Skocz do zawartości

Projekty MegaDating (dating.tv/AirBox/Finest TV)


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
mam echosia i u mnie wyszukał się jakoAIRBOX i nie robiłem żadnej aktualicacji tylko przeszukałem transponder

 

Wyszukał Ci się pod właściwą nazwą, ponieważ wcześniej na liście musiałeś nie mieć tego kanału pod nazwą taka czy inną . Gdybyś miał, nazwa na pewno nie zmieniłaby się automatycznie.

Już nie raz przecież na dekoderach CP niektórzy szukali kanałów ukrytych pod innymi nazwami. :D:D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utwory nadal powtarzają się w tej samej kolejności - oglądam obecnie od ponad godzinki i niestety mimo obecności różniastych SMS-ów (czyli niby głosy spływają) leci stale to samo. Jednak przedwczoraj utwory zmieniały się i stale następowała rotacja, więc być może jest jakiś podział na bloki aktywne i nieaktywne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dziś nastapiło kilka zmian w kanale Airbox TV. Pod logiem pojawiła się aktualna godzina, zamiast wcześniejszego napisu Non stop music, klipy są nadawane na "pełnym ekranie", tzn. nie sa wyświetlane sms-y ani lista z klipami, pojawiły się także podpisy do każdego z teledysków na początku i na końcu. Można zaobserwować, że z Airbox Tv może powstać ciekawy kanał, przyznam, że dobre klipy emitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no pewnie 4 fun też to robią bo kiedyś zagłosowałem na utwór 3 razy ,to był początek programu i wszystkie piosenki miały po 0% czekałem przez całą piosenkę i nic. Tak naprawdę to na tych wszystkich SMS-owych programach typu parot też pewnie wpisują sami te imiona żeby pokazać że niby ktoś głosuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd wiesz, że w 4fun.tv nie wybierają?

Nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze kilka miesięcy temu, może nawet z 10. Wysłałem sms do 4 fun.tv, w nocy bo chciałem nagrać sobie i usłyszeć teledysk i ten teledysk został wyświetlony, wiec wiem ze 4fun.tv nie naciąga ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdym kanale jest trochę prawdy i trochę ściemniania. Wydaje mi się, że 4fun.tv jest pod tym względem najbardziej uczciwy, kiedyś też głosowałem, ale to było jeszcze w czasach, gdy mało ludzi wiedziało o tym kanale - początki. Wtedy łatwo było coś przegłosować, ale gdy kiedyś żeby przepchnąć piosenkę musiałem wysłać 10 głosów, to odpuściłem sobie późniejsze forsowania ;) Ogólnie są SMS-y prawdziwe i SMS-y zmyślone, żeby wyglądało że coś się dzieje, ew. są wpuszczane starsze SMS-y, co daje wrażenie, że ciągle ktoś coś przysyła. Na VIVIE stosują trick 2, czyli starsze SMS-y. Jeszcze w czasach niemieckiej VIVY Plus dało się to wykryć podczas Get The Clip obserwując uważnie treść wiadomości, zwłaszcza w porach, gdy ciężko o głosy. Zapewne więc jest to kontynuowane. Po obserwacji AirBox TV stawiam, że oni dla odmiany stosują trick 1, czyli cześć SMS-ów jest "sztuczna", zwłaszcza oceniając treść wiadomości. Może się mylę, ale takie wrażenie można odnieść podczas oglądania tej trójki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały OT

 

4fun.tv nie oszukuje sam kiedyś wydałem z telefonu taty 70 zł na esy do nich, nie był zadowolony. A dwa razy wygrałem u nich płytę.

 

A na Airbox TV wszystko wdaje mi się takie sztuczne ale nie wiem dlaczego. Wogóle to rzadko oglądam ten kanał bo nie dają mojego gatunku muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...