Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez wykazu kanalow to nic nie wiadomo.

 

Po co Ci teraz cały regulamin (wykaz kanałów) jak się skład pakietów nie zmienia, wystarczy aneks ;)

 

Mam te dwa pisma przed sobą co dziś otrzymałem. Jedno to aneks ze zmianą nazwy z C+Optiumum na C+Optiumum HD i nową ceną od której w moim przypadku bede odliczał rabat i drugie pismo to paplanina o tym że podwyżka jest spowodowana tym że w ciągu ostatniego roku wprowadzili 17 kanałów HD itp i to wszystko.

 

E; dokładnie to samo co wkleił tester19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, też dostałem pare dni temu reg (akcja powrót) na zasadach C+Optiumum za 57 z rabatem 42 od ceny standardowej 99 i jest tak napisał Ci Andyg, pare postów wcześniej. Moge jego słowa podbić jeszcze tym że dziś dostałem ten aneks dla "nowego świata" (ten co jest wyżej @Dytryka to aneks dla "starego świata" ) i ten dla "nowego" wygląda identycznie jak ten co wypłynął w ubiegłym tygodniu czyli http://images47.fotosik.pl/1294/ee4e91e9c13f3e6e.jpg

 

Z tego co widać pakiet C+Optiumum zmienia nazwe na C+Optiumum HD a cena standardowa wzrasta z 99 do 107 czyli od marca rabat 42 będziemy odliczać od 107 co daje podwyżke 8 zł ;)

W momencie, gdy dostałem kwotę rabatową to czułem, że wiaże się to z podwyżką w przyszłości. 8 zł mieści się w granicach akceptowanej przeze mnie podwyżki. Ciekawe jak z MR. Odsłuchałem sobie końcówkę rozmowy z konsultantem i była mowa o rabacie za pakiet i cenie 5 zł za MR /nie ma nic o rabacie na MR/. Ciekawe czy jest szansa na utzymanie tej ceny za MR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest tam napisane, że Opłata za pakiet, który mamy nie zmieni się do końca umowy. Czyli nie ma sie czego obawiać do końca 15 miesięcy tak? Jeśli ktoś zrezygnuje to w lutym podpisze nowa umowę na starych warunkach i znów go nie obejmie podwyżka z marca ? :f

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro podwyżka obejmuje wszystkich to będzie lawina wypowiedzeń czyli będą przedłużenia umów na warunkach promocyjnych ale już od wartości wyższych. Cyfrze i tak to się opłaci....Nieźle to zaplanowali. Ja mam Prestiż i ta kwota, nowa jest drakońska.... czekam na list....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

est tam napisane, że Opłata za pakiet, który mamy nie zmieni się do końca umowy. Czyli nie ma sie czego obawiać do końca 15 miesięcy tak? Jeśli ktoś zrezygnuje to w lutym podpisze nowa umowę na starych warunkach i znów go nie obejmie podwyżka z marca ? :f

 

"Jednocześnie informujemy że opłata za Państwa Pakiet Zestaw Promocyjny nie zmieni się do końca okresu promocyjnego" Czyli płacimy po staremu do końca umowy na to wychodzi :smile:

 

Koniec promocji za 78 zł na Canal + optimum nic nie będzie trwało wiecznie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam rabat 19,00 za OPTIMUM i 9 za C+ jako że za C+ nie podwyższają (na razie) to będę płacił więcej od ceny przed podwyżką 69 zł do 77 zł po o 7 zł. Dla mnie za dużo, za tak naprawdę niewiele więcej - używam dekodera SD więc nowości HD mnie nie objeły :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy ze utrzymaja rabat 42 PLN a MR zamienia mi z 15 PLN na 10 PLN to doloze tylko 3 PLN.

Dlaczego mieliby zmniejszyć opłaty za MR ?

 

W promocji.

Teraz tez cena MR to 15 PLN a daja za 5 PLN.

 

A zatem skoro cena bedzie 20 PLN to w promocji bedzie 10 PLN, tak domniemam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nowe ceny bez promocji :

 

Cennik Cyfry+ standardowy (bez promocji):

 

Start: 26 zł (obecnie 21 zł)

Kompakt: 52 zł (obecnie 46 zł)

Kompakt HD: 65 zł (obecnie 59 zł)

Kompakt HD+: 102 zł (obecnie 96 zł)

Optimum: 77 zł (obecnie 69 zł)

Optimum HD: 99 zł (obecnie 91 zł)

Optimum HD+: 131 zł (obecnie 123 zł)

Prestiż HD+: 186 zł (obecnie 179 zł)

 

Multiroom - 20 zł (obecnie 15 zł)

 

http://media2.pl/media/87630-Cyfraplus- ... ej-HD.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasz17

sprawdź sobie w ostatnim rachunku, tam jest rozbicie na wszystkie opcje i dodat. usługi ile rabatu i za co.

Rachunku jak dotąd nie przysłali...

 

Jeśli masz dekoder HD to rachunku papierowego nie dostaniesz (chyba, że za dopłatą). Jest do sprawdzenie w ICA na stronie Cyfry oraz przysyłają go na podany przez Ciebie adres mail-owy. Rachunek w formie papierowej dostają tylko abonenci z dekoderami SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie kierownictwa Centrum.

U mnie umowa zawarta 29.12.2011 na 15 mies. Canal+ optimum za 57zL mies.. Nie bedzie obowiązywała podwyżka od 1..03.

Mam pakiet ubiegłoroczny, nie wyszczególniony w najnowszej, zmienianej umowie z 2.01.br /nie ma opcji "Canal+ Optimum"/ i dlatego, mimo, że w umowie nie mam gwarancji stałej ceny - nie muszę obawiać się podwyżki. Sprawa jasna, śpię spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z media2 to jest cennik dla "stego świata" co wkleił pare stron wcześniej @Dytryk.

 

. Rachunek w formie papierowej dostają tylko abonenci z dekoderami SD.

 

oraz abonenci z Sagemcomem HD do marca, marcowy rachunek już na TV co poinformnowali dziś w liście przysłanym razem z aneksem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednocześnie Cyfra+ zachęca abonentów posiadających dekodery SD do wymiany na dekoder HD "u najbliższego dystrybutora".

http://media2.pl/media/87630-Cyfraplus- ... ej-HD.html

Jedno mnie intryguje na jakiej zasadzie będzie wymieniany dekoder SD będzie go można kupić na własność czy będzie udostępniany za darmo lub za opłatą ? Może jakiś dystrybutor się wypowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...