Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Marca" jest w miarę wiarygodnym źródłem, choć mimo wszystko nie chce mi się wierzyć w Bayern. Choć z drugiej strony skrzydłowy jest tam niezbędny, a zdrowy Bale to świetny zawodnik. Tylko czy zmiana wiecznie kontuzjowanego Robbena na Walijczyka miałaby sens? To samo źródło twierdzi też, że niemal na 100% Hazard trafi do Realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bez przesady z tymi butnymi Anglikami. Liverpool to bardzo dobra drużyna, zeszłoroczny finalista LM, który pechowo przegrał mecz z Realem. Przynajmniej jeśli chodzi o Kloppa to on z ogromnym szacunkiem mówi o Barcelonie i Messim. Klasa. Mistrzostwo cieszy, ale bez triumfu w LM ta radość będzie jednak przyprawiona goryczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, the cable guy napisał:

Mocne oderwanie od rzeczywistości. ? 

 

Kolego the cable guy  prawda jest taka ze od paru sezonów sędziowie pomagali Realowi .Gdyby VAR był prędzej wprowadzone w lidze Hiszpańskiej i LM To Real nic nie zdobędzie

Edytowane przez Ucio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Arkon napisał:

Bez przesady z tymi butnymi Anglikami. Liverpool to bardzo dobra drużyna, zeszłoroczny finalista LM, który pechowo przegrał mecz z Realem. Przynajmniej jeśli chodzi o Kloppa to on z ogromnym szacunkiem mówi o Barcelonie i Messim. Klasa. Mistrzostwo cieszy, ale bez triumfu w LM ta radość będzie jednak przyprawiona goryczą.

Ja mówię o kibicach Liverpoolu. Mieszkam w UK i dosłownie wszyscy kibice Arsenalu United Totenhamu itp życzą Liverpoolowi odpadnięcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie rozumiem tej postawy. Jako kibic Legii trzymam kciuki za inne polskie drużyny klubowe w europejskich pucharach, nawet za Lecha. :) Przecież awans Liverpoolu podniósłby prestiż angielskiej piłki mocno zachwianej przez triumfy hiszpańskich ekip. Jako fan Barcy oczywiście mam nadzieję na awans, ale ekipa Kloppa to najsilniejszy rywal i szanse obstawiam na 50:50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w polskie kluby grają tak rzadko w grupie czy fazie pucharowej europejskich pucharów, że każdy punkt się liczy. W Anglii czy Hiszpanii nie dziwne że innemu klubowi się nie kibicuje. Po co fani Liverpoolu czy Barcelony mają się chwalić wygraną w Lidze Mistrzów. Wtedy przy zerowych pucharach United czy Realu znaczy, że pewne kluby mają sezon udany.

 

Nie wiem po co wplątywać prestiż Premier League, skoro ona sama dla siebie jest największym prestiżem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Arkon napisał:

Bez przesady. Nikt mi nie wmówi, że angielscy kibice nie zazdrościli Realowi czy Barcie sukcesów w LM. Siłę ligi najlepiej weryfikują wyniki w LM. Łatwo być kozakiem w swojej lidze i szybko odpadać w Europie.

Jak lm zapewni taka kasę jak liga angielska to może i będą zazdrościć..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...