Skocz do zawartości

Pakiety telewizyjne platformy Orange


_MICHAL_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ooo własnie o to chodzi "Promocja Internet z telewizją Premium"(bo doczytałam dokładnie umowę) i chciałabym wiedzieć czy do tej promocji wliczane są jakieś dodatkowe kanały oprócz podstawowego? Bo jakoś nigdzie na necie nie mogę znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca :) Podczas zamawiania\przedłużania konsultant może ci zaoferować bezpłatne tzw. pakiety na próbe, na ile je otrzymasz zalezy od czasu trwania umowy 12M/24M. Możesz zamówic max pakiet L+HBO+OS tylko musisz pisać miesieczne wypowiedzenie przed końcem okresu próbnego zeby potem nie naliczyli ci kolejnych miesiecy wg taryfikatora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca :) Podczas zamawiania\przedłużania konsultant może ci zaoferować bezpłatne tzw. pakiety na próbe, na ile je otrzymasz zalezy od czasu trwania umowy 12M/24M. Możesz zamówic max pakiet L+HBO+OS tylko musisz pisać miesieczne wypowiedzenie przed końcem okresu próbnego zeby potem nie naliczyli ci kolejnych miesiecy wg taryfikatora :)

 

Konsultant może, a NIE musi.

Jeżeli razem w zamówieniu dołożył pakiety telewizyjne w promocji " więcej korzyści - na próbę" to jest 1 lub 3 miesiące na rezygnacje bez kary. *

Oczywiście na takie pakiety telewizyjne podpisujesz dodatkową umowę( ale możesz zerwać umowę bez ponoszenia kosztów ,patrz wyżej )

Ewentualnie jeżeli konsultant wiedział/miał doby humor, mogłeś dostać pakiet M na 4 miesiące za darmo bez żadnej umowy, sam się wyłączy

 

* jeżeli wczesniej była aktywna usługa tv, to można wysłać zamówienie na więcej korzyści - na próbę, dopuki nie skompletuje się zamówienie na przedłużenie/odnowienie/upsell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam od tygodnia nową umowę z pakietem L + HBO + OS na trzy miesiące na próbę. Zależy mi bardziej na szybszym necie niż na tv i chcę jak najszybciej i najskuteczniej wywinąć się z tych HBO, żeby broń Boże nie zostać z tym na 24 m-ce. Pytanie moje zasadnicze: gdzie ja mam wysłać rezygnację i co tam napisać - rezygnuję z umowy na tv, czy tylko z pakietów dodatkowych ? Czy jak wyślę już w pierwszym miesiącu, to od razu odetną czy na koniec trzeciego? Wolę to zrobić pocztą na piśmie, niż "na [beep]", a może mailem można ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rezygnacja to byłaby z wszystkiego i z tv i neostrady. Mi chodzi o konkretną promocję z możliwością rezygnacji z pakietu L+HBO+OS w ciągu trzech miesięcy.

Zamiast spamować nie lepiej przeczytać umowę albo regulamin promocji? Albo udać się do najbliższego telepunktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...