Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

czyli posiadaczy pakietu C+ HBO Superpremium podwyżka nie obejmuje ?

Tez jestem tym tematem zainteresowany, analizując umowę z aneksem doczytałem sie że opłaty karne za rozwiązanie umowy i za TV są tylko i wyłacznie z winy abonenta. Dla C+ nieopłacalna by była możliwość rozwiązania umowy przez abonenta z winy C+, ponieważ telewizor (co prawda w masowym hurcie) ale troche kosztował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ andyg Pewnie głupie pytanie... co to "stary świat"? :oops: Umowa w moim wypadku podpisana po przejściu z CP gdy ten zlikwidował kanały BBC. Nie mam umowy przed sobą, jednak jeśli dobrze pamiętam poprzednia podwyżka mnie objeła - mam bodajże rabat kwotowy. Obecnie z Optimum i Canal+ płacę 75,90. coś chyba zbliza się koniec przygody z C+, i tak zona każe mi przejść bo dziecko nie ma wystarczającej ilości kanałów dla siebie i pomyka do babci na dół aby oglądać CP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jarzę. Kilka dni temu dostałem regulamin akcji cyfra+ powrót z cennikiem, gdzie widnieje za C+Optimum suma 99 zł / od tego rabat 42 zł /. Z nowego cennika wynikala by suma bodaj 131 zł, więc nie chodzi o 8 zł. Czekam na korespondencję czy zmieni mi sie nazwa pakietu i radykalnie cena. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziś otrzymałem aneks do umowy i tak prestiż HD+ 186 zł; optimum HD+ 131; optimum HD 99; optimum 77; kompakt HD+ 102; kompakt HD 65; kompakt 52; start 26; cyfra multiroom 20 zł są jeszcze zmiany w akcji gotówka z góry ale już nie chce mi sie tego pisac powyższe zmiany dotyczą cen ogólnego abonamentu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz_: tego na razie wiadomo. Jak brales w marcu 2011 to niby podwyzka z maja 2011 tez Cie powinna objąć (zapewne masz rabat kwotowy) ale wowczas Cyfra wziela na siebie podwyzke i ceny zostawila. Pisalem o tym tutaj: viewtopic.php?f=6&t=6657&start=405#p577410 Jak bedzie teraz nie wiadomo. Pod moim wpisem "wonsik" mi odpisal, ze: "Z tego co pamiętam, abonenci tacy jak Ty otrzymali dodatkowy bonus, tj. cyfra nie zmieniła wam cen do końca ukresu minimalnego". Wiec moze faktycznie do konca okresu minimalnego podwyzka nas nie lapie. Zapewne na dniach bedzie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz_: tego na razie wiadomo. Jak brales w marcu 2011 to niby podwyzka z maja 2011 tez Cie powinna objąć (zapewne masz rabat kwotowy) ale wowczas Cyfra wziela na siebie podwyzke i ceny zostawila. Pisalem o tym tutaj: viewtopic.php?f=6&t=6657&start=405#p577410 Jak bedzie teraz nie wiadomo. Pod moim wpisem "wonsik" mi odpisal, ze: "Z tego co pamiętam, abonenci tacy jak Ty otrzymali dodatkowy bonus, tj. cyfra nie zmieniła wam cen do końca ukresu minimalnego". Wiec moze faktycznie do konca okresu minimalnego podwyzka nas nie lapie. Zapewne na dniach bedzie wiadomo.

 

Właśnie spojrzałem na umowę i została ona podpisana 11.03.2011. I tak jak mówisz, jest to rabat kwotowy. Wygląda na to, że trzeba będzie poczekać aby sprawa się wyjaśniła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam dziś otrzymałem aneks do umowy i tak prestiż HD+ 186 zł; optimum HD+ 131; optimum HD 99; optimum 77; kompakt HD+ 102; kompakt HD 65; kompakt 52; start 26; cyfra multiroom 20 zł są jeszcze zmiany w akcji gotówka z góry ale już nie chce mi sie tego pisac powyższe zmiany dotyczą cen ogólnego abonamentu

 

Moglbys wrzucic skana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie jarzę. Kilka dni temu dostałem regulamin akcji cyfra+ powrót z cennikiem, gdzie widnieje za C+Optimum suma 99 zł / od tego rabat 42 zł /. Z nowego cennika wynikala by suma bodaj 131 zł, więc nie chodzi o 8 zł.

 

 

Mam tak samo, też dostałem pare dni temu reg (akcja powrót) na zasadach C+Optiumum za 57 z rabatem 42 od ceny standardowej 99 i jest tak napisał Ci Andyg, pare postów wcześniej. Moge jego słowa podbić jeszcze tym że dziś dostałem ten aneks dla "nowego świata" (ten co jest wyżej @Dytryka to aneks dla "starego świata" ) i ten dla "nowego" wygląda identycznie jak ten co wypłynął w ubiegłym tygodniu czyli http://images47.fotosik.pl/1294/ee4e91e9c13f3e6e.jpg

 

Z tego co widać pakiet C+Optiumum zmienia nazwe na C+Optiumum HD a cena standardowa wzrasta z 99 do 107 czyli od marca rabat 42 będziemy odliczać od 107 co daje podwyżke 8 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj dochodzi jeszcze kwestia MR ktorego cena nie jest gwarantowana.

Wiekszosc brala za 5 PLN a tu za 20 PLN. Nalezy sie spodziewac promocji na MR.

 

Nie widac tam cennika opcji dodatkowych. Przeciez C+ Optimum HD mogl wchlonac HD Optimum a wtedy zadnej podwyzki nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez C+ Optimum HD mogl wchlonac HD Optimum a wtedy zadnej podwyzki nie ma.

 

Mogł ale widocznie nie wchłonłął, choć też miałem taką cichą nadzieje. Po prostu podwyżka a to że dodali zwrot "HD" do pakietów bardziej opierają na tym że dodali gol, weeknend, planete, ale kino ... w hd. Ostatnia podwyżka była w marcu rok temu więc czas na nastepną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...