Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie jak wprowadzają nowe pakiety np kompakt zamieniają na kompakt HD (gdzie zmieniają zawartość pakietu np o kanały HD) to jest to faktycznie nic innego jak likwidacja pakietu kompakt - a w umowach mamy rabat 8 zł od pakietu kompakt ! Jak nie ma pakietu kompakt to jest podstawa do rozwiązania umowy (wg starych cenników kanały HD mogliśmy dokupić- a nie chcieliśmy więc mamy "goły" kompakt!). Z tego co pamiętam kiedyś w cyfrowym polsacie był pakiet familijny, który zastąpiono familijnym HD i dużo osób nie podpisało aneksów i pozostało przy starym familijnym choć w ofercie go już nie było.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blueman, ja po prostu porównałem sobie ten aneks z umowami i aneksami które widnieją na stronie C+. I ten który tu wisi - w porównaniu do innych dokumentów C+ - wygląda na spreparowany w wordzie ;] Oczywiście mogę się mylic, ale sami sobie porównajcie. Już nawet nie chodzi mi o czcionke (a jednolita czcionka na dokumentach to jedna ze strategii marketingowych) ale nawet o sposób sformułowania pisma.\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te nowe pakiety w nowych cenach zawierają kanały HD (HD Kompakt i HD Optimum) to nie ma co skomleć bo jest dobrze, niektórzy będą płacić nawet taniej, jeśli nie to ... :censored:

 

Tylko że wszyscy Ci (i nie jest to mniejszość) co mają dekodery SD, będą zmuszeni dopłacać za coś czego i tak nie dostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pojechali nieźle jak rzeczywiście tak będzie :evil: w szczególności jeśli będzie podwyżka a klienci nie będą mogli zrezygnować jeśli nie będą akceptować nowego regulaminu, chociaż to dla mnie nielogiczne bo jeśli podpisuje umowę to na daną kwotę w abonamencie, jeśli ta kwota się zwiększy to umowa jest nieważna, chyba że zgadza dobrowolnie zgadzasz się podpisać aneks do umowy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile ja będą płacił za swój abonament teraz mam C+HBO Super Premium za 99 + 15 za (multiroom ) =114 zł a teraz będzie to 128zł czy mam racją jeśli tak składam rezygnacją i negocjuje na nowo ofertą promocyjną i myślę ,że cena bazowa 146zł promocyjne będzie około 110zł i ta reklama z zaślubinami Jedynego takiego mówi sama za siebie czyli fuzja tuż tuż :) czyli podwyżek czas nastał :( niestety coś za coś moi kochani abonenci do których i ja należę pozdrowienia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale dostaną te kanały za dodatkowe 8 zł czy nie, bo Rigidigi tak namieszał...
Ty już na mnie nic nie zwalaj.

Nie mam żadnego pojęcia jaka będzie oferta promocyjna po zmianie cen. Na pewno dla tych osób, które mają pakiet np. Optimum z dokupioną opcją HD Optimum cena wzrośnie o te 8pln o ile nie zareagują na zmiany. To nie jest repakietyzacja tylko zmiana cen obecnych pakietów z kosmetyczną zmianą nazwy! Być może tak jak niektórzy sugerują hd zostaną wtopione w pakiety w nowych promocjach, ale jest to tylko przypuszczenie. Jak będzie przekonamy się pewno już niebawem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerzucenie programów HD z opcji dodatkowych do pakietów abonamentowych to również uderzenie Cyfry+ w abonentów korzystających z popularnych blokerów programowych, a jak wiadomo jest ich bardzo dużo. Po zapowiadanych zmianach skończy się płacenie za programy HD co czwarty miesiąc, a zaczną się regularne wpłaty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W aneksie nie ma nigdzie zapisu o dołączonych kanałach HD z opcji dodatkowych, tylko jest informacja o zmianie nazw wszystkich pakietów. Od 1 marca każdy pakiet będzie zawierał w nazwie oznaczenie HD. Nowy aneks wprowadza również podwyżkę cen i tutaj informacja dla użytkowników:

 

Są 3 zasady z tymi cenami:

 

1. Masz gwarancję stałej ceny w umowie? Nie możesz wypowiedzieć umowy bez zapłacenia kary umownej - nie zmieniły się reguły gry przez okres minimalny na kiedy masz podpisaną umowę.

 

2. Masz inną opcję np. rabat na abonament? Możesz rozwiązać umowę - reguły gry się zmieniły, bo zapłacisz proporcjonalnie więcej (np. przy rabacie 42zł na opcję C+ Optimum płacimy obecnie 57zł, a od marca trzeba będzie zapłacić za ten pakiet 65zł - tym samym abonent może się nie zgodzić na tą podwyżkę i bez jakichkolwiek reperkusji - wypowiadamy umowę i po sprawie.

 

3. Zgadzasz się na podwyżkę, płacisz więcej a oglądasz to samo co miałeś. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisywałem umowę 2 stycznia tego roku i nie dostałem żadnego aneksu. Wziąłem pakiet ten za 62 zl (to chyba kompakt) plus opcje hd za 8 zl, multiroom za 5zl i pace za 10. Wychodzi 85 zl, po podwyżce wyjdzie 98... 13 zl podwyżka to jest jednak dość dużo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież te pakiety z literką HD drukują się już od marca 2011 w regulaminach:

 

http://cyfraplus.pl/files/C__regulamin_X_2010_OK.pdf strona 5/8 cennik i strona 6/8 wykaz kanałów

 

a to starszy regulamin http://cyfraplus.pl/files/regulamin_glowny.pdf (5/8 i 6/8)

 

Jak sami możecie przeczytać w pakietach KOMPAKT HD i OPTIMUM HD są zawarte kanały HD z opcji dodatkowych HD :D Już nikt nie pamięta ale na początku roku były już sprzedawane w umowach te pakiety z literką HD (właśnie w promocji "Wiosennej') ale po 2 miesiącach C+ wycofała je z ofert promocyjnych i pozostały tylko w regulaminie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...