Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, wislok napisał:

Anglicy są specyficzni i dla nich najważniejsza jest Premier League. 

Ja to z jednej strony rozumiem, ale jak wytłumaczysz fakt, że jeśli MU nie zakwalifikuje się do LM, to kontrakty zostaną obcięte o 25%. A to najbogatszy klub w Anglii i jeden z najbogatszych na świecie i nawet oni będą musieli zaciskać pasa i prawdopodobnie pożegnać z kilkoma asami. Inna sprawa, że wielu najlepszych zawodników chce grać w klubie, który ma realną szansę w triumf w LM, więc ciężko będzie walczyć o prawdziwe gwiazdy. Wyjątkiem jest Neymar, który poszedł do P$G tylko za kasą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz?Ja Ci mówię o kibicach a Ty o piłkarzach...prawdziwe gwiazdy do uk nigdy nie przyjdą z wielu innych powodów.Miedzy innymi finansowych.Nikt nie zapłaci pieniędzy jakie ma Messi czy Ronaldo z innych powodów niż myślisz.Ale to nie miejsce na taka rozmowę.

 

Wytłumacz mi tylko jak to jest ze każdy klub walczący o lm w tym sezonie totalnie ją olał?No chyba ze mecze są ustawione?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Arkon napisał:

Ja to z jednej strony rozumiem, ale jak wytłumaczysz fakt, że jeśli MU nie zakwalifikuje się do LM, to kontrakty zostaną obcięte o 25%. A to najbogatszy klub w Anglii i jeden z najbogatszych na świecie i nawet oni będą musieli zaciskać pasa i prawdopodobnie pożegnać z kilkoma asami. Inna sprawa, że wielu najlepszych zawodników chce grać w klubie, który ma realną szansę w triumf w LM, więc ciężko będzie walczyć o prawdziwe gwiazdy. Wyjątkiem jest Neymar, który poszedł do P$G tylko za kasą. :)

Myślałem głównie o kibicach,a nie nieangielskich właścicielach klubów :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 porażka Realu we wszystkich rozgrywkach sezonu 2018/2019 (nie licząc gier sparingowych). 

 

Wiem, wiem sezon sezonowi nierówny, ale i tak detronizacja Barcelony w rozgrywkach ligowych to będzie szalenie trudne zadanie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bukmacherom się chyba styki przepaliły :D 3.85@ na wygraną Barcelony z Celtą na wyjeździe. Teoretycznie powinno być oszczędzanie najlepszych na mecz z Liverpoolem, możliwe że najważniejszy w sezonie, ale Barcelona nie wystawi rezerw, a Celta nie powala na kolana swoją grą... Ta drużyna ma takie momenty dekoncentracji, że w starciu z Barcą, nawet w tym momencie sezonu nie mogą być faworytem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Atleti praktycznie wyprzedane /poodchodzili.   Godin  za darmo do Interu. Odchodzi  Filipe Luis   Juanfran już odszedł Lucas. Teraz dochodzi  Griezmann i Rodri. Ze starej gwardii zostaje  Simeone i Oblak.

W przyszłym sezonie  derby Madrytu będą jednostronne.  Godina i Lucasa Simeone nie zastąpi od tak Otamendim jeśli ma przyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji.   Valverde zostaje    i razem z nim  Rakitic  Busquest i Vidal . Czyli kolejny rok taki jak poprzednie dwa.   Taki klub a najgorsza linia pomocy.  Dodać trzeba że przez 2 lata nie strzelili 100 goli w lidze w każdym z tych sezonów.

Styl  Valverde to 2-0  a potem stoimy .  A może kupi  jakiegoś kolejnego 30 latka .

 

1136450458.jpeg&c=sc&w=850&h=560

Edytowane przez asiafan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym trenerem nie ma szans na zmianę stylu i jakości gry Barcy. A cały sezon zapowiada się w kratkę jak te nieszczęsne koszulki na wzór kadry Chorwacji. Może dlatego tak uparcie nie chce Valverde sprzedać Rakiticia aby mógł sobie pograć w koszulce z szachownicą i być filarem drużyny?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak donoszą media to Bartomeu uparł się, żeby Valverde został na swoim stanowisku, większość zarządu chciała jego zwolnienia. Szczerze mówiąc cały czas liczę na to, że to sam EV poda się do dymisji, bo presja na jego odejście jest ogromna. Dziwię się też, że Messi woli ciepełko niż zmianę, a nie wierzę w to, że tak ważny zawodnik w szatni nie ma nic do powiedzenia w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem Barcelona nie ma pieniędzy na zwolnienie i zatrudnienie nowego trenera.A póki messi jest tam bogiem to nic żaden trener nie zmieni.Wygrali mistrza,czego chcieć więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.05.2019 o 10:25, the cable guy napisał:

Dopóki Valverde będzie trenerem, nie mam zamiaru oglądać meczów Barcy. Z resztą nawet przegranego finału z Valencią nie widziałem bo miałem dość.

Zdaje się tak mówił  Wojtek Kowalczyk w misji futbolu.

4 godziny temu, umek napisał:

Jak już pisałem Barcelona nie ma pieniędzy na zwolnienie i zatrudnienie nowego trenera.A póki messi jest tam bogiem to nic żaden trener nie zmieni.Wygrali mistrza,czego chcieć więcej?


Tak jak u Zidana Benzema będzie grać nastepne 100 lat i 1 dzień więcej nawet jak będzie grać tak jak Suarez.:D

10 godzin temu, Arkon napisał:

Oficjalnie Jović w Realu za ok 60 mln euro. Nieźle.

Jeszcze 2 tyg chcieli  100mln.  Perez to król  jeśli chodzi o negocjacje i działanie . W ogóle o transfery. Jednak i tak Jovic będzie drugim wyborem . To jest La liga a nie Bundesliga.  Tutaj więcej klubów umie się bronić    Getafe  Valencia zobaczymy jakieś nowe Atleti .  Militao  Jovic  Hazard   i kto tam jeszcze został  Eriksen Pogba?     Na El Chiringuito  nadal stawiają  obronę  Ramos Varane Marcelo Carvajal  i Curtois.

W dniu 29.05.2019 o 08:40, ronnie84 napisał:

Z tym trenerem nie ma szans na zmianę stylu i jakości gry Barcy. A cały sezon zapowiada się w kratkę jak te nieszczęsne koszulki na wzór kadry Chorwacji. Może dlatego tak uparcie nie chce Valverde sprzedać Rakiticia aby mógł sobie pograć w koszulce z szachownicą i być filarem drużyny?? 

Tutaj jest lista faili    Jordiego Alby który zawalił  ważne mecze pucharowe.Można sobie pofilozofować. Jaki byłby scenariusz gdyby te gole nie padły. Także Jordi jest winny bez 2 zdań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...