Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcialbym sie dowiedziec czy mnie tez te podwyzki obowiazuja, nie wiem czy dostalem aneks, skrzynke pocztowa mam kilometr od domu. Umowe podpisywalem we wrzesniu (oferta dla abo innych platform C+Optimum + multiroom). W umowie mam zapis o 100% rabacie aktualnej wartosci oplaty miesiecznej przez 23 miesiace i 76 zl stałej oplaty miesiecznej przez 20 miesiecy. Znizka 100% aktualnej wartosci na multiroom oraz oplata miesieczna 10 zl na 23 miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że w porę zmyłem się z Cyfry. Ceny teraz będą kosmiczne w porównaniu do oferty. Niech najpierw wymienią sprzęt i zlikwidują duble w SD, wtedy można myśleć o podwyżkach. Z drugiej strony gdyby nie dodawali każdego kolejnego badziewia z powtórkami ceny nie musiałyby iść tak do góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych wątkach dotyczących czy to Cyfry+, Polsatu, Nki tylko chcemy więcej kanałów, więcej kanałów, to teraz macie, po roku dodawania nie ważne jakich kanałów poszły ceny w górę. :D

 

Ja tam wole zjeść mniej chleba i dalej oglądać to co do tej pory. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że za pierwszy lepszy a raczej gorszy kanał na forum wrze że jeszcze nie dodali. A ja jestem za odchudzeniem oferty. Jest masa kanałów które się tylko przeskakuje. Szkoda że na Movies 24 się skończyło.

 

A odnośnie cen to w moim wypadku po ponad 3 latach nową umowę na Kompakt mogłem dostać za 38 zł (do tej pory 29zł). Jeśli w marcu doszłoby jeszcze kilka zł to chyba ktoś tu na głowę upadł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych wątkach dotyczących czy to Cyfry+, Polsatu, Nki tylko chcemy więcej kanałów, więcej kanałów, to teraz macie, po roku dodawania nie ważne jakich kanałów poszły ceny w górę. :D

 

Ja tam wole zjeść mniej chleba i dalej oglądać to co do tej pory. :lol2:

Widzę, że lubisz chodzić głodny i być dojony przez Cyfrę :lol2: a ja wolę wypowiedzieć umowę i się potargować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt że za pierwszy lepszy a raczej gorszy kanał na forum wrze że jeszcze nie dodali. A ja jestem za odchudzeniem oferty. Jest masa kanałów które się tylko przeskakuje. Szkoda że na Movies 24 się skończyło.

 

A odnośnie cen to w moim wypadku po ponad 3 latach nową umowę na Kompakt mogłem dostać za 38 zł (do tej pory 29zł). Jeśli w marcu doszłoby jeszcze kilka zł to chyba ktoś tu na głowę upadł...

 

 

 

mogliby faktycznie oczyscic oferte niekazdemu sie dogodzi ale NIEKTORYCH kanalow chyba nawet nie ogladalem ...

 

duzo pracy przed CYFRA oj duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając od kilku dni posty większości z Was mam nieodparte wrażenie że tej większości było chyba pod górkę do szkoły!

Jak dzieci w podstawówce każdy z osobna pyta a jaką ja mam umowę? a czy ja mogę wypowiedzieć? a ile będę płacił więcej?!!!

Ludzie opamiętajcie się!!!!

Każdy z Was(chyba) posiada umiejętnośc czytania. Każdy z Was(chyba) ma w domu umowę o abonament którą podpisywał

oraz wszystkie regulaminy i załączniki do niej.

Każdy również otrzyma lub już otrzymał korespondencję z Cyfry o nadchodzących zmianach.

moim zdaniem wystarczy poświęcić 2minuty własnego czasu, przeczytać to co się podpisało i znaleźć odpowiedzi na

pytania czy mam rabat kwotowy, procentowy czy gwarancję stałej ceny i później wywnioskować czy podwyżka nas obejmie.

Uważam że nawet dla gimnazjalisty taka "operacja" to maksymalnie 15minut!!

Ręce opadają jak sie czyta takie skomlanie dorosłych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po każdej podwyżce, roi się od wpisów na forum , jak w filmie Barei "Brunet wieczorową porą" - "Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, zarobiony jestem":) Można się z podwyżką pogodzić, nie pogodzić, zrezygnować. Każdy ma wolną wolę i wybór. Co przyniesie fuzja z N w praktyce, tego nie wie nikt.

 

Czasem się zastanawiam, kim jest przeciętny abonent Cyfry plus. Mieszka na pewno w mieście liczącym powyżej 100 tysięcy mieszkańców, ma średnie zarobki i wyższe od minimalnej płacy /1500 brutto /, albo rodziców o dochodach średnich. To taka mała dygresja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No,z tymi stoma tysiącami to przegiąłeś,są wioski liczące sto osób i tam też można znaleźć posiadaczy cyfry :D

Jeśli chodzi o niektóre pytania to fakt że wystarczy przeczytać parę postów na forum a później zajrzeć do umowy i staje się jasność.Przy przedłużeniu umowy akceptuje się warunki i od tej chwili powinno być wiadome na czym stoimy.Mnóstwo postów niepotrzebnych,powtarzających się pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając ten wątek można wysnuć wniosek, że Cyfra jest naprawdę dla bogaczy. I tutaj nie chodzi o to aby mieć pełną ofertę programową tylko o to czy jako przeciętny zjadacz chleba, który na TV poświęca 3h dziennie lub mniej jestem zadowolony z oferty programowej serwowanej przez Cyfra+, pomimo jej niepodważalnego bogactwa, czy nie?

Rozumiem dodanie kilkunastu programów, w tym wysokiej rozdzielczości w ubiegłym roku. Ale "do diaska" czy Cyfra+ musi stale dodawać nowe kanały? Czy nie może usunąć części z nich. Według mnie jest super posunięcie ze strony Polsatu dotyczące usunięcia (niepodpisania umowy z ich nadawcą) i tak marnej jakości kanałów Discovery (merytoryczna i sprzętowa). Wiem, że tutaj raczej chodzi o koszty umowy pomiędzy nadawcą kanałów a CP. Jest spora liczba kanałów, która ma słabą oglądalność i zarówno jakościowo jak i merytorycznie jest kiepska.

 

Czy my jako abonenci Cyfry, już za niedługo jednej z dwóch platform mamy jakiś wpływ na jej wygląd/zawartość kanałów? Szczerze wątpię. A szkoda bo tutaj nie sztuka dodawać co róż nowe kanały. Sztuką jest takie dobranie oferty aby klient był zadowolony i nadawca. Niestety po fuzji wybór będzie ograniczony.

Ogólnie jestem zniesmaczony tym co serwuje nam Cyfra+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze raz napiszę..

Wszyscy, którzy podpisali, bądź przedłużyli umowę między 18.03.2011, a 31.10.2011 mają gwarancję ceny i ich podwyżka (na razie) omija. Nie dotyczy to ceny MR, gdzie podwyżka o 5pln dotyczy niemal wszystkich.

Wszystkie umowy gadżetami typu PS3 i Tv mają cenę po staremu. C+ nie pozwoli Wam tak łatwo uciec .. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...