Skocz do zawartości

Formuła 1 Sat Kurier Cup 2020


Rekomendowane odpowiedzi

GP Hiszpanii - wyniki:
1.SatExpert         72 pkt

2.andi12                   71 pkt

3.kondzia123                50 pkt

4.aro                                       48 pkt

5.PLQba                                 47 pkt

6.breaking                             44 pkt

7.fan tv                                  26 pkt

8.MartinFC                            25 pkt

9.TOMASZ OLSZEWSKI     23 pkt

10.neo_patryk                      21 pkt

11.bronek                             19 pkt

     rrafi                                   19 pkt

13.iko                                    18 pkt

     Jax                                    18 pkt

 

Klasyfikacja generalna:

1.PLQba (1)                          173 pkt

2.aro                                       145 pkt

3.andi12 (1)                          144 pkt

4.SatExpert (1)                     142 pkt

5.breaking                             126 pkt

6.TOMASZ OLSEWSKI (1)  123 pkt

7.bronek (2)                          120 pkt

8.iko                                       118 pkt

9.MartinFC                           117 pkt

10.kondzia123                     116 pkt

     rrafi                                    116 pkt

12.fan tv                                110 pkt

13.neo_patryk                      107 pkt

14.Jax                                     94 pkt

15.mingo                                  9 pkt

16.fillion                                   7 pkt

17.Vojthas                               1 pkt

To typowanie wywróciło stawkę do góry nogami.:shock::-D Jak widać, czasem można zdobyć bardzo dużo punktów. ;) @SatExpert i @andi12 zbliżyli się do poprawnego wytypowania całej dziesiątki. Gratulacje! :) 

 

P.S. @andi12 Wytypowałeś najpierw całą dziesiątkę z zawodnikiem specjalnym na 6. miejscu, a potem jeszcze oddzielnie na 5. Zaliczyłem co było pierwsze napisane, czyli tę kolejność z Top 10, ale następnym razem zapamiętaj na której pozycji typowałeś już zawodnika specjalnego! ;) 

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam sprzeciw. Jest to niedopuszczalne, że typuje się dwukrotnie tego samego kierowcę i w dodatku na dwóch różnych pozycjach. Idąc tym tropem, to ja wytypowałem Carlosa Sainza jako siódmego i równie dobrze mogłem dopisać dodatkowo ZS jako szóstego. Nie stwarzajmy pola do nadużyć, bo precedens ten może zostać wykorzystany w kolejnych typowaniach. Twój typ jest lepszy niż mój?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PLQba nie wiem w czym Ty widzisz problem, jeżeli moje typowanie było niezgodne z regulaminem to mogę mieć odebrane punkty, mi to nie przeszkadza, nie wiem po co ta napinka i od razu negatywne emocje. 

To powinien rozstrzygnąć @fan tv bo to najbardziej kompetentna osoba w tej kwestii bo prowadzi to typowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2020‎-‎08‎-‎17 o 22:16, PLQba napisał:

Zgłaszam sprzeciw. Jest to niedopuszczalne, że typuje się dwukrotnie tego samego kierowcę i w dodatku na dwóch różnych pozycjach. Idąc tym tropem, to ja wytypowałem Carlosa Sainza jako siódmego i równie dobrze mogłem dopisać dodatkowo ZS jako szóstego. Nie stwarzajmy pola do nadużyć, bo precedens ten może zostać wykorzystany w kolejnych typowaniach. Twój typ jest lepszy niż mój?

Veto. To był tylko błąd gapowy. Sam ostatnio podobny popełniłem, gdy wytypowałem dwa razy z rzędu ten sam wyścig, ale nikomu to nie przeszkadzało, zwłaszcza prowadzącemu, ponieważ każdy wiedział, że to tylko błąd gapowy. Tutaj jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też do tego podszedłem jako zagapienie się, bo pewnie @andi12 chciał także oddzielnie zaznaczyć pozycję zawodnika przepisując jego miejsce z typowania Top 10, ale przypadkowo popełnił błąd. Chciałem to podkreślić, żeby on i inni już takich błędów nie popełniali, bo takie ciągłe naciąganie zasad, zwłaszcza odnoszące się do tej samej sytuacji nie może mieć miejsca. 

Rozumiem też @PLQba, bo są określone zasady, ale też chcę przypomnieć, że licząc tę i poprzednią edycję w przypadku typowania @PLQba rownież naciągnąłem zasady jak w dwóch czy trzech przypadkach spóźnił się o minutę z typowaniem (oczywiście wtedy wyścig jeszcze nie ruszył, ale było po czasie).

Staram się podchodzić życiowo do takich sytuacji i czasami są takie przypadki, że jakiś element wychodzi poza ustalone reguły i nie można tego ciągle tolerować, ale po przeanalizowaniu okoliczności kilka razy zaliczałem jednak te typowania. Proszę tego jednak na przyszłość nie wykorzystywać i typować zgodnie z regulaminem i w skupieniu, wtedy obejdzie się bez wątpliwości i nieporozumień. :) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o mnie chodzi, to tak jak pisałem wcześniej to mogę mieć odjęte punkty za tą sytuację, popełniłem błąd, nie zauważyłem tego, na pewno nie zrobiłem tego umyślnie, tylko pomyliłem się po prostu. Dla mnie to tylko zabawa, nie napinam się na zwycięstwo czy coś w tym rodzaju. Jeżeli stracę kilka punktów to nic złego się nie stanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@andi12 Spokojnie. Ja się nie napinam i według mnie możesz mieć uznane, bo faktycznie mogłeś nieumyślnie tak zatypować - przez nieuwagę. Chciałbym tylko, żeby doprecyzować sposób typowania zawodnika specjalnego, dzięki czemu unikniemy podobnych wątpliwości w przyszłości.

@fan tv  Dobrze byłoby ustalić, że jeżeli typujemy kierowcę specjalnego w czołowej dziesiątce, to typ ten jest równoznaczny ze specjalnym. Dopisujemy dodatkowo tylko i wyłącznie chcąc wytypować miejsce specjalne poza dziesiątką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GP Belgii

 

1. Hamilton

2. Bottas

3. Verstappen

4. Ricciardo

5. Albon

6. Ocon

7. Stroll

8. Perez

9. Norris

10. Leclerc

 

ZS- Stroll - 7

FL - Hamilton

Edytowane przez breaking
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...