Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 09.03-15.03

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

14:40 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 2. etap (do 16:40)
17:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 16:40 i 19:00)

 

Wtorek, 10.03:

 

14:40 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 3. etap (do 16:30)

15:45 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer - kwalifikacje (+ studio od 15:15)
17:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 16:45 i 18:45)

 

Środa, 11.03:

 

14:40 E1 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 4. etap (do 16:30)
17:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Trondheim - kwalifikacje (+ studio od 17:00 i 18:45)

 

Czwartek, 12.03:

 

14:40 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 5. etap (do 16:30)

15:20 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski mężczyzn

16:50 E1 SKOKI NARCIARSKIE - studio
 

Piątek, 13.03:

 

09:25 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 3. dzień (do 15:00)
14:40 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 6. etap (do 16:30)
15:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski kobiet

16:30 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 3. dzień (do 16:45)

16:45 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 3. dzień (do 21:30)
 

Sobota, 14.03:


09:30 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - 3. dzień (do 13:10)
13:10 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 7. etap (do 15:10)

13:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie mężczyzn
15:10 E2 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz półfinałowy (do 16:30)
15:30 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie kobiet 

16:30 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz półfinałowy (do 21:30)
 

Niedziela, 15.03:

 

12:55 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz finałowy (do 15:00) 

15:55 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz finałowy (do 16:35)

20:00 E1 SNOOKER: Turniej Gibraltar Open - mecz finałowy (do 22:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

17:45 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań
20:15 PS   MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cuprum Lubin - MKS Będzin

 

Wtorek, 10.03:

 

17:40 PS      PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: GKS Tychy - Cracovia
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: RB Lipsk - Tottenham Hotspur FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Valencia CF - Atalanta BC (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 11.03:


17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Indykpol AZS Olsztyn
17:40 PS   PIŁKA NOŻNA: Totolotek Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Aluron Virtu CMC Zawiercie
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Liverpool FC - Atletico Madryt (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Paris Saint-Germain - Borussia Dortmund (+ wstęp od 20:15)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 12.03:

 

15:30 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski mężczyzn
18:00 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: APP Krispol Września - Stal Nysa S.A.
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: LASK Linz - Manchester United FC (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Istanbul Basaksehir - FC Kopenhaga (+ wstęp od 18:10)

18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - FC Basel (+ wstęp od 18:10)
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Rangers FC - Bayer 04 Leverkusen (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: VfL Wolfsburg - Szachtar Donieck

20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - mecz 1/8 finału: Olympiakos SFP - Walverhampton Wanderers FC
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 13.03:

 

15:30 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg sprinterski kobiet
 

Sobota, 14.03:


13:45 PS     BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie mężczyzn
15:45 PS     BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Kontiolahti - bieg na dochodzenie kobiet

 

Niedziela, 15.03:

 

00:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Lee vs. Oliveira - waga lekka: Kevin Lee - Charles Oliveira
11:00 PS      CAFE FUTBOL
13:00 PS      7. STREFA

13:00 PS   BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Birmingham - mecze finałowe (do 18:00)

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

17:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 16:55) (również w TVP1!)

19:30 4-4-2
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:30 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 10.03:

 

16:55 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lillehammer (+ studio od 16:15 i 19:00) (również w TVP1!)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 11.03:

 

17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Azoty-Puławy - PGE VIVE Kielce (+ studio od 17:35)
20:55 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1/8 finału: Liverpool FC - Atletico Madryt (+ studio od 20:05 - tylko w TVP Sport!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty

 

Czwartek, 12.03:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Chicago Blackhawks - San Jose Sharks

16:15 SKOKI NARCIARSKIE - studio
21:30 RING TVP SPORT
22:25 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 13.03:

 

22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 14.03:

 

10:15 STAN FUTBOLU
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 15.03:

 

20:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

10:00 C+RADIO CANAL
17:55 C+S PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - ŁKS Łódź (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:00 C+S EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Wtorek, 10.03:

 

10:00 C+N RADIO CANAL: Na Wyspach

 

Środa, 11.03:

 

00:00 C+S KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Indiana Pacers - Boston Celtics
17:55 C+S SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Kuzbass Kemerowo (+ wstęp od 17:30)

 

Czwartek, 12.03:

 

10:00 C+N RADIO CANAL: Pod koszem
17:25 nS+  SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: VakifBank Stambuł - Dynamo Moskwa
20:30 C+S MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV

 

Piątek, 13.03:

 

10:00 C+N RADIO CANAL: Lech - Legia

 

Niedziela, 15.03:
 

19:30 C+   LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

21:00 C+   TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Brescia Calcio
20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - Arminia Bielefeld
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Wtorek, 10.03:

 

19:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Sociedad

 

Środa, 11.03:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - 1. FC Köln

 

Czwartek, 12.03:

 

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 13.03:

 

01:00 ES1 FORMUŁA 1 - studio

 

Sobota, 14.03:

 

20:00 ES1 ELEVEN GOL LIVE

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 09.03:

 

18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Anadolu Efes - Gaziantep Basketbol

 

Sobota, 14.03:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Teksüt Bandirma BK
13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Galatasaray Doga Sigorta - Pinar Karşiyaka

15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketboll - Sigortam.net Tü BB
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Afyon Belediyespor - Darüşşafaka Tekfen
 

Niedziela, 15.03:


11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Frutti Extra Bursaspor - Besiktas Sompo Sigorta
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Anadolu Efes

18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahcesehir Koleji - Ogm Ormanspor

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 12.03:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Players Championship - 1. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 15.03:


16:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: World Grand Prix Fight TNA w Kazaniu (do 18:30)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turnieje ATP i WTA w Indian Wells zostanie odwołany z powodu koronawirusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Puchar Kontynentalny w Zakopanem odwołany z powodu koronawirusa. Serie A odwołana do 3 kwietnia.

Edited by wislok

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaplanowany na środę 11 marca rewanżowy mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów siatkarzy pomiędzy Cucine Lube Civitanova i Knack Roeselare nie zostanie rozegrany. W związku z epidemią koronawirusa belgijski klub zwrócił się do CEV o możliwość odwołania tego spotkania. W tej sytuacji siatkarze Lube uzyskali awans do półfinału.

źródło

https://www.polsatsport.pl/wiadomosc/2020-03-09/siatkarze-cucine-lube-civitanova-w-polfinale-ligi-mistrzow/?ref=aside_najnowsze

Share this post


Link to post
Share on other sites

17:55 C+S2  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Itas Trentino - Jastrzębski Węgiel

17:55 C+F  SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Jastrzębski Węgiel - Itas Trentino

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gala boksu Stevenson - Mariaga z soboty na niedzielę w Polsacie Sport Extra. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy ma to większe znaczenie,ale dzisiejszych sztafet w biathlonie nie będzie. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...