Skocz do zawartości

zakup obrotnicy


Rekomendowane odpowiedzi

Minimalny jak ustawiales obrotnice ze udalo Ci sie odebrac AtlanticBird 12,5W.Czy zaczales od pozycji 0, zlapales najmocniejszy sygnal, przejechales na AtlanticBird i skorygowales ustawienia czy robiles to jakos inaczej?Pamietam ze miales problemy z ustawieniem ale poradziles znacznie lepiej ode mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

extreme, no słuchaj stary, sam bylem w szoku, bo z początku to kompletnie nic nie mogłem ustawić...ale zrobiłem tak - ustawiłem w miarę poprawnie punkt 0, tj. astrę, i wychodząc od tego zacząłem ustawiać poszczególne satelity: astra-hb, astra-thor, astra-sirius, itd. aż po 12,5W. Muszę Tobie powiedzieć że nawet nic nie korygowałem ręcznie - po prostu miałem chyba szczęście że poprawnie ustawiłem astrę i dalej już znajdywało sygnał...wczoraj ustawiłem sobie 12,5w w ten sposób - był w nocy silny wiatr więc na sportitalia/nba tv, czyli po 1ej w nocy ciut mi szatkował obraz, od czasu do czasu, ale dla mnie bomba - jak będę chciał to jeszzce dopracuję ustawienie, bo to pewnie talerz góra/dół, ale póki co starczy mi :)

 

powodzenia - nie wiem, co jeszcze mogę Tobe pomóc, ale pytaj jakby co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam z grubsza ustawiona obrotnice na oko, ale wybieram sie doprecyzowac ustawienia, z tym ze warunki pogodowe sa straszne wiec czekam na wiosne.Generalnie duzo mi smiga ale widze ze juz na Thorze 1W gubi sygnal, wiec jest niedokladnie ustawione....a jak Ci smigaja wschodnie satelity np.Sesat,Hellasat,Turksat???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety, co na wschodzie to nic Tobie nie powiem - mój blok jest tak ustawiony że tylko astra 19,2 jest najdalszą pozycją do zlapania dla mnie, 23,5 e już nie mogę złapać :( mógłbym założyć dłuższy wysięgnik ale nie chcę, wystarczy mi zachód, czyli wszystko to, co po astrze - obrotnicę kupiłem z myślą o oglądaniu NBA i ligi argentyńskiej, a więc sportitalia i przekazy na 10e co do NBA, oraz AlJazeera 1 i 2 na Nilesacie co do Torneo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...