Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego też czekam, co będzie dalej w CYFRZE+. Umowę mam do końca kwietnia br. Jeśli okaże się, że po przedłużeniu umowy będę musiał od marca płacić za pakiet Optimum HD abonament w wysokości 77zł plus jeszcze kilkanaście złotych za dodatkowe kanały HD (dostępne dzisiaj jako opcja HD Optimum) to się z CYFRĄ+ niestety pożegnam... :? I podejrzewam, że wielu innych Abonentów również. Ale miejmy nadzieję, że aż do takiej podwyżki jednak nie dojdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego Barti, szczegółów nie znamy, ale jeśli masz optimum HD stary świat, to przedłużając wejdziesz w nowe zestawy, których ceny są w tym aneksie, oczywiście z jakąś tam promocją, pakietu który masz obecnie nie ma w aktualnych ofertach sprzedażowych/przedłużeniowych. No chyba że zostaniesz bez promocji na czas nieokreślony, podwyżki o 20 nie będzie, max 8zł+5zł multiroom czyli 13zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że od tych 77zł za ten Optimum HD przy przedłużaniu umowy byłaby jeszcze jakaś zniżka, tak?

I pytanie też, czy pakiet Optimum HD (ten nowy, za 77zł) zawierać będzie już wszystkie kanały z obecnej opcji HD Optimum za dodatkowe 11zł, czy też nadal trzeba będzie za nie dodatkowo tyle płacić? Bo w moim obecnym Optimum HD (Stary Świat) mam te wszystkie kanały z obecnej opcji HD Optimum bez dodatkowej opłaty. Multiroom'u w tym wszystkim nie wliczam. Traktuję to jako oddzielnie. Mi chodzi najbardziej o opłaty za sam pakiet programowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że od tych 77zł za ten Optimum HD przy przedłużaniu umowy byłaby jeszcze jakaś zniżka, tak?

I pytanie też, czy pakiet Optimum HD (ten nowy, za 77zł) zawierać będzie już wszystkie kanały z obecnej opcji HD Optimum za dodatkowe 11zł, czy też nadal trzeba będzie za nie dodatkowo tyle płacić? Bo w moim obecnym Optimum HD (Stary Świat) mam te wszystkie kanały z obecnej opcji HD Optimum bez dodatkowej opłaty. Multiroom'u w tym wszystkim nie wliczam. Traktuję to jako oddzielnie. Mi chodzi najbardziej o opłaty za sam pakiet programowy.

 

Kolego zobaczysz jak będzie coś więcej wiadomo, na razie to możemy sobie gdybać, wg. mnie to dostaniesz pakiet optimum HD (za 77) od tego promocja powiedzmy 15zł i kanały HD za 8, czyli wychodzi 70 zł, ale to tylko moje wolne przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie logicznie rozumując...

Obecnie jest Optimum 69zł - 15zł rabat = 54zł + promo HD 8zł = 62zł...

po zmianie będzie Optimum HD (stare Optimum + HD Optimum) za 77zł - 15zł rabat = 62zł ... wyjdzie na to samo..

ale to tylko moje logiczne myślenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że rabaty kwotowe przejdą ze starej umowy do nowej aneksowanej, pakiety dodatkowe HD wejdą do podstawowych.

np. Kompakt 46 -8 = 38zł + HD kompakt 8zł = 46zł a na nowo będzie Kompakt HD 52zł - 8zł rabat = 46zł

Optimum 69-15 = 54zł + HD Optimum Promo 8zł = 62zł na nowo Optimum HD 77zł- 15 =62zł

itd. analogicznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie logicznie rozumując...

Obecnie jest Optimum 69zł - 15zł rabat = 54zł + promo HD 8zł = 62zł...

po zmianie będzie Optimum HD (stare Optimum + HD Optimum) za 77zł - 15zł rabat = 62zł ... wyjdzie na to samo..

ale to tylko moje logiczne myślenie.

pozdrawiam

 

Oby tylko było to tak, jak mówisz. :) To jeszcze idzie przełknąć. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak: jeśli podwyżka ma związek z fuzją to gdzie w tym są kanały z Nki? Powinni je dodać skoro jak wielu z was twierdzi: fuzja = podwyżka. Jeśli ich nie będzie po podwyżce a kiedyś w przyszłości je dodadzą to będzie kolejna? To przecież nie ma sensu. A jeśli na siłę chcą wszystkim wepchnąć kanały HD to oprócz dekoderów HD powinni jeszcze rozdać telewizory HD skoro każą sobie płacić za HD jak za opcje premium. Żenada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam tak...po 1 ten dokument, który jest pokazany jako Aneks nie jest raczej dokumentem Cyfry...zauważcie, że nie jest on napisany czcionką, którą posługuje się na jakimkolwiek dokumencie.

A po 2-nawet jeśli będzie podwyżka, to będzie ona dosłownie o kilka złotych... a skoro wszystko drożeje, to i Cyfra drożeje. Takie jest życie i takie są prawa ekonomii, ale czytając Wasze [beep]ny, to widać, że większość z Was nie rozumie i nie zrozumie tego;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że rozumie. Ważnym czynnikiem ekonomii jest też konkurencja i popyt, który maleje wraz ze wzrostem ceny. Jeśli kupujemy towar luksusowy (a takim jest Cyfra+, a nie np Telewizja na Kartę HD czy Polsat w niskim pakiecie) i towar ten zaczyna niebezpiecznie drożeć w taki sposób, że staje się dla nas zbyt drogi (bo zarobki raczej nie idą w górę) to rezygnujemy z niego i wybieramy inną tańszą opcję u tego samego operatora bądź u konkurencji. Przynajmniej ja tak robię. To samo z innymi produktami wiadomo, że jak np. czekolada z Milki skoczy do 10 zł to nie będziesz jej kupował, tylko przerzucisz się albo na mniejszy rozmiar tej czekolady albo wybierzesz Wawel/Wedla i porzucisz zaślepienie marką..

 

Niestety dla platform mało jest "lojalnych głupców". :smile:

 

U mnie chyba nic to nie da, bo mam stałą cenę, ale osobom, które mają zniżkę procentową się nie dziwię, że nie dają się robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podwyżki? Hmm.... Wydaje mi się, że to będą ceny standardowe albo przy nowych promocjach, a nie dla obecnych abonentów. Sam byłem pewien, że mnie podwyżka ominie, ale przed chwilą się wczytałem w regulamin i dopiero zauważyłem, że przysługuje mi jedynie 8 zł rabatu. Odliczając ten rabat od ceny 71 zł. to wychodzi mi 64 zł. Trochę dużo, bo od razu 6 zł. Z drugiej strony, jeśli daliby kanały HD w pakietach, to byłoby nieźle, ale ciekawe co dadzą w pakiecie CANAL+ Start, skoro też podwyżka jest i to dość spora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem umowę we wrześniu, na pakiet C+Optimum w cenie 57zł. Obowiązuje mnie ta podwyżka czy tak jak napisał Rigidigi tylko tych których podpisali umowę w listopadzie i później ? Jak dobrze logicznie rozumiem to podwyżka jest dlatego że do pakietu dojdą programy z opcji HD ?. Bo jeśli nie to czegoś tutaj nie rozumiem 8zł o tak od niczego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

blueman skoro się orientuje kogo obejmie podwyższa to może też wiesz jak będzie z tymi pakietami dodatkowymi ? Mam teraz HD promo za 8zł i Optimum C+ za 57zł z MR za 5zł czyli 70zł

To według nowego cennika zamienia się Optimum C+ w Optimum C+ HD to jak się ma pakiet za 8zł to na jedno wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy ciagle z ta podwyzka?

Moze byc nawet minimalna obnizka.

Ja w tej samej cenie, gdyby to sie sprawdzilo, otrzymam AP HD ktorego od 01.01. nie mam.

 

resume

 

107 - 42 = 65

Cena z Animal Planet HD ktorego teraz nie mam.

Taka zmiana bylaby na lepsze a nie na gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę nową podpisałem 10.12.2011 na canal+hbo superpremium 99 zł, pace 10 zł, multiroom 5 zł. Będzie mnie obowiązywała podwyżka ? Jeżeli tak to ile ?

 

 

raczej tak 146+20=166 rabaty 38+10=48, czyli 118 zł zamiast 104, no i dekoder 10 ale to się nie zmienia.

 

Analyse, nawet jeśli masz rację to pakiet superpremium na pewno drożeje, bo tam opcje HD już są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...