Jump to content

Cyfrowy Polsat - dyskusja ogólna

Recommended Posts

Posted (edited)

Mam takie pytanie co to jest za pakiet katalog on-line, działają mi w nim w aplikacji kanały on-line nawet takie których nie mam w abonamencie, a nie mam aktywnej opcji on the go. ?

Edited by On0818

Tak, Katalogi Online umożliwiają oglądanie kanałów na żywo w aplikacji. I czasem się zdarza, że świeci więcej kanałów niż w posiadanym abonamencie.

• 1 month later...

@bugmenot, za to mają dużo więcej wydatków, bo nie zapominajmy, że należy do nich Netia i Plus. Nadajniki kosztują, w dodatku trzeba zaraz będzie zainwestować w 5G i dalej rozwijać światłowód (Netia).

Interia przypadkiem nie należała dawniej do stacji RMF FM? Bo coś takiego mi się kojarzy. :roll:  Nawet konta poczty elektronicznej zakładane w tym serwisie miały domenę @poczta.fm.

Jeśli tak to kto wie, czy kolejnym "kąskiem" dla Cyfrowego Polsatu nie będzie właśnie stacja RMF FM? :roll:  Oby nie!

19 godzin temu, jaro64 napisał:

Nie wiecie, co z Eleven 4 na CP?

Jak to co? Jest na wyłączność u konkurencji. A przez jaki czas to nie wiadomo. 😁

Posted (edited)

@support458

A to w CP idzie nowy standard nadawania? Bo na 12284, gdzie jest 11 kanałów w HD i 1 w SD, nagle jest  9 mb/s wolnego miejsca:

XCGTEf7.png

Edited by Barti
Przeniesiono post do odpowiedniego wątku.
Posted (edited)

Czyżby do CP miał zawitać pakiet premium od C+? Firma Netia, należąca do CP, zaktualizowała swoją ofertę telewizyjną, mocno przybliżając ją do obecnej oferty CP (pakiet S to kanały Polsatu i DVB-T, pakiet L zawiera dodatkowe kanały Discovery i TVN, a pakiet M pozostałe kanały non premium - oferta, jak w TV OTT od CP). Nie ma w niej kanałów tematycznych SPI oraz C+, czy kanałów MWE, ale pozostała paczka premium od C+. Interesujące.

Edited by Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
  • Like 1
  • Haha 1
  • Confused 1
Posted (edited)

No nie wiem. :) Natia działa na zasadach sieci kablowej, czyli może tam być wszystko, w tym to co jest na satelitarną wyłączność w PC+. :)

Edited by SatExpert
  • Upvote 2
1 godzinę temu, rotalplus napisał:

Czyżby do CP miał zawitać pakiet premium od C+?

Kablówka Netia, a CP (oferta satelitarna) to dwie różne bajki.

Tak było, jest i będzie.

• Upvote 1

Może z CP IPTV coś zunifikują, bo obecnie mimo dużych możliwości tej uslugi to jedyna różnica na plus względem telewizji satelitarnej to kanał WP w HD i ew. lepsza jakość części kanałów SD.

• Confused 1
57 minut temu, SatExpert napisał:

No nie wiem. :) Natia działa na zasadach sieci kablowej, czyli może tam być wszystko, w tym to co jest na satelitarną wyłączność w PC+. :)

Kanałów tematycznych z plusikiem się pozbyto z nowej oferty, paczkę zostawiono. Usunięto, z drobnymi wyjątkami, to czego nie ma w CP

Z ciekawostek jeszcze to widzę, że jest nagrywanie z przechowywaniem na serwerze do 120 dni w Netii.

W CP na Evoboxie IP jest jak na razie tylko catchup na 7 dni, nagrać nic nie można.

Pamięta ktoś dawną formę kanału Dla Abonentów z Cyfrowego Polsatu? Gdzie przedstawiali pakiety i kanały i nie było żadnych nudnych plansz?

Edited by Barti
Zadane pytanie nie ma żadnego związku z samą stacją telewizyjną Polsat. Przeniesiono więc post do odpowiedniego działu forum i wątku.
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...