Skocz do zawartości

LG 43LH615V


Rekomendowane odpowiedzi

Na ten moment wersja najnowsza  HDPC jest 2.2 ale już słyszałem o najnowszej wersji  HDPC 2.3. Wszystkie telewizory które wspierają HDPC mają wersję 2.2 i tak pewnie jest u Ciebie :) Pewnie masz wersję HDMI 1.4 , bo masz tv FULL HD.  Podłącz coś pod tv np konsole albo coś innego i sprawdź w specyfikacji a tam na pewno pokaże Ci  jakie obsługuje  HDPC :) Sprawdzałeś czy masz najnowsze oprogramowanie w TV ??

https://www.lg.com/pl/telewizory/lg-43LH615V


 

Cytat

 

Dodatkowo bardzo ważną dla nas informacją może być fakt że jednym z wymogów otrzymania loga HD Ready lub Full HD jest obsługiwanie przez urządzenie technologii HDCP. Powyższe stwierdzenie ułatwia w takim razie znacząco sprawdzenie informacji czy nasz telewizor obsługuje HDCP. Będziemy musieli wówczas sprawdzić taką informację tylko w naszym nadajniku sygnału, np. odtwarzaczu Blu-ray.   

 

Jak sprawdzić które urządzenie tego nie obsługuje? Bardzo prosto. Wystarczy że zapoznamy się ze specyfikacją techniczną naszych urządzeń lub ewentualnie dowiemy się tego w serwisie producenta.  

 

 

https://rms.pl/baza-wiedzy/264-standardy-hdmi-i-technologia-hdcp 

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to ja nie miałem pojęcia że jest coś takiego jak HDCP. Miałem wcześniej Cyfrowy Polsat teraz od 4 już lat NC+/PC+ i zawsze wszystko działało. Jednak pamiętam jakie ludzie mieli problemy z tym błędem HDCP gdy 4K Ultra Box+ wchodził na rynek. Dopiero wtedy zgłębiem temat i dowiedziałem się o co chodzi.

 

Mam najnowsze oprogramowanie, wiem bo ostatnio była aktualizacja ;)

Edytowane przez Ozzy666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...