Skocz do zawartości

Polsat Box - dyskusja ogólna


Gość Vsat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Zwykłe nie odbieram telefonów z nr prywatnego.. 

Już drugi dzień ktoś się dobija  i niespodzianka Cyfrowy Polsat, czy będę chciał zaakceptować linka z propozycją umowy.

Dawno nie spotkałem się z sytuacją ,  że jakiś operator dzwoni z takiego nr.

 

 

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Specjalista Cyfrowy Polsat
Dzwoniłem na infolinie CP i powiedziano mi że mogę wykupić moduł CI  + na własność za 99 zł (jeden z konsulatów powiedział że tak przygotowaną ofertę można podpisać również w salonie, natomiast drugi zaprzeczył temu ) powiedziano mi że jak pójdę do salonu to już mogę nie mieć oferty z modułem na własność.
Jak to wygląda w praktyce ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się zapewnić jakość obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Jeśli jednak, w którymś momencie spotkałeś się z obsługą o niższym standardzie, proszę o przesłanie swoich doświadczeń i opinii na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl 

 

Jeśli sprawa, z którą dzwoniłeś, nie wymaga wglądu do konta, postaram się tutaj pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi z powodu zaistniałej sytuacji. Staramy się zapewnić jakość obsługi Klienta na najwyższym poziomie. Jeśli jednak, w którymś momencie spotkałeś się z obsługą o niższym standardzie, proszę o przesłanie swoich doświadczeń i opinii na adres: kontakt@cyfrowypolsat.pl 
 
Jeśli sprawa, z którą dzwoniłeś, nie wymaga wglądu do konta, postaram się tutaj pomóc. 
Dzięki, poziom był niski, zawsze załatwiam te sprawy za matkę bo słabo to ogarnia i nigdy nie było problemu aż do wczorajszej rozmowy, nic do kobiety nie docierało i ciągle wchodziła w słowo nie pozwalając dokończyć. Od momentu odebrania była już obrażona na cały świat. Oczywiście nie dałem powodu do takiej postawy. No nic.
Problemem jest zniknięcie programów i informacja, że nie ma ich w pakiecie. Kiedyś pomógł reset karty czy jakoś tak przez konsultanta. Teraz już drugi razy był wykonany i nadal brak programów.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 18:28, krzychu00012 napisał:

Taka ciekawostka, od czasu wprowadzenia nowej pakietyzacji kanały Disneya nie są objęte gwarancją, tylko jako kanały promocyjne, które nie wchodzą w skład żadnego pakietu. 

Kanały Disneya są już gwarantowane i nie są promocyjne. Za to Cyfrowy Polsat jako niegwarantowane i promocyjne własne kanały. Są to: Super Polsat, ATM Rozrywka, Polsat Doku, Fokus TV, Nowa TV, Polo TV, Polsat Sport News, Eska Rock TV, VOX Music TV, Polsat Rodzina, Polsat Games oraz Polsat Comedy Central Extra. Wyjaśni mi ktoś może dlaczego aż tyle ich jest? Zauważyłem, że powtórkowy Polsat News 2 też już jest gwarantowany, a przez dłuższy czas nie był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przypadku kanałów należących lub powiązanych z Polsatem najpewniej chodzi i rentowność, a raczej jej brak.

 

@Sebaj.p

W przypadku twojego problemu często jest proponowane ponowienie uprawnień przez ICOK, ale osobiści nie miałem okazji z tego korzystać, więc nie daję gwarancji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W przypadku kanałów należących lub powiązanych z Polsatem najpewniej chodzi i rentowność, a raczej jej brak.
 
@Sebaj.p
W przypadku twojego problemu często jest proponowane ponowienie uprawnień przez ICOK, ale osobiści nie miałem okazji z tego korzystać, więc nie daję gwarancji.
Dzięki za podpowiedź, chyba to samo robią na infolinii. Zaraz przetestuje bo nadal nie działa a sprawę trochę olałem, i tak tv nie było potrzebne.

Edit:@neo_patryk działa, nie wiem czy to samo robią na infolinii ale 2x im się nie udało a z konta za pierwszym razem. Zaoszczędziłeś mi minimum pół godziny wiszenia na telefonie. Jeszcze raz dzięki.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...