Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Może spróbuj zrobić przeszukanie tego transpondera 12.284, H, 27500.

Na obu moich modułach wymieniony kanał działa poprawnie.

Jak nie będzie, to może usuń ten transponder, wpisz ponownie jego dane i zrób przeszukanie.

Edytowane przez Kane0
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Czy dobrze widzę, że z nowej oferty Polsat Box zniknął Canal Plus Sport 3 i 4? Z tego co dobrze kojarzę, to te kanały były w pakiecie np. M Sport.

Edit: na liście kanałów sportowych ich nie ma, ale w opisie pakietu jest info o dostępności tych kanałów. 

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie info znalazłem na stronie Polsat Box:

Cytat

Pakiet możesz aktywować w następnym kroku. Pakiet dostępny w ofercie tylko z pakietem podstawowym L. Pakiet CANAL+ SPORT3 i 4 dostępny promocyjnie do 30.06.2024 r. z możliwością przedłużenia dostępności.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy transmisja finału LM jednocześnie na 3 kanałach to nie jest marnowanie pasma? O ile na kanale Polsat jestem w stanie zrozumieć, bo to kanał otwarty w DVB-T, Polsat Sport Premium - trochę lepsza jakość i kanał przeznaczony do transmisji meczy LM o tyle jeszcze jedna ta sama transmisja na kanale Polsat Sport 1 jest dla mnie kompletnie nie zrozumiała jeśli chodzi o cel. Naprawdę nie ma nic w tym czasie ciekawego ze sportu czegoś do czego Polsat ma prawa do transmisji?

Edytowane przez opensource
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które dekodery możecie polecić do usługi multiroom? Oczywiście poza tym nowym, bo nie chcę płacić 30 zł. za pudełko. Które w miarę stabilnie pracują bez zawieszania się i restartów? Chodzi bardziej o oglądanie na 2 TV niż nagrywanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 4K I 4KLite.. wg mnie jeśli dysku nie potrzebujesz to ten Lite jest o wiele mniejszy, poręczniejszy i jakoś lepiej wyglada, więc osobiście brałbym lite'a.. jeśli chcesz wsadzić dysk to pozostaje tylko ten standardowy ten duży 4K... co do awaryjności jakoś różnicy nie zauważyłem.. jeden i drugi bym powiedział działa tak samo.. tak samo awaryjnie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, JSB napisał(a):

Które dekodery możecie polecić do usługi multiroom? Oczywiście poza tym nowym, bo nie chcę płacić 30 zł. za pudełko. Które w miarę stabilnie pracują bez zawieszania się i restartów? Chodzi bardziej o oglądanie na 2 TV niż nagrywanie itp.

Polsat Box 4K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...