Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast spamować nie lepiej przeczytać umowę albo regulamin promocji? Albo udać się do najbliższego telepunktu.

 

A jak się nie umie pomóc to nie lepiej nie pukać w klawiaturę ?

Po pierwsze: przeczytaj sobie człowieku o czym była dyskusja kilka postów wyżej to będziesz wiedział czy pytanie na temat czy nie.

Po drugie: jak nie widziałeś regulaminu i nie wiesz co jest w nim napisane, a czego nie ma - to się nie odzywaj

Po trzecie: może mam 30 km do najbliższego telepunktu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej udzielić odpowiedzi w jednym poście ?? sam piszesz o spamowaniu a jak by ktoś mu udzielił odpowiedzi to byłby 1 post zamiast 10 bezsensownych.

Sam z przyjemnością posłucham bo też mam 6m i ta telewizje a chciałbym zrezygnować, a dodzwonić sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję przeczytać umowę i regulamin promocji, którą na pewno masz. A jak nie to wizyta na stronie i lektura regulaminu na pewno by pomogła. Sorry ale mineło kilka dni a odpowiedzi dalej nie ma. A tak parenaście minut i wszystko wiadomo. No ale jak ktoś jest za leniwy to będzie czekał na odpowiedź, tym bardziej że padła ona już w tym lub sąsiednim wątku. Poza tym nie wiecie co podpisujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Umowę zawarłem w grudniu (na 24m) i wziąłem "Więcej korzyści - na próbę", a dopiero wczoraj podłączyłem dekoder i zacząłem korzystać z tv, efekt był taki że zaraz po podłączeniu i wyszukaniu wszystkich programów nie miałem odblokowanych dodatkowych pakietów dopiero po jakimś czasie się odblokowały i moje pytanie brzmi:

Czy mogę jeszcze zrezygnować z tych dodatkowych pakietów i pozostawić tylko pakiet podstawowy bez konsekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w regulaminie pisze tak:

 

4. Świadczenie usługi rozpoczyna się odpowiednio:

1) od daty zawarcia umowy, jeżeli w chwili jej zawarcia abonent korzystał z usługi TV i Neostrada, albo

2) po zawarciu umowy i przeprowadzeniu rejestracji usługi TV lub usługi Neostrada w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy, jeżeli w chwili zawarcia umowy abonent nie korzystał z żadnych usług, albo

3) po zawarciu umowy i przeprowadzeniu rejestracji usługi Neostrada w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy, jeżeli w chwili jej zawarcia abonent korzystał z usługi TV, albo

4) po zawarciu umowy i przeprowadzeniu rejestracji usługi TV w technologi innej niż satelitarna w terminie 30 dni od daty zawarcia umowy, jeżeli abonent w chwili zawarcia umowy korzystał z usługi Neostrada, albo

5) w przypadku gdy usługa TV będzie świadczona drogą satelitarną po upływie 10 dni od dnia zawarcia umowy, jeżeli abonent w chwili zawarcia umowy korzystał z usługi Neostrada, chyba że abonent wyraził zgodę na wcześniejsze rozpoczęcie świadczenia usługi.

 

Jak mam to rozumieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wyraźnie napisane masz, że świadczenie masz otrzymywane od momentu (i tu wybierasz odpowiedni wariant dotyczący Ciebie). Nikogo nie interesuje że dekoder leżał w szafie przez ostatnie 4 miesiące.

2. W odpowiednim regulaminie ponadto znajdziesz że masz 3 miesiące na rezygnacje z pakietów od daty albo podpisania umowy albo rozpoczęcia świadczenia usług.

 

W każdym razie zaspałeś i teraz albo zapłacisz karę albo będziesz korzystał z TV. Swoją drogą trzeba czytać to co się dostało i ewentualnie potem najpierw pytać w tepsie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...