Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłałem wypowiedzenie dziś dzwoniła do mnie konsultantka z ofertą pozostania w cyfrze przy starych cenach (takich jak miałem w styczniu) tj. Canal+HD 29,90, Optimum 69 zł, Multiroom 15 zł

Dobrze, ze wysłałeś. Nawet po podwyżce za taką samą zawartość programówi MR zapłacę sporo mniej / o ile nic nie uda mi się wytargować/, chyba, że coś błędnie wpisałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie dziś dzwoniła do mnie konsultantka z ofertą pozostania w cyfrze przy starych cenach (takich jak miałem w styczniu) tj. Canal+HD 29,90, Optimum 69 zł, Multiroom 15 zł

Dobrze, ze wysłałeś. Nawet po podwyżce za taką samą zawartość programówi MR zapłacę sporo mniej / o ile nic nie uda mi się wytargować/, chyba, że coś błędnie wpisałeś.

Wpisałem tak jak mówiła. Wypowiedzenie wysłałem 2 tygodnie temu i dziś dzwoniła. Powiedziała też, że HD będzie teraz w standardzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając systemu wyłącz włacz własnie zamówiłem Canal+ HD i po 20sec był na ekranie

W sylumalcji opłat opłata jest dopiero za marzec 30zł

 

Edit dostałęm maila z info o modyfikacji i tam pisze

Oferta, z której korzystasz po zmianie, to:

 

PAKIET OPTIMUM pro

 

OPCJA CANAL+ HD pro

 

To oznacza to pro

 

Kurrr własnie zobaczyłem że straciłem wszystkie kanały HD z pakietu optimum promo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem wypowiedzenie dziś dzwoniła do mnie konsultantka z ofertą pozostania w cyfrze przy starych cenach (takich jak miałem w styczniu) tj. Canal+HD 29,90, Optimum 69 zł, Multiroom 15 zł

Dobrze, ze wysłałeś. Nawet po podwyżce za taką samą zawartość programówi MR zapłacę sporo mniej / o ile nic nie uda mi się wytargować/, chyba, że coś błędnie wpisałeś.

Wpisałem tak jak mówiła. Wypowiedzenie wysłałem 2 tygodnie temu i dziś dzwoniła. Powiedziała też, że HD będzie teraz w standardzie

Kolego co zrobiułeś w tej sytuacji? Zgodziłes sie na jej propozycje i pozostanie na starych warunkach czy moze odmówiłes i czekasz na cos lepszego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120105 podpisałem umowę i nie dostałem (przy podpisywaniu) żadnego aneksu z nowymi cenami od marca. Do tej pory też nie dostałem pisma z nowym aneksem.

Jedna osoba z www (pisała umowe 20120102) ze jest w podobnej sytuacji.

Czy są osoby na forum w podobnej sytuacji?

 

A Canal+ nie przyznaje się do takiego stanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie było tak. Umowa kończy się w maju, od marca mogę negocjować warunki ale znając życie zadzwoniliby dopiero pod koniec kwietnia. Trochę dla zasady a trochę z przekory napisałem wypowiedzenie ze względu na podwyżkę. Zadzwonili z Cyfry i proponują mi pozostać do maja po starych cenach albo promocja jak dla nowych klientów czyli Canal+ Optimum za 86 zł + 10 zał za PACE. Konsultant powiedział że mogę negocjować pozostanie od marca. Podziękowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120105 podpisałem umowę i nie dostałem (przy podpisywaniu) żadnego aneksu z nowymi cenami od marca. Do tej pory też nie dostałem pisma z nowym aneksem.

Jedna osoba z www (pisała umowe 20120102) ze jest w podobnej sytuacji.

Czy są osoby na forum w podobnej sytuacji?

 

A Canal+ nie przyznaje się do takiego stanu.

 

Ja podpisałem umowę 2.01.2012 i aneks dostałem jakieś 5 dni temu. Jest w nim oczywiście informacja że mogę zrezygnować, ale raczej nie bede wysyłał żadnych pism bo troche głupio po miesiącu tak kombinować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zmieniłem w 2 tyg. stycznia na superpremium, a pod koniec wysłałem rezygnacje wziązku z podwyżka i od marca bede miał canal+hd optimum i opcje hd optimum, zyskałem tym ze hbo hd wyszło mnie jakies 11 zł, bo za styczeń nie płace, a za luty tylko jeden raz za superpremium, trzeba z nimi kombinować jak oni podnoszą ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ Optimum za 86 zł + 10 zał za PACE. Konsultant powiedział że mogę negocjować pozostanie od marca. Podziękowałem

 

Dziś kolejny telefon Canal+OPtimum paczka HD Promo i Pace w dzierżawę, przy umowie 15 m-cy. 104 zł. Twierdzą, że nic więcej na dziś nie mogą mi zaproponować. Mi się nie spieszy, poczekamy zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj moja córka po wysłaniu wypowiedzenia ( podwyżka abonamentu ) zgodziła się na cenę 86 zł. ( stała cena gwarantowana w umowie ) za C+HD + Optimum + trzy miesiące w promocji Pakiet kanałów HD + Sagemcom DSI87 za 1zł. - umowa na 13 miesięcy . Zgodziła się po dwóch telefonach , pan z Cyfry+ powiedział , że już nic więcej nie jest w stanie obniżyć . Córka zadowolona bo nie chciała w ogóle wysyłać wypowiedzenia ( wysłała za moją namową ) i mówiła , że nie potrafi się targować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam ten temat, mam dwa pytanka

 

1. Czy przy multiroom dają normalnie 2karty, czy dalej są jakieś ładowane uprawnienia jedna od drugiej?

 

2.Jaką najlepsza cene można aktualnie wynegocjowac za Optimum HD z Canal+ i multiroom`em i dekoderem z pvr?

 

Z góry dzięki za odpowiedz i pomoc, dodam ze zapoznawałem się z pliczkiem w Google doc ale tam naprawde jest spory rozstrzał cenowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...