Skocz do zawartości
  • 0

Tani a dobry tuner satelitarny


Kmicik
 Udostępnij

Pytanie

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Eksploatuje takiego Samsunga 540 o jakim piszesz kilka lat. Mogę powiedzieć, że to bardzo dobry , prosty w obsłudze tuner, dobra jakość dźwięku i obrazu . Możliwośc ich drobnej regulacji. Jeśli masz tv Samsunga, pilot tunera będzie  także sterował  telewizorem (niektóre modele).Współpracuje u mnie z anteną 90 cm i konwenterem typu Monoblock. Menu w języku polskim. Odbierasz bez problemu programy FTA niekodowane w jakośći HD I SD nawet jeśli nie masz karty w czytniku. Jak kupisz sobie ważną kartę niemieckiej platformy HD+ będziesz mógł dodatkowo odbierać ich pakiet - paczkę programów w HD , oprócz UHD. Opisałem to dokładnie w wątku o platformie HD+ na tym forum. Nie wiem , czy nagrywa na dysk . Na pilocie jest co prawda przycisk REC , ale na pendriva nigdy nie udało mi się nic nagrać. Filmy i muzę zapisaną na pendrivie z innych źródeł w różnych formatach odtawrza on na tv. Tuner ten kupiłem z w zestawie fabrycznym kilka lat temu również na Allegro. Można go jeszcze kupić w niektórych niemieckich marketach, ale drożej niż na A. Ogólnie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To szukaj coś z cryptoboxa chociaż te EPG to jak dla mnie jest niedorobione. Ale jest aplikacja na telefon do modeli z internetem to trochę to ratuje. A jak już coś zupełnie tanio ma być to może opticum xs65 za sympatyczny wizualnie soft, chociaż w modelu combo są błędy w epg. Jeszcze kwestia czy chcesz model typu combo z DVBT/DVBS2 czy sam satelitarny.

Edytowane przez Ramirez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie wiem jak w innych ale w nc+ z modułem Nagravision włożonym do cryptoboxa 752 EPG ładuje się wolno, ma straszne dziury w programie. Może sobie grać i dwie godziny i sa luki. Sam układ EPG jest ok. tzw gazetowy a nie ten okropny harmonogram ale sterowanie, zmiana dni jest niewygodna. Wzorem wygody EPG dla mnie są np te stare Wiwy albo opticum xs65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...