Skocz do zawartości

Podwyżka abonamentu w C+


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie sobie przypomniałem dlaczego uciekłem w zeszłym roku z Cyfry+ do Nki.

Jeśli po fuzji tak mają wyglądać ceny pakietów to jestem załamany! W tym roku ceny, większości produktów, na pewno wzrosną, ale nic nie powinno tłumaczyć tak wysokiego skoku cenowego jaki ma być w Marcu w C+.

Co w zamian dostaną abonenci ? HD ? To powinno być już dawno w standarcie. Tak jak jest od dawna w CP i N. Coś czuje że po fuzji C+ będzie miała tyle samo abonentów ile miała przed fuzją. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jak podpiszę teraz umowę 3 x 0 gdzie mam przez 3 miesiące gratis - http://cyfraplus.pl/zamow_cyfre/oferta_3_miesiace.html to przy zmianie regulaminu na początku marca będę mógł rozwiązać umowę bez ponoszenia żadnych kosztów. Będzie zmiana regulaminu, którego nie zaakceptuje ze względu na podwyżkę ;) jak dobrze rozumuję ??

 

 

Nie nie bedziesz mógł wypowiedzieć umowy. Dzis podpisałem umowe na której tez mam ten aneks ale mam tez symulację ile będę płacił, ten aneks mnie nie dotyczy nie będę płacił więcej. Wydaje mi się że to dla tych co skończy im sie okres promocyjny np: jak ja mam Optimum za 54zł to bedą płacic 77zł za optimum z kanałami HD.

Generalnie mam wrażenie że Cyfra szykuje sie do ujednolicenia oferty HD z pakietami podstawowymi

 

KOMPAKT HD: 52zł obecnie 46 zł podwyzka o 6 zł

a co z pakietem KOMPAKT ?

 

Nie będzie juz , będa ujednolicone kanały. Podstawy do wypowiedzenia nie będzie bo umowe masz na inną ofertę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowy nie będą mogli rozwiązać tylko Ci co mają stałe ceny.

Swoją drogą to aneks nie dotyczy pakietów, a zestawów promocyjnych, czyli tyczy się tylko do abonentów po kwietniu 2011.

Pakiet kompakt HD to co innego, niż zestaw. Tak czy inaczej wydaje mi się że to po prostu podwyżka po dodaniu kanałów własnych i TVN w HD, a opcje HD kompakt i HD optimum i tak pozostaną, no ale zobaczymy.

 

Aneks jest już we wszystkich umowach i aneksach od 2.01.2012, szkoda że nic o nim nie wiadomo

Ciekawe, że wszyscy co mają trzy miesiące gratis wskoczą od razu na wyższe kwoty:)

Ot cała cyfra+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że osoby, które podpisały umowę na samym początku kwietnia 2011 roku będą mogły wypowiedzieć umowę z powodu podwyżki cen czy źle dedukuję?

 

Mam pakiet Canal+ Optimum + dorzucona opcja HD + multiroom + 1x Sagemcom DSI87 (który czeka na lepszą przyszłość splitterową), zamawiane przez Internet.

 

Tak się tylko chcę upewnić, bo są różne szczególiki, które rozumieją tylko pracownicy C+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podwyżka obejmie wszystkich z umowami z kwotami rabatowymi, czyli tych co przedłużyli, bądź podpisali nową umowę od listopada 2011. Podwyżka (póki co) nie obejmuje tych z umowami od 18 marca do końca października 2011, bo w tych aneksach jest gwarancja stałej ceny, poza multiroomem bo tu cena wzrośnie o 5pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w umowie rabat 15zł na pakiet Optimum płacę 54zł a teraz bym płacił 77zł. odjąć kwote rabatu wyjdzie 62zł. Teraz mam 54zł + HD Promo za 8zł to daje 62zł czyli bedę płacił tyle samo

A cwaniaczki z Cyfry daja teraz aneksy bo przy podpisaniu umowy człowiek zapoznał sie ztym i nie będzie mógł wypowiedziec umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewiętnastego grudnia z "palca" napisałem tak:

Dostęp do pełnej oferty "n" dzisiaj to koszt 149 zł

Pełna oferta Cyfry+ dzisiaj to 168,90 plus dodatki

Suma summarum to bagatela 149 zł + 168,90 plus dodatki = 317,90 plus dodatki.

Zamienione zostanie we wspaniałą cenę promocyjną za 260 PLN plus dodatki.

Nie fajne.

Czy dziś jest o czym dyskutować? Nie.

Cyfra+ po prostu przygotowuje sobie przedpole…

I będzie dwa w jednym. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzenie kanałów HD do pakietów już było zapowiadane w listopadzie bieżącego roku. Wiele osób było niezadowolonych z tego , że trzeba dopłacać za kanały HD, więc wreszcie dostaliście to co chcieliście. A podwyżki można było się spodziewać od dawna , bo przecież nowe kanały HD, wynajem transportera, serwisy internetowe nikt za darmo nie udostępnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...