czas nieokreślony i poza "okresem promocyjnym"? Bo przecież tylko wtedy będziecie mieli drożej. Podpisując umowę operator zobowiązał się do dostarczania Wam kanałów dotychczas posiadanych przez okres promocyjny w niezmienionej cenie.

 

Temat powinien być zamrożony do czasu pojawienia się u kogoś w skrzynce lub na stronie cyfry oficjalnej informacji o podwyżce dla abonentów-do tej chwili nic wam się nie podniesie, a podnosicie innym ciśnienie.

 

Słabo czytasz, właśnie abonenci podostawali aneksy do domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem takich ludzi jak Ty. Po co brałeś w takim razie Cyfrę+? żeby czekać na możliwośc wypowiedzenia. 8zł zrujnuje Twój budżet? Paliwo drożeje i przestajesz tankować? Chleb podrożeje i przestaniesz kupować? Weźmiesz Polsat i co? Wkurzysz się po 3 dniach...weźmiesz kablówke i co taniej będziesz miał? wypowiadaj jak tam sobie chcesz

 

Nie chodzi o te osiem złotych, gdy podpisywałem umowę miałem płacić ileś tam, i za trzy miesiące podwyżka, te następne osiem to po prostu granica której obiecałem sobie nie przekraczać i już. Nie jestem zwolennikiem wypowiadania umowy przy byle okazji, po prostu oferta programowa w stosunku do jej zawartości przestała być dla mnie atrakcyjna. I nie porównuj jednak chleba do tv (z paliwem po podwyżkach się ograniczam) ;D aA CP miałem i nawet byłem zadowolony, ale zrezygnowałem tylko i wyłącznie z powodu wyłączenia kanałów bbc, za które zresztą gotów byłem dopłacić. Teraz analizując doniesienia o kierunku rozwoju platform (obu tak naprawdę pozostałych) wolę co innego za - masz rację - tylko trochę taniej. Nie jestem klientem którego satysfakcjonują pakiety za 30 zł, zawsze płaciłem więcej, ale jednak do pewnego stopnia. Dziś będzie mi w brakować, jak już napisałem AleKino+ i Domo+ z resztą rozstanę się bez ogoromnego żalu. Oferty innych platform uważam za gorsze, ale C+ już jednak za drogo, a jestem pewny, że po połączeniu będą kolejne podwyżki. Nie zarzucam też nic C+ to nie instytucja charytatywna, ma zarabiać, ale już nie na mnie - takie moje prawo :)

 

P.S. Jest jeszcze powód zmiany moich upodobań, otóż w chwili obecnej nie oglądam prawie w ogóle sportu, a po to brałem C+, nie muszę płacić za coś czego nie oglądam więc w tym wypadku rzeczywiście okazja ;) Brak mi za to oferty dla najmłodszych, bo mój dziek dorósł do momentu oglądania bajeczek a oferta Cyfry w tej materii jest uboga po prostu. zmieniło się moje zapotrzebowanie po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak samo jak przed wyborami parlamentarnymi ...ani słowa nie było o podwyzkach ..wyrzeczeniach ,..cięciach -po co sie narażac zeby przegrać?? stracić??? nie !!! lepiej rżnąc glupa! To samo Cyfra+ ...w grudniu przedluzalem umowe na Superpremium za 99 zl ...na 19 m-cy zapewniano mnie ze zadne podwyzki mnie nie obejmą..zresztą o podwyzkach nie bylo ani slowa! ..teraz na infolinni slysze ze prawdopodobnie mnie obejmie ...ale oni tego jescze nie wiedzą! ...a kto ma wiedziec? ! przeciez to istny bałagan! czasem nawet nie chodzi o "kase" ale o uczciwosc i zasady...tylko tyle albo az tyle -dla niektorych...dalej nie wiem czy bede placil podwyzke czy nie...pozdrawiam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o jakiej podwyżce wy dywagujecie tutaj przez 39 stron. Macie wszyscy umowy na czas nieokreślony i poza "okresem promocyjnym"? Bo przecież tylko wtedy będziecie mieli drożej. Podpisując umowę operator zobowiązał się do dostarczania Wam kanałów dotychczas posiadanych przez okres promocyjny w niezmienionej cenie.

 

Temat powinien być zamrożony do czasu pojawienia się u kogoś w skrzynce lub na stronie cyfry oficjalnej informacji o podwyżce dla abonentów-do tej chwili nic wam się nie podniesie, a podnosicie innym ciśnienie.

 

Słabo czytasz, właśnie abonenci podostawali aneksy do domu

 

a jak będzie z tymi co maja multiroom w promocji po 5zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro masz z rabatem to musiałeś jakiś aneks (np promocyjny) dostać , w regulaminie umowy jaka jest stawka za c+o 99 zł czy 107zł?

 

W regulaminie podpisanym 02.01. mam stawkę za c+o 99 zł i fakt dostałem aneks promocyjny wg którego mam rabat na pakiet w wys. 21 zł (+ wymienione inne rabaty) - chodziło mi o to, że umowa jest z tego roku, ale aneksu, w którym mam podwyżkę abonamentu na 107 zł na oczy nikt mi nie pokazał.

 

@ace1985 mylisz się, umowy zawarte przed styczniem (nowym rokiem), będzie można rozwiązać. Umowy zawarte po nowym roku obligują już w oparciu o nowy aneks. Śmieszy mnie, jak ktoś pisze na forum, że był podpisać umowę u dystrybutora w styczniu i żadnego aneksu nie dostał... - jeżeli tak rzeczywiście było to reklamujcie to w Cyfrze, bo jadąc do dystrybutora raz jeszcze po wydruk aneksu, akceptujecie go. Obowiązkiem dystrybutora było poinformowanie Was jako nowych abonentów o podwyżce i zawarcie aneksu do umowy o abonament.

 

Nie wiem co może być w tym śmiesznego? To bardziej żenada ze strony dystrybutora i rzeczywiście w mojej sytuacji pewnie skończy się reklamacją, bo zgodnie z prawnie zawartą umową powinienem od maja płacić po 78 zł za pakiet C+O - tak wynika z podpisanej umowy, regulaminu i aneksu promocyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mam takie same odczucia jak @jaro0508 ... mam pakiet canal+ hbo superpremium za 99 zł (podpisany w grudniu) z tym że była to umowa na 23 miesiące (przejście od innego operatora telewizji cyfrowej) pytałem się dwa razy w punkcie sprzedaży czy na pewno w trakcie trwania umowy ceny nagle nie wzrosną otrzymywałem odpowiedź że na 100 % nie. Teraz to już nie wiadomo komu wierzyć ... i jeśli tak ma wyglądać "zachęcanie" klientów innych platform do przechodzenia w szeregi Cyfry to pierwszy i ostatni raz dałem się na coś takiego nabrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8zł to nie jest tragedia, ja rozważałem rozwiązanie umowy, w przypadku podwyżki o 10/15zł. ale przez 8zł, nie zrezygnuję z najlepszego sportu. co można oglądać w CP , siatkówkę? no proszę cie...

 

Ja tez nie rezygnuje.

(...)

 

Ja również jestem zdania, że 8zł to nie majątek. Lubię sport i mam zrezygnować na rzecz np Polsatu. Ja bym zwariowała bez np. NBA czy ligi angielskiej:) Co jest warte teraz 8zł? 3 piwa, 2,5 chleba....

 

 

O tak.... 8 zł to nie tragedia... zgadzacie się na podwyżkę? Ok przeżyjecie 3 - 4 miesiące po tym czasie jak dojdą kanały np. z N i znów będzie podwyżka o 8 zł to też będziecie pisać " To tylko 8 zł przeżyjemy"? Nie rozumiecie, ze zgadzając sie na takie warunki zgadzacie się na podwyżki w przyszłości? Cyfra powie "Teraz sie zgodzili no to co stoi na przeszkodzie dać kolejną podwyżkę bo dodaliśmy świecące diody do dekodera..." Ludzie to jest śmieszne... i tak samo jest z podwyżka paliwa, chleba czy prądu... każdy siedzi w domu nie ruszy swoich 4 liter i wmawia sobie " o tyle to nie jest podwyżka, przeżyjemy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję ten wątek od pierwszej informacji o podwyżce i nadal nie potrafię odnaleźć odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: czy w tej nowej (droższej) wersji C+Optimum HD w ramach abonamentu będę miał zagwarantowane kanały dostępne w tym momencie jako opcja dodatkowa (HD Optimum lub HD Optimum PROMO) czyli np. Eurosport HD, FoxLife HD czy National Geographic HD czy żeby mieć taki kanały trzeba będzie jak do tej pory wykupić którąś z tych opcji dodatkowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...