Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

w moim mieście gdzie zdrożała o 2,5 zł na metrze. Ja miesięcznie zużywam około 20 kubików wody co daje miesięczną podwyżkę o 50 zł

 

To zrezygnuj z wody. Z resztą to sprawa między Tobą a firmą dostarczającą wodę. Po co wylewasz żale na forum. Nie stać Cię nie kupuj. Mnie na wodę stać. Bardzo drogą wodę haha... Trzeba było czytać umowę a nie płakać. Ja czytam i płacę, bo mnie stać a woda się leje. W zasadzie bez przerwy... A Ciebie jak nie stać to się przeprowadź do innego miasta lub na wieś. Poszukaj tańszej oferty a nie dla VIP-ów z miast. Różnice w cenie wody są bardzo duże. Można też kupić małą działeczkę i wykopać studnię. Naprawdę się opłaca. Jak Cię nie stać. A nie biadolisz.

A kto jęczy nad podwyżką wody ? ja ? Ja mogę za wodę płacić jeszcze więcej. To jest tylko podany przykład że są większe podwyżki innych rzeczy niż ta cyfry i ludzie się nie załamują. Dla tych co nie mogą pogodzić się z podwyżką mam radę wy lepiej zrezygnujcie z cyfry bo wykończycie się psychicznie. A tak po rezygnacji będziecie wolni i bez stresu będziecie żyli w raju jakim jest polsat cyfrowy.

Ja wiedziałem o podwyżce już przynajmniej 3 miesiące wcześniej. Bo nikt o zdrowych zmysłach chyba nie myślał że te wszystkie dodane programy i usługi będą w tej samej cenie pakietów. Chcieliście więcej programów to macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe na jakiej podstawie ma się tym zająć UOKiK? Bo Tobie nie podoba się, że Cyfra podwyższa ceny?

 

Choćby na takiej, że oferowano mi inną cenę a chwilę po związaniu się na prawie dwa lata następuje zmiana. Być może zrezygnowałem z zawarcia umowy z konkurencyjną firmą, poprzez właśnie ofertę C+, która mi odpowiadała na dzień zawarcia umowy bardziej niż oferta konkurencji. Zawierając umowę z cyfrą godzę się na opłacanie przez cały okres minimalny umowy abonamentu jaki mi zaproponowano w ofercie handlowej jaką jest np. ulotka reklamowa. Zerwanie umowy z winy abonenta to kara 299. Zerwanie umowy z winy dostawcy usług to co najwyżej szukanie sobie innego dostawcy usług. A może Cyfra mi zapłaci 299 za wyrolowanie mnie miesiąc temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał ktoś nad wami z nożem przy waszym gardle jak braliście cyfrę ? Wiedzieliście co bierzecie i czytaliście chyba umowę ? Sami sobie jesteście winni że napalacie się na coś na co was nie stać. Dlatego teraz żale miejcie do siebie a nie do całego świata.

 

Człowieku, wiesz już na jaki temat jest ten wątek. Nie podoba się, nie interesuje Cię ten temat, nie widzisz nic niestosownego w tej podwyżce - NIE CZYTAJ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stał ktoś nad wami z nożem przy waszym gardle jak braliście cyfrę ? Wiedzieliście co bierzecie i czytaliście chyba umowę ? Sami sobie jesteście winni że napalacie się na coś na co was nie stać. Dlatego teraz żale miejcie do siebie a nie do całego świata.

 

Chciałbym poczytać na innych forach czy czasem nie jęczysz, że szef Ci za mało płaci. Napisałbym również: Wiedziałeś co bierzesz i czytałeś chyba umowę ? Sam sobie jesteś winny. Dlatego teraz żale miej do siebie a nie do całego świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwik a jakim prawem zabraniasz mi się wypowiadać na temat podwyżki abonamentu ? Mam cyfrę i dlatego wypowiadam się na ten tu temat. I dlatego stwierdziłem że ta podwyżka mnie grzeje i 10 zł różnicy nie robi.

Jacenty nie bój się o moje zarobki i moje jęczenie na ten temat. Bo jęczeć nie mam po co. Zarabiam dość dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie chodzi czy dyskusja jest na temat czy nie. Chodzi mi o to że tu nie ma podstaw do narzekania. Zgodzę się jakby cyfra przez poprzedni rok nic nie robiła i nie dodawała żadnych programów a podwyższyła abonament no to można by się burzyć ale w tym przypadku gdy cyfra dodała tyle programów i usług co w poprzednim roku to narzekanie na podwyżkę jest bez sensu. I zdania nie zmienię. A jeszcze coś ja też cyfrę brałem kilka lat temu w listopadzie z rabatem a już w styczniu miałem podwyżkę za abonament i jakoś to przeżyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zostałem abonentem Cyfry jak przejęła Wizję i o ile mnie pamięć nie myli to cały pakiet płaciłem ok 100 zł. więc nie narzekajcie.

No w końcu jakiś głos rozsądku :jupi: Bo co nie którzy za to że mam odmienne zdanie co do aktualnej podwyżki to by mnie utopili w łyżce wody hehe. Dla mnie są o wiele ważniejsze rzeczy niż droższy abonament jakiejś platformy. Pozdrawiam normalnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktos mial na mysli mnie piszac ze ktos pisze o chlebie to ciesz sie ze masz na chleb i spie....aj.

 

Nie masz za co chleba kupić a masz na Cyfre? Może jeszcze jesteś bezrobotny? Wyżebrali rabaciki na pakieciki wypowiedzeniami i myśleli, że operator da sie dymać. Skończyło się dzieci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były zmartwienia że C+ nie czyta forym, a tu wygląda po treści niektórych wpisów że ma poparcie niektórych z forum, którzy próbują przekonywać że abonenci powinni sie cieszyc z podwyzki, a nie narzekać.

Nikt nie namawia do cieszenia się z podwyżki bo każda podwyżka trochę dołuje. Ale też nie można tak się zachowywać jak większość z was. Bo co po niektórzy jakby dali im broń do ręki to by wystrzelali połowę miasta za 10 zł podwyżki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...