Skocz do zawartości

GLOBO HD S1 2CI 2CX PVR Ready


artek85
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam do wlascicieli tego tunera wielka prosbe.

Czy moglby ktos z Was sprawdzic czy odtworzy sie na nim bez przerabiania TEN plik???

Byc moze konieczna bedzie zmiana rozszerzenia na .mpg .... Jakby to zadzialalo, to bylbym w pelni zadowolony i jutro kupilbym ten sprzet ;)

 

Z gory dziekuje za pomoc.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe 11 stron z uwagą prześledziłam . W poniedziałek będę go już miała w domu .Chciałam się pozbyć starego wideo i zakupiłam też telewizor z HD.

Jestem mało obeznana , Te przelotki LNB, Co to takiego , i jeszcze soft Conax czy Seca . Chodzi mi o to aby nagrał mi film o określonej porze i się wyłaczył . Widzę , że są z tym problemy . Często u mnie nie ma prądu i nie ma się sam załączać . Mam polsat od 5 lat . Drogie toto , ale nie mam zamiaru kupować za 2 lata coś nowego , choć wtedy też bedzie chyba przestażały .Jaki moduł ma polsat -conax czy seka? Nie wiem czy dobrze zrozumiałam . Nie śmiać się z babci . :lol2:

Czy będzie mi dobrze chodził z kartą polsatu ?Bez jakiś zawieszeń , bo siekiera . :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze , że czytam to wszystko dzisiaj , bo dopiero w poniedziałek podpisze umowę na moduł i dowiem sie co ma cam czy inne ustrojstwo .. Myślę jednak , że najnowsze powinne być takie jak trzeba . A swoją drogą , czy mogę kupić moduł gdzieś, bez podpisywania umowy na następne 16 miesięcy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na końcu ;) Na to niestety nic nie poradzimy. Jeśli bardzo zależy Ci na posiadaniu kompletu - możesz jeszcze wstrzymać się kilka dni aż sprawa się wyjaśni, albo mimo wszystko brać polsat. Dlaczego? Bo nawet jeśli TVN z Polsatu zniknie, to są karty Telewizji na Kartę - za 49 zł i tam jest TVN, a żadnego dodatkowego abonamentu za to płacić nie musisz - z tej karty Telewizji na Kartę będziesz mieć dodatkowo TVN, TVN7 i Religia.tv, a reszta będzie w Polsacie (bez tematycznych kanałów TVN-u, które zapewne też znikną), ale powtarzam - nie jest powiedziane, że TVN zniknie z Polsatu - może nie zniknie - w tej chwili nic nie wiemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam , ale właśnie w poniedziałek kupić mam sprzęt ,dość drogi . Polsat i TVN są dla mnie ważne . Kupię N-kę nie mam Polsatu . Kupię Polsat -nie mam N-ki .

Gdzie w tym wszystkim jest dobro klijenta?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Witam i pozdrawiam ja mam ten tuner i wybrałem właśnie tą opcję . Mam polsat w pakiecie mini za moduł i kartę zapłaciłem 299zł i umowa jest na rok . Mam też kartę tnk niestety kanały tvnu które nie są w pakiecie mini ,tylko familijnym są zablokowane. I to jest ten feler z którym się męczę.Aby właczyć np. tvn 24 lub turbo muszę wyjąć moduł polsatu wtedy działa.Mam tylko nadzieję że pojawi się jakieś oprogramowanie czy to od producenta ,czy jakieś inne które to zmieni ,bo to istny koszmar ,który całe dobre wrażenie o tunerze psuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety też wgrałem te oprogramowanie. Występują nie tylko kłopoty z nagrywaniem z użyciem rezerwacji ale także podczas nagrywania bieżącego. Nie działają także napisy ekranowe z poziomu dvb. Poprawiono natomiast działanie napisów z poziomu txt. Zmieniono rodzaj czcionki w menu. Dodano opcje zmiany czasu nagrywanie podczas rozpoczętego już nagrywania, ale opcja ta jest nieaktywna (być może ona ma wpływ na problemy z nagrywaniem). Ogólnie nie polecam wgrywania tej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze takie pytanie......

Skad brac aktualne softy do tego tunera, widze, ze na stronie producenta wisi jakis sprzed paru miesiecy, na stronie serwisanta najnowszy, o pare numerow wyzszy (ale podobno bez polskich liter w EPG i ogolnie nienajciekawszy), a gdzie posrednie wersje pomiedzy tymi dwoma...???

Mam szukac na pirackich uploadach??? Chce oficjalne oprogramowanie miec.

No i jeszcze jak zakrualizowac oprogramowanie przez USB, niestety plikow, ktore udostepnia producent tuner w przegladarce nie widzi. Czy pozostaje tylko polaczenie RSem i program na PC ktorym to oprogramowanie sie zaladuje?.... w czasach, kiedy RSa w komputerach sie juz nie montuje.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma softu pośredniego pomiędzy 23700 a 24400, a właściwie są do innego tunera Vantage, którego klonem jest Globo, nie jestem pewien czy w chwili obecnej jest możliwość wgrania Vantage na Globo, chyba tam są potrzebne jakieś dłuższe kombinacje - ale to może ktoś mądrzejszy się wypowie.

Co do USB i oprogramowania na penie bądź dysku - powiem szczerze zaskoczony jestem u mnie wszystko widoczne, naciskam tylko OK i się update wykonuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja właśnie mam Vantage i obecny soft to 0244TO z 30 grudnia 2008.

Na obecnych softac raczej się nie da wgrać na Globo softu Vantage, trzeba zjechać do bardzo starych softów gdzieś z kwietnia 2008 i wtedy można było wgrać inne softy - pzynajmniej ja na Vantage wgrywałem soft od Hyro i Nanoxa.

Co do problemów w przypadku posiadania modułu CP z pakietem mini i karty TNK to występują one na większości odbiorników z tym że na obecnym sofcie u mnie w Vantage jak poczekam z 1 - 2 minuty to w końcu kanał wskoczy np TVN24.

Nie wiem gdzie można pobierać aktualne softy do Globo ale do Vantage na: www.vantage-digital.com

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...