Skocz do zawartości

LaLiga Santander


CR7Ronaldo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

DyipPM6W0AUnRaa.jpg

 

Najłatwiejszy  kalendarz  mają królewscy.  Poza Valencia żadnego trudnego wyjazdu a są w formie i ukształtowana można powiedzieć formacja ataku  BBV.

Barca będzie musiała ostro spiąć 4 litery by nie zawalić  przewagi a mają wyjazd do Bilabo 2xSevilli   Madryt     Villareal  Celta  Alaves.  Atletico ma zdecydowanie najtrudniejszy kalendarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas nie przekonuje mnie Barcelona Velverde. Niby nadal jest 6 punktów przewagi nad Realem, ale coraz więcej remisów po usypiającej grze. Kiedyś Barca była wyznacznikiem stylu, kreacji, improwizacji teraz jest coraz częściej synonimem nudy, a oglądanie jej meczów to często katorga. Z drugiej strony jak trener wystawia tak  "kreatywną" pomoc Busi- Rakieta- Vidal, to naprawdę nie ma się czemu dziwić. Po znakomitym meczu z Realem Malcom całe spotkanie przesiedział na ławce. Absurd. A zbliżają się najważniejsze mecze i znowu wszystko w nogach Messiego. Najlepiej, gdyby sam sobie podawał i strzelał. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baskowie u siebie a na wyjeździe to też podobnie jak Sevilla tylko że mają konkretnego trenera. Barcelona grała bez Alby i bez  Artura który jest kontuzjowany i stracili  go wtedy kiedy najbardziej go potrzebowali. Modric go za mało skopał podczas pierwszego meczu półfinałowego . Trzeba było mocniej to może by wyleciał na 2 miesiące.   No i z Coutinho który obecnie jest hamulcem ala Andre Gomes. Nie wykorzystał szans podczas kontuzji Dembele i poleci na ławkę. Bez Jordiego Alby bardzo dużo traci  na grze. Suarez po strzeleniu gola Levante ponownie nic nie gra. Zamiast dać  Malcoma  to ten będzie kisił Coutinho który g***  gra a zmiana w 70 minucie  . Cały Valverde.

Pomoc  Busi Rakitic Vidal to już w ogóle żart. Messi gra z dyskomfortem po Valencii   . Dostał mocny strzał w okolice  pachwiny a wiadomo że podczas  takiego meczu jak El classico  tacy zawodnicy jak Ramos  Casemiro Modric czy Kross nie będą delikatni . Za to w meczu z Baskami to kosa za kosą i tylko 1 kartka.

 

Co ciekawe po sobotnim meczu derbowym architekt  w programie El Chringiuto  rozłozył  graficznie akcje zakończoną golem Moraty gdzie  odgwizdano spalonego no i jak się okazało  z VAREM jest gorzej niż bez. Var sprawdza się tylko gdy mamy rękę czy karny w 16.  Gol Moraty prawidłowy. Czyli powinni przegrać nie 1-3 a 2-3.   Atletico ogólnie dołuje. Juve może ich wyjaśnić w pierwszym meczu LM.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że przegrają ligę, odpadną z PK i LM(oby nie) i to oficjalne zamieni się w zwolnienie. Klub wydał taki komunikat, bo widzi że drużyna jest w kryzysie. Valverde bronią tylko wyniki, bo styl jest mierny, nudny, a właściwie to nie ma go wcale. Dobrze gra Messi, coś zrobi Dembele- Barca wygrywa, ale myśli przewodniej ja tam nie widzę. Poza tym ile było takich "oficjalnych" komunikatów, choćby Legii o Magierze, a za chwilę na bruk. Także nie przywiązywałbym się do słówka oficjalnie w kwestii pracy trenerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o czym Ty piszesz...o tym iż Mou odejdzie wiedziały nawet sprzątaczki w Hotelu The Lowry.I Barcelona nie jest 20 punktów za Realem...nie porównuj kompletnie ze sobą nie powiązanych sytuacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma identycznych sytuacji. Chodzi mi o słowo oficjalnie, które obecnie niewiele znaczy. Ok na razie Valverde ma poparcie Messiego, ale w razie odpadnięcia z LM w tak fatalnym stylu jak w zeszłym sezonie, to może się zmienić. Ja oficjalnie mogę napisać, że nie podoba mi się styl Barcelony i tyle, dlatego o ile MC czy Liverpool często zachwycają mnie swoją grą, o tyle Duma Katalonii często swoją grą mnie zwyczajnie nudzi, a to, według mnie, jest niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co napisałeś...wystarczy że wszystko przegrają...mają 6 punktów przewagi.Nwet tego komentować się nie chce...i szczerze kogo interesuje w Barcelonie co Ciebie nudzi?:-D

Liczą się trofea.I tyle.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ezequiel93 napisał:

a wiemy jak często się gra po Lidze Mistrzów... Dzisiaj mieliśmy przykład Realu. :)

Za dużo czytacie np. Weszło. Stąd takie płytkie wnioski. 

Ajax jakoś 5:0    Porto 2:0   Również Roma, PSG i  BVB maja szansę na wygrane....

Jednak futbol dziś to w duzej mierze cyrk. O tej porze sezonu o ruletkę nastrojów nie trudno. 1:7 Romy ...i wygrana z Porto.

Dziś futbol to głównie koncentracja i motywacja. Jak Realowi każe się grać ...tak przymierzając na polskie warunki o 9 rano.

To o koncentrację niełatwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.02.2019 o 16:40, ezequiel93 napisał:

Ale Barcelona będzie z kolei po meczu z Lyonem w środku tygodnia, a wiemy jak często się gra po Lidze Mistrzów... Dzisiaj mieliśmy przykład Realu. :)

W Barcelonie jak to mawiają no Messi  no party. W tym wypadku no Modric  no party ale Solari postawił na Marcelo i co...Granada marnowała  sytuacje za sytuacją jak Ajax  a Benzema strzelał regularnie w bramkarza. Asensio w swoim stadardowym stylu.      Ta Girona to jest w ogóle jakiś paradoks.   6 remisów z Atletico  . Remis na camp nou   teraz wygrana na bernaneu a w poprzednim sezonie  wygrali u siebie 2-1  .

 

Czy gol Griezzmana powinien być  uznany?  Morata czasem nie przyjął piłki na spalonym?  Atleti wielkie zero teraz gra . Tak wygląda ta ekipa bez Koke który wraca na Juve.

W dniu 17.02.2019 o 16:36, the cable guy napisał:

@ezequiel93 po tym co ostatnio pokazuje Sevilla, to nie wiem czy ten wyjazd w teorii jest trudny. Mnie by wysokie zwycięstwo Barcy nie zdziwiło.

W meczu z Villaream    w składzie Sevilli  w pierwszej połowie nie grała dwójka czołowych  napastników . Sarabia który strzelił gola na 2:2 z Eibarem czym uratował punkt.  Także nie było Ben Yeddera.Obaj weszli w  drugiej połowie jak już było 0:2  a Villareal grał jakby był na 4 miejscu w tabeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@asiafan Oglądałem ten mecz i brak Ben Yeddera ani Sarabii nie był problemem. Trener Sevilli został rozczytany, a nie chce zmieniać swojego stylu gry ani taktyki obronnej. Środek pola nie funkcjonuje jak powinien i obrona ma dziury jak szwajcarski ser. To wygląda teraz tak jak u Nawałki przy próbach gry na trójkę z tyłu. 6-1 z Barceloną w Copa del Rey nie było przypadkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...