Skocz do zawartości

Projekty MegaDating (dating.tv/AirBox/Finest TV)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nadawca dzierżawi pojemność transpondera i może sobie z nią robić co chce, może nawet w ogóle jej nie wykorzystywać, ważne by płacił należne profity swojemu operatorowi za wynajem miejsca na satelicie.

Tak poza tym @kamiloooinspektor wychodzisz lekko poza temat, bo zaraz OT się zrobi. Przy okazji... nie stosujemy koloru czerwonego w swoich postach. Masz paletę innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karol wiem że tv traw nadaje na atrze - dawałem tylko przykład bo inni myśla że ten kanał to też dno

 

Przepraszam za tą wypowiedź nie była ona wspólna z airboxem, ale chciałem wyjaśnić Karolowi, że jestem poinformowany w sprawach z jakich satelitów są nadawane polskie kanały. Jeszcze raz przepraszam :]:read: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj około godziny 18 był czarny obraz , pomyślałem że skończyli nadawanie ale po chwili wszystko wróciło do normy i znowu były reklamy.

( HOT BIRD nie jest własnościa Polski, ale jest najwięcej polskich kanałów, w przeciwiństwie do turków i arabów mamy tylko parę kanałów o wartości 0 m.in mango, polonia 1, nie est nim nawet kanał tv trwam bo on ma swoje dobre przeznaczenie i napewno ktoś się z niego cieszy)

Mango w sumie też ma jakieś tam przeznaczenie jest jedynym w Polsce cało dobowym kanałem z reklamami różnych produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous
W kanale Finest TV zniknęły różne okienka które były pokazywane w czasie trwania teledysku na Airbox TV.

Okienek już dawno nie ma :wink: Za to leci sporo głośnych reklam ( w jednym bloku powtarzają nawet po kilka razy tą samą :shock: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na satelicie, Air Box TV został zastąpiony przez Finest TV już jakiś miesiąc temu. Kanał jest identyfikowany następująco z tp. 12.476V: AIR BOX TV. Praktycznie zbyt dużo się nie zmieniło, pojawiło się tylko inne logo, dodatkowo zastosowano nowy pasek z przewijającymi się informacjami. Niektóre puszczane teledyski nadal posiadają grafikę znaną z Air Box TV.

 

Zaktualizowano nazwę wątku, także cały topic przeniesiono do innego działu z Polskie kanały FTA/CI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość Anonymous

Niestety kanał ten stał się zwykłym śmieciem. Jego ramówka składa się z tureckiej muzyki oraz reklam w 100 językach świata. Dopóki leciała "normalna" muzyka zdarzało mi się go oglądać. W ostatnim czasie z Airbox/Finest zrobiło się po prostu dno, więc usunąłem kanał z listy. Wam też to polecam ( no chyba że ktoś lubi "wycie" :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...