Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marekpolek

już skończcie te dywagacje, nie widzicie, że to blef? w Cyfrze nic nie wiedzą o podwyżce a tu już kilkanaście stron i co jeden to inna wersja wydarzeń. Jak to w cyfrze czytają, to rzeczywiście wkrótce wprowadza podwyżkę. dajcie se siana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się po kolei wymieniać co dołączono w C+ od ostatniej podwyżki, jednak Twój post jest śmieszny.

Co dołączyli ? Śmieszny AXN HD co jakością nie dorównuje nawet TV Trwam. Nic porządnego nie ma w cyfrze+ i to jest prawda. Dlatego pytam się po co ta podwyżka ?

Skoro są same gnioty to dlaczego podpisałeś umowe z Cyfrą? Trzeba było przepłacić za zestaw u ojca dyrektora i oglądać TV Trwam w jakości dorównującej przekazowi z zagranicznych platform oferującym kanały HD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wziąłem w grudniu pakiecik Canal + HBO SUPERPREMIUM z multiroomem za 104zł... w promocji 3 miesiące gratis dla abonentów innych telewizji....

i co minął pierwszy miesiąc i już mi mają tak podziękować podwyżką.... dlatego że przeszedłem z innej platformy? :D ... jeśli to prawda to im ładnie podziękuje przy wypowiedzeniu... że tak ładnie mnie skusili do przejścia a teraz już chcą mnie wydymac :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista, Z tego co pamiętam, dla abonentów innych telewizji jest w umowach gwarancja stałej ceny, a nie rabat, więc raczej podwyżka nie będzie Cię dotyczyć.

 

Poza tym coś mi w tym aneksie nie pasuje. Dlaczego? Hmm, choćby dlatego, że np. "Zestaw promocyjny Canal+ Optimum HD" kosztowałby 107zł, a obecnie kosztuje 89zł. 18zł różnicy... Coś dużo się wydaje. No chyba, że nie będzie podwyżek po wprowadzeniu kanałów z N, bo taką "wyprzedzającą" podwyżkę w czasie wprowadzą teraz, żeby później wyglądało, że dostajemy kanały od N za free. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista, Z tego co pamiętam, dla abonentów innych telewizji jest w umowach gwarancja stałej ceny, a nie rabat, więc raczej podwyżka nie będzie Cię dotyczyć.

 

Poza tym coś mi w tym aneksie nie pasuje. Dlaczego? Hmm, choćby dlatego, że np. "Zestaw promocyjny Canal+ Optimum HD" kosztowałby 107zł, a obecnie kosztuje 89zł. 18zł różnicy... Coś dużo się wydaje. No chyba, że nie będzie podwyżek po wprowadzeniu kanałów z N, bo taką "wyprzedzającą" podwyżkę w czasie wprowadzą teraz, żeby później wyglądało, że dostajemy kanały od N za free. ;)

 

Obecnie Canal+Optimum i opcja Optimum HD kosztują razem nie 89 a 110 zł (oczywiście nie w promocji, ale ten nowy cennik to także ceny pełne poza promocjami) , więc teoretycznie nie będzie to podwyżka o 18 zł jak piszesz a obniżka o 3 zł.

89 zł to jest cena za ten pakiet w promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista, Z tego co pamiętam, dla abonentów innych telewizji jest w umowach gwarancja stałej ceny, a nie rabat, więc raczej podwyżka nie będzie Cię dotyczyć.

 

Poza tym coś mi w tym aneksie nie pasuje. Dlaczego? Hmm, choćby dlatego, że np. "Zestaw promocyjny Canal+ Optimum HD" kosztowałby 107zł, a obecnie kosztuje 89zł. 18zł różnicy... Coś dużo się wydaje. No chyba, że nie będzie podwyżek po wprowadzeniu kanałów z N, bo taką "wyprzedzającą" podwyżkę w czasie wprowadzą teraz, żeby później wyglądało, że dostajemy kanały od N za free. ;)

 

Obecnie Canal+Optimum i opcja Optimum HD kosztują razem nie 89 a 110 zł (oczywiście nie w promocji, ale ten nowy cennik to także ceny pełne poza promocjami) , więc teoretycznie nie będzie to podwyżka o 18 zł jak piszesz a obniżka o 3 zł.

89 zł to jest cena za ten pakiet w promocji.

78zł to promocyjna cena canal+optimum,podstawowa cena za ten pakiet to 99zł do tego dodać hd za 8zł i cena 107zł pasuje jak ulał :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@astalavista, Z tego co pamiętam, dla abonentów innych telewizji jest w umowach gwarancja stałej ceny, a nie rabat, więc raczej podwyżka nie będzie Cię dotyczyć.

Nie masz racji. Ja skorzystałem z tej promocji i zakupiłem pakiet CANAL+ Start HD i w umowie mam tylko wpisany rabat w wysokości 8 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

78zł to promocyjna cena canal+optimum,podstawowa cena za ten pakiet to 99zł do tego dodać hd za 8zł i cena 107zł pasuje jak ulał

 

W przybliżeniu to ok. 22% podwyżki i teraz po pierwsze nie sądzę, żeby, aż takie były podwyżki. Po drugie jeżeli chcecie nie psioczyć, że C+ nic nie dodaje to podwyżki są konieczne, bo za darmo nikt Wam nic nie da. Po trzecie niech każdy przeczyta umowę, bo może się okazać, że większość ma stałą cenę do końca trwania umowy i sianie paniki jest zbędne. Po czwarte drożeje wszystko prąd, gaz, itp. tak więc C+ też dostaje po tyłku i ktoś musi to pokryć, bo jak wiadomo nasza platforma instytucją charytatywną nie jest. Po piąte przestańcie spekulować ile faktycznie będzie podwyżki, bo widać po komentarzach, że wielu kosztuje to wiele nerwów, a wiadomo, że nerwy szkodzą na urodę i nie tylko. Będą aneksy i oficjalne ceny to wtedy będzie czas na narzekania, a na narzekania na C+ i tak jest inny wątek. Tak więc życze wszystkim miłego i spokojnego wieczoru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Dj.Guru widzę, że w kilku tematach brałeś już udział i w każdym tylko narzekasz. W HBO GO piszesz, że u znajomych działa oki, ale u Ciebie nie i dlatego C+ jest już do du.../ Abonament 300pln? Skąd Tobie się wzięły takie kwoty? Zauważ, że C+ w ostatnim czasie oprócz przejmowania N dodała też sporo kanałów. Dla jednych w HD, dla innych pseudo HD. Ja nie narzekam na jakość tych programów. No chyba, że ktoś odbiera na Mancie z Tesco to powodów do zachwytu nie ma. Tak czy siak C+ jakieś ruchy wykonuje i chyba w dobrą stronę, a Ty kolego jak jesteś tak całkowicie na nie to czekaj tylko na najlbliższą okazję i rozwiązuj umowę. Zawsze będzie w życiu jeden problem i stres mnej, a po co się tak katować? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też dotarł już aneks z kilkuzłotowymi podwyżkami od marca.

Wysłałem pismo do cyfry z zapytaniem ile będę płacił bo poprzednio podnieśli mi rabat i cena została niezmieniona a w umowie mam tylko rabat wypisany (już wcześniej ktoś poruszał ten wątek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...