Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednocześnie Cyfra+ zachęca abonentów posiadających dekodery SD do wymiany na dekoder HD "u najbliższego dystrybutora".

http://media2.pl/media/87630-Cyfraplus- ... ej-HD.html

Jedno mnie intryguje na jakiej zasadzie będzie wymieniany dekoder SD będzie go można kupić na własność czy będzie udostępniany za darmo lub za opłatą ? Może jakiś dystrybutor się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to co mówicie. Byłem 6 lat temu abonentem Cyfry+ i też było tak, że kilkuzłotowe podwyżki pojawiały się w trakcie trwania umowy. W Cyfrowym Polsacie czy w N nie ma o tym mowy, cena ustalona w warunkach promocji to świętość, cena jest z góry określona na cały okres umowy. A tu widać że Cyfra już od listopada wiedziała że będzie wprowadzać podwyżkę, więc żeby dotknęła ona wszystkich abonentów to wymyślili jakieś rabaty zamiast z góry określonej ceny.

Francuskie cwaniaki, jestem przerażony, byłem w C+, w Polsacie i teraz jestem z N i jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z usług jak teraz. Szkoda że dni N są policzone ale zamierzam czekać na tym tonącym Titanicu aż do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam pytanie a mianowicie czy podwyżki dotkną tych którzy wzięli cyfrę z ps3 lub tv lg.

 

Raczej nie, zobacz w umowę, masz stałą cenę 137 zł przez 26 miesięcy i tyle będzie

 

 

To ja mam do Ciebie pytanie, czy tamten aneks zawierał jakieś błędne dane? Jest jakiś błąd w kwocie podwyżki? Błąd w cenie? Słuchaj dalej ludzi...

Napisałem to kolego przekornie, ja też od początku mówiłem że podwyżka będzie, szkoda tylko że wciąż nie ma oficjalnej informacji cyfry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to co mówicie. Byłem 6 lat temu abonentem Cyfry+ i też było tak, że kilkuzłotowe podwyżki pojawiały się w trakcie trwania umowy. W Cyfrowym Polsacie czy w N nie ma o tym mowy, cena ustalona w warunkach promocji to świętość, cena jest z góry określona na cały okres umowy. A tu widać że Cyfra już od listopada wiedziała że będzie wprowadzać podwyżkę, więc żeby dotknęła ona wszystkich abonentów to wymyślili jakieś rabaty zamiast z góry określonej ceny.

Francuskie cwaniaki, jestem przerażony, byłem w C+, w Polsacie i teraz jestem z N i jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z usług jak teraz. Szkoda że dni N są policzone ale zamierzam czekać na tym tonącym Titanicu aż do końca.

Przecież będąc abonentem w Cyfrze, miałbyś w chwili obecnej prawo do rozwiązania umowy, więc w czym problem? Nikt Cię do wyższych opłat nie zmusza. Jedyne co może trochę denerwować, to fakt, że klient Cyfry zawsze musi być na baczności i śledzić fora internetowe, żeby potem nie obudzić się z ręką w nocniku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeraża mnie to co mówicie. Byłem 6 lat temu abonentem Cyfry+ i też było tak, że kilkuzłotowe podwyżki pojawiały się w trakcie trwania umowy. W Cyfrowym Polsacie czy w N nie ma o tym mowy, cena ustalona w warunkach promocji to świętość, cena jest z góry określona na cały okres umowy. A tu widać że Cyfra już od listopada wiedziała że będzie wprowadzać podwyżkę, więc żeby dotknęła ona wszystkich abonentów to wymyślili jakieś rabaty zamiast z góry określonej ceny.

Francuskie cwaniaki, jestem przerażony, byłem w C+, w Polsacie i teraz jestem z N i jeszcze nigdy nie byłem tak zadowolony z usług jak teraz. Szkoda że dni N są policzone ale zamierzam czekać na tym tonącym Titanicu aż do końca.

Przecież będąc abonentem w Cyfrze, miałbyś w chwili obecnej prawo do rozwiązania umowy, więc w czym problem? Nikt Cię do wyższych opłat nie zmusza.

 

Ale przyznaj że fair to nie jest większość ludzi biorących w grudniu mają 3 miesiące gratis, czyli pierwszy rachunek zapłacą już wyższy, a takie aneksy rozsyłane zazwyczaj lądują w koszu, bo też nikt się takich niespodzianek nie spodziewa. Oczywiście sami są sobie winni, ale wiesz

 

a dlaczego Ci co dostali ps3 czy tv za złotówkę mieliby płacić tyle samo co dotychczas, skoro Ci co nic nie dostali to dostaną... podwyżkę hehe:)

 

Bo taką umowę podpisali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie - Obecnie do lipca opłacam startowy i paczkę canal +. W kwietniu (możliwość zmian w umowie) chciałem przejść na canal+start z multiroomem (cena na dziś 48 złotych). Czy opłaca się zrywać obecną umowę i podpisać nową, czy będę miał w niej gwarancję stałej ceny, czy i tak obejmie mnie marcowa podwyżka. Czy dobrze kalkuję, że po podwyżce pakiet canal+start z multiroomem będzie kosztował 69 złotych. Liczę na Wasze podpowiedzi i sugestie. Pozdrawiam.

Ps. Aneks dostałem, jak piszecie na tym forum dla"starego świata"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ace1985 mylisz się, umowy zawarte przed styczniem (nowym rokiem), będzie można rozwiązać. Umowy zawarte po nowym roku obligują już w oparciu o nowy aneks. Śmieszy mnie, jak ktoś pisze na forum, że był podpisać umowę u dystrybutora w styczniu i żadnego aneksu nie dostał... - jeżeli tak rzeczywiście było to reklamujcie to w Cyfrze, bo jadąc do dystrybutora raz jeszcze po wydruk aneksu, akceptujecie go. Obowiązkiem dystrybutora było poinformowanie Was jako nowych abonentów o podwyżce i zawarcie aneksu do umowy o abonament.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z 2.12.2011 Canal+ HBO Superpremium za 99zł + 5zł multiroom promocja z 3 miesiącami gratis... dzwoniłem do Cyfry i podwyżka też mnie obejmuje... czyli leci wypowiedzenie i czekamy na ich ruch..

 

jakby ktoś wysłal wypowiedzenie i coś ugrał jak w powyższej ofercie to prosze dać znać :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ace1985 mylisz się, umowy zawarte przed styczniem (nowym rokiem), będzie można rozwiązać. Umowy zawarte po nowym roku obligują już w oparciu o nowy aneks. Śmieszy mnie, jak ktoś pisze na forum, że był podpisać umowę u dystrybutora w styczniu i żadnego aneksu nie dostał... - jeżeli tak rzeczywiście było to reklamujcie to w Cyfrze, bo jadąc do dystrybutora raz jeszcze po wydruk aneksu, akceptujecie go. Obowiązkiem dystrybutora było poinformowanie Was jako nowych abonentów o podwyżce i zawarcie aneksu do umowy o abonament.

Przecież tak samo sądzę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WAŻNE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW:

 

1. Osoby, które mają stałą cenę w umowie tzw. "gwarantowaną" są bezpieczne i nie obejmie ich podwyżka.

2. Osoby, które mają rabat na abonament dostają podwyżkę, której akceptować nie muszą, wysyłając wypowiedzenie do Cyfry.

3. Osoby akceptujące podwyżkę, płacą więcej, oglądają to samo co mieli. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ace1985 - czyli twierdzisz ze Ci brali z ps3 lub tv nie dostaną podwyżki - ale na jakiej podstawie? bo w umowie (aneksie) mają że "Zestaw promocyjny CANAL+HBO SUPERPREMIUM" kosztuje 137zł.

ten aneks z 5 01 2012 zmienia nazwę z ww na "Zestaw promocyjny CANAL+ SUPERPREMIUM HD" a cenę ze 137zł na 146zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy tylko poniższą wiadomość. Od kilku dni jedynie przeglądałem ten wątek i chyba nie chciałem uwierzyć w to, co wszyscy tu opisywali.

 

Smutna prawda, która spada głównie na punkty sprzedaży. I znowu przyjdzie nam świecić przed ludźmi i wysłuchiwać o oszustwach :(

 

 

Szanowni Państwo!

 

 

 

W związku z wieloma inwestycjami dokonanymi przez Canal+ Cyfrowy w ubiegłym roku i planowanymi na 2012 rok oraz inflacją która rocznie wynosi ok. 5% firma Canal+ Cyfrowy zdecydowała się na wprowadzenie zmian cen pakietów i opcji Multiroom od 1 marca 2012.

 

Abonenci otrzymają informację o tych zmianach wraz z rachunkami za styczeń i luty, natomiast nowi klienci otrzymają przy zawieraniu umowy specjalny aneks.

 

 

 

Zmiany cen zostały podyktowane wieloma czynnikami, a do głównych z nich należą:

 

- wzbogacenie oferty Cyfry+ o 25 nowych kanałów w tym, aż 17 w HD

 

- nadawanie wszystkich kanałów naszej produkcji w HD

 

- wprowadzenie nowej usługi CYFRA+ONLINE, dzięki której Abonenci przez Internet mają dostęp do bardzo ekskluzywnych treści telewizyjnych CYFRY+ gdziekolwiek sie znajdują. Mogą oglądać "na żywo" nasze kanały tematyczne (live streaming), a także ekskluzywne relacje sportowe CANAL+.

 

- dodanie możliwości nagrywania programów poprzez dekoder SAGEMCOM po podłączeniu do niego dysku zewnętrznego lub USB;

 

- Canal+ Cyfrowy wygrał przetarg na 100% praw do T-Mobile Ekstraklasy oraz przedłużył prawa do najlepszych zagranicznych lig piłkarskich: angielskiej, hiszpańskiej, francuskiej i włoskiej. Wygraliśmy również przetarg na prawa do najbardziej prestiżowej ligi koszykarskiej NBA i WNBA. W tym sezonie CANAL+ zwiększy liczbę transmisji na antenie i wprowadzi relacje do Internetu za pośrednictwem serwisu CYFRA+ ONLINE

 

 

 

Planujemy również kolejne zmiany:

 

- już na początku roku uruchomimy kolejne nowości - dostęp przez dekoder do wybranych usług internetowych: Internetowe Centrum Abonenta (ICA), Polskie Radio czy serwis zakupowy Allegro.

 

- wkrótce dołączą kolejne kanały HD, m.in. TVN Style HD i TVN Turbo HD, a już w styczniu, jako 33 kanał w wysokiej rozdzielczości AXN Spin HD.

 

- w pierwszym kwartale 2012 roku dostęp do CYFRA+ ONLINE będzie możliwy na iPadach i iPhonach

 

- będziemy oferować klientom wyłącznie dekodery HD zawierające funkcje PVR

 

- rozwijamy ofertę 3D. Pasmo CANAL+ 3D wkrótce przekształci sie w pełen kanał z programami w trójwymiarze.

 

Wszystkie te zmiany wpłynęły na decyzję o podwyższeniu cen pakietów i opcji Multiroom. W załączeniu znajdziecie Państwo nowy cennik.

 

 

 

Dział Sprzedaży

 

 

Być albo nie być dystrybutorem. Ja się pod tym nie podpiszę.

 

Róbcie to co sami uważacie za słuszne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...