Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wciskają dekoder i liveboxa do neo przy umowie na 24 m i mówią, że to za free taki dodatek to mówią prawdę, czy jest w tym drugie dno?

PS. oczywiście pakiet podstawowy (1,2,tvn itp.)

 

Teoretycznie jest to sprzęt konieczny do dostępu do usługi. Dlatego masz to za darmo. Kiedyś za LB musiałeś płacić abonament, więc dlatego podkreślają że darmo. Przy tunerku u innych operatorów są tacy co każą sobie płacić dzierżawę.

 

pewnie też najlepiej kupić n albo tnk hd

jest więcej kanałów hd i dekodery lepsze

Kwestia gustu. Jak ktoś ma sprzęt do HD to może się opłacić, ale do marca cała oferta enki ma być w tepsie, łącznie z kanałami HD. Pytanie jaka będzie cena. Przy okazji jeśli oferta zostanie skopiowana to i tak parę programów masz tylko w tepsie (TV1000, playhouse disney czy inne).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej. Mam do was pytanie. Mam pakiet podstawowy + Orange sport. Jutro mam zamiar w Orange zamówić pakiet L+Orange sport. I tak. Czy umowa na Orange Sport zostanie zlikwidowana i zastąpiona Orange Sport przy pakiecie L?

 

 

Chodzi mi o to, czy będę płacił 40 zł za L + Orange Sport czy 50 zł za L + Orange Sport + Orange Sport? Ta druga opcja jest bez sensu, ale ja wolę się upewnić bo nie wiem jak to jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, czy będę płacił 40 zł za L + Orange Sport czy 50 zł za L + Orange Sport + Orange Sport? Ta druga opcja jest bez sensu, ale ja wolę się upewnić bo nie wiem jak to jest...

Jeżeli masz umowę na czas określony to nie będziesz mógł wziaść pakietów tv w promocji " Więcej Korzyści " ( L+OS ) najwyzej sam L będziesz mógł dobrać ale już poza promocją.

Obecna promocja jest tak skonstruowana że do każdego pakietu ( M,L,HBO) jest dodawany OS. jeżeli już go posiadasz to system nie nie przyjmie zamówienia na L+OS, tylko wywali błąd że klient posiada już PTV. Jeżeli jesteś na umowie na czas nie określony to możesz zrezygnować z OS, poczekac kilka dni aż system zamuli to i będziesz mógł wziaść L+OS za 39,90 brutto.

Ew możesz zerwać umowę na Orange Sport ale wtedy jest kara umowa ( tzw. zwrot korzyści )

@Skąd to wiem ?

Ano dlatego że pracuję w tp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Mam takie małe pytanie. W listopadzie, TP zadzwoniło do mojego wujka w związku ze zwiększeniem neostrady. Zgodził się. Przy okazji mógł zwiększyć pakiet telewizji w tej promocji 'na próbę', a neostrada została zwiększona do 6 mb/s. Wiem, że to na pewno nie był koniec umowy i przedłużenie, ponieważ umowę na internet i telewizję podpisywaliśmy w tym samym czasie. Do nas nie dzwonili z taką propozycją. Czy jest możliwość, że do nas zadzwonią? Tak się pytam bo kompletnie tego nie rozumiem, że TP dzwoni i proponuje zwiększenie neostrady i pakietu tv w czasie trwania umowy. Można do nich zadzwonić i poprosić o takie coś? Wtedy też obowiązuje promocja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja mam mały problem, bo za bardzo nie wiem o co tak do końca chodzi z pakietem premium tv od neostrady. A mianowicie razem z tatą dostaliśmy propozycję na przejście z 2mb na 6mb od neostrady. Zgodziliśmy się i od tamtej pory posiadamy 6mb ale już pakietu premium raczej nie, a powinniśmy go mieć co wynika z umowy. Póki co od tygodnia jesteśmy w tej promocji i dalej cały czas mamy pakiet podstawowy. Próbujemy dzwonić do nich ale nigdy nam się nie udaję. Jeżeli ktoś wie coś na temat pakietu premium niech pomoże bo tylko mój ojciec się denerwuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...