Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 02.03-08.03

Recommended Posts

Posted (edited)

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.03:

 

04:10 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Tajwanu - 2. etap (do 05:40)

 

Wtorek, 03.03:

 

05:10 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Tajwanu - 3. etap (do 06:40)
15:00 E1 KOLARSTWO: Wyścig Le Samyn (do 17:15)
20:30 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Bayern Monachium

 

Środa, 04.03:

 

05:30 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Tajwanu - 4. etap (do 07:00)
15:20 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Drammen - biegi sprinterskie stylem dowolnym kobiet i mężczyzn
18:25 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: Bayer 04 Leverkusen - 1. FC Union Berlin
20:30 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz ćwierćfinałowy: Eintracht Frankfurt - Werder Brema

 

Czwartek, 05.03:

 

04:40 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Tajwanu - 5. etap (do 06:10)
17:05 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg sprinterski kobiet

 

Piątek, 06.03:

 

17:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg sprinterski mężczyzn
19:25 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo - kwalifikacje (+ studio od 18:50 i 20:45)

 

Sobota, 07.03:

 

09:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Ofterschwangu - 1. przejazd slalomu giganta kobiet
09:50 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Oslo
11:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kvitfjell - zjazd mężczyzn (+ studio od 10:30)
12:25 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Ofterschwangu - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
12:25 E2 KOLARSTWO KOBIET: Wyścig Strade Bianche (do 13:20)
13:50 E2 KOLARSTWO: Wyścig Strade Bianche (do 15:50)
14:00 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - sztafeta kobiet (+ studio od 13:30)
15:15 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo - konkurs drużynowy (+ studio od 17:00)
15:50 E2 JEŹDZIECTWO: Zawody Global Champions Tour w Ad-Dausze (do 18:00)
17:15 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - sztafeta mężczyzn

 

Niedziela, 08.03:

 

09:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Ofterschwangu - 1. przejazd slalomu kobiet
10:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Kvitfjell - supergigant mężczyzn
11:20 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo - bieg na 50 km stylem klasycznym mężczyzn
11:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet (+ studio od 11:35)
12:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Ofterschwangu - 2. przejazd slalomu kobiet (+ studio od 12:30)
13:30 E2 KOLARSTWO: Wyścig Paryż-Nicea - 1. etap (do 15:10)
13:45 E1 BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego mężczyzn (+ studio od 13:30)
14:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo (+ studio od 16:15)
16:00 E2 MOTOCROSS: Mistrzostwa Świata w Valkenswaardzie (do 18:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.03:

 

01:50 PS      PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Portland Timbers - Minnesota United FC
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław
17:45 PS   PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Warta Poznań - Radomiak Radom
20:15 PSE    MAGAZYN FORTUNA 1. LIGI
20:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: BKS Stal Bielsko-Biała - Energa MKS Kalisz

 

Wtorek, 03.03:

 

13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: Inter Mediolan - Stade Rennais FC
15:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: SL Benfica - Liverpool FC

18:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar CEV - rewanżowy mecz ćwierćfinałowy: Grupa Azoty Chemik Police - Mladost Zagrzeb
18:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - losowanie fazy grupowej
19:45 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Olympiakos Pireus - Panathinaikos OPAP Ateny
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - Indykpol AZS Olsztyn

 

Środa, 04.03:

 

13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - GNK Dinamo Zagrzeb
15:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz 1/8 finału: Juventus FC - Real Madryt CF

17:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: HydroTruck Radom - Stelmet Enea BC Zielona Góra
19:50 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Maccabi Fox Tel Awiw - Anadolu Efes Stambuł
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Ślepsk Malow Suwałki
21:05 PSE    PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz półfinałowy: Olympique Lyon - Paris Saint-Germain

 

Czwartek, 05.03:

 

17:35 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - begi sprinterski kobiet
17:45 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Żalgiris Kowno
18:00 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: UKS Mickiewicz Kluczbork - APP Krispol Września
20:50 PS      PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz półfinałowy: AS Saint-Etienne - Stade Rennais FC

 

Piątek, 06.03:

 

11:25 PSE    MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Kataru - 1. sesja treningowa w klasach Moto3 i Moto2 (do 13:00)
14:10 PSE    MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Kataru - 2. sesja treningowa w klasach Moto3 i Moto2 i MotoGP (do 16:50)
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Cerrad Enea Czarni Radom
17:30 PS   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg sprinterski mężczyzn
20:00 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Asseco Arka Gdynia - Polski Cukier Toruń
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów

 

Sobota, 07.03:


10:55 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Kataru - 3. sesja treningowa w klasach Moto3 i Moto2 (do 13:00)
12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Chrobry Głogów - GKS Tychy
14:00 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - sztafeta kobiet
14:45 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - 1. mecz półfinałowy: MKS SAN-Pajda Jarosław - Grupa Azoty Chemik Police

15:05 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Kataru - sesja kwalifikacyjna w klasach Moto3 i Moto2 (do 16:55)
15:20 PS  ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen (do 17:30)
16:55 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: FC Viktoria Pilzno - SK Dynamo Czeskie Budziejowice
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - WKS Śląsk Wrocław
18:00 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - 2. mecz półfinałowy: Developres SkyRes Rzeszów - DPD Legionovia Legionowo
19:00 PSF    BOKS: Walka o pas WBO World Female w Dzierżoniowie - waga piórkowa: Ewa Brodnicka - Djemilla Gontaruk (od 22:30 również w Polsacie Sport!)
19:30 PSN   PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: New England Revolution - Chicago Fire
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:40 PSE    PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: sc Heerenveen - AFC Ajax

 

Niedziela, 08.03:

 

03:00 PS      BOKS: Gala w Nowym Jorku waga ciężka: Robert Helenius - Adam Kownacki (+ studio od 02:00)

04:00 PSE    SPORTY WALKI: UFC 248: Adesanya vs. Romero - waga średnia: Israel Adesanya - Yoel Romero, waga słomkowa: Zhang Weili - Joanna Jędrzejczyk (+ studio od 03:00)
10:40 PSN   MOTOCYKLOWE MISTRZOSTWA ŚWIATA: Grand Prix Kataru - rozgrzewka w klasach Moto3 i Moto2 (do 11:40)
11:00 PS      CAFE FUTBOL
11:45 PSE    BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - bieg ze startu wspólnego kobiet
12:05 PSN   BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Mülheim - mecze finałowe (do 13:45)
12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: PGE FKS Stal Mielec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12:30 PSF    RUGBY: Ekstraliga - mecz: RC Arka Gdynia - MKS Ogniwo Sopot
13:00 PSE    7. STREFA
13:45 PSN   BIATLON: Zawody Pucharu Świata w Nowym Mieście na Morawach - wyścig ze startu wspólnego mężczyzn
14:25 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: Feyenoord Rotterdam - Willem II
14:30 PSE    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Heerenveen (do 17:30)
14:30 PSN   BADMINTON: Turniej BWF World Tour w Mülheim - mecze finałowe (do 16:55)
14:45 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - mecz finałowy
16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Groningen - PSV Eindhoven
16:55 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: SK Slavia Praga - AC Sparta Praga
17:30 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójnia Stargard - Start Lublin
18:00 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel

23:55 PS  PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Portland Timbers - Nashville SC

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.03:

 

19:00 4-4-2
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:30 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 03.03:

 

18:00 PIŁKA NOŻNA: Liga Narodów - losowanie fazy grupowej (+ studio od 17:15)
22:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 04.03:

 

01:30 HOKEJ: NHL - mecz: Tampa Bay Lightning - Boston Bruins
15:25 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Konnerud - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn
20:20 TVP1 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (+ studio od 19:45 - tylko w TVP Sport!)

20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - rewanżowy mecz półfinałowy: CD Mirandes - Real Sociedad (+ studio od 20:30 i 23:00)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 05.03:

 

19:15 RING TVP SPORT
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - rewanżowy mecz półfinałowy: Granada CF - Athletic Bilbao (+ studio od 20:15 i 22:50)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 06.03:

 

13:00 TENIS: Turniej WTA w Lyonie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:05)
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Grupa Azoty Tarnów - Torus Wybrzeże Gdańsk (+ studio od 17:35)
22:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 07.03:

 

02:05 HOKEJ: NHL - mecz: Winnipeg Jets - Vegas Golden Knights
12:35 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: KPR Gminy Kobierzyce - MKS Perła Lublin (+ studio od 12:25)
15:15 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo - konkurs drużynowy (+ studio od 14:35) (również w TVP1!)
17:50 PIŁKA NOŻNA KOBIET: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Polska - Mołdawia
20:05 BOKS: Gala Knock Out Boxing Night 10 w Łomży - waga junior ciężka: Artur Szpilka - Siergiej Radczenko (od 23:20 również w TVP1!)

 

Niedziela, 08.03:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Florida Panthers - Montreal Canadiens
13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Górnik Łęczna - Widzew Łódź
14:30 TVP1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Oslo (+ studio od 13:45 - tylko w TVP Sport!)
14:50 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań (+ studio od 14:30)
18:00 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: Energa MKS Kalisz - Zagłębie Lubin (+ studio od 17:35)
21:50 SPORTOWY WIECZÓR
23:35 TENIS: Turniej WTA w Monterrey - mecz finałowy gry pojedynczej

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.03:

 

10:00 C+   RADIO CANAL
20:00 C+S    EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Wtorek, 03.03:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Na Wyspach

16:55 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Dynamo Moskwa - VakifBank Stambuł
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Górnik Zabrze (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 4!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Wisła Kraków (+ wstęp od 20:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 4!)
22:30 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Środa, 04.03:

 

04:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Philadelphia 76ers
10:00 C+N   RADIO CANAL: Kontratak
12:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Kuzbass Kemerowo - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
14:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Fakieł Nowy Urengoj - Sir Sicoma Monini Perugia
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Korona Kielce (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 17:40) (również w Canal+ Sport 4!)
18:55 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz ćwierćfinałowy: Allianz MTV Stuttgart - A. Carraro Imoco Conegliano
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Legia Warszawa (+ wstęp od 20:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:25 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz ćwierćfinałowy: Knack Roeselare - Cucine Lube Civitanova
20:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - Arka Gdynia (+ wstęp od 20:10) (również w Canal+ Sport 4!)
22:30 C+S   LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)

 

Czwartek, 05.03:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: As serwisowy
22:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV (również w nSport+!)

 

Piątek, 06.03:

 

02:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Houston Rockets - Los Angeles Clippers
10:00 C+ RADIO CANAL: Pod koszem
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Cracovia (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)

 

Sobota, 07.03:

 

04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Milwaukee Bucks
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - AFC Bournemouth (+ GPS od 13:00) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Wisła Płock (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:20 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - RB Lipsk
15:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Sevilla FC
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - West Ham United FC (+ GPS od 15:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:40 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Anglia - Walia
18:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Burnley FC - Tottenham Hotspur FC (+ GPS od 18:00) 
18:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Real Sociedad
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 19:40) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Imoco Volley Conegliano - Banca Valsabbina Millenium Brescia
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Celta Vigo (+ GPS od 20:30)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)
23:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Charlotte Hornets - Houston Rockets

 

Niedziela, 08.03:

 

12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Athletic Bilbao
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Lech Poznań (+ wstęp od 14:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Chelsea FC - Everton FC (+ Bitwa o Anglię od 14:30)
15:55 C+S2 RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Szkocja - Francja
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester United FC - Manchester City FC (+ Bitwa o Anglię od 17:00 i 19:30) (mecz w technologii 4K w Canal+ 4K!)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - CD Leganes
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Los Angeles Clippers
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 02.03:

 

20:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Holstein Kiel
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: FC Portsmouth - Arsenal FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Wtorek, 03.03:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - Liverpool FC
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: West Bromwich Albion FC - Newcastle United FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Środa, 04.03:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: Sheffield Wednesday FC - Manchester City FC

20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: Tottenham Hotspur FC - Norwich City FC (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: Leicester City FC - Birmingham City FC

 

Czwartek, 05.03:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - mecz 1/8 finału: Derby County FC - Manchester United FC (również w Eleven Sports 4!)

 

Piątek, 06.03:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. Liga niemiecka - mecz: 1. FC Norymberga - Hannover 96 (również w Eleven Sports 4!)
19:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - 1. FC Köln
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - Valencia CF (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 07.03:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - RCD Mallorca (również w Eleven Sports 4!)
12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hamburger SV - SSV Jahn Regensburg
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - Werder Brema (+ studio od 15:00 i 17:30)
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Eintracht Frankfurt
15:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Swansea City AFC - West Bromwich Albion FC
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 08.03:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - RCD Espanyol (również w Eleven Sports 4!)
12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SPAL 2013
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Hellas Werona
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - FC Augsburg (+ studio od 15:00)
15:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - Granada CF
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - ACF Fiorentina (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Junventus FC - Inter Mediolan (+ studio od 20:00)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - Real Madryt CF
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Wtorek, 03.03:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Bergischer HC - Füchse Berlin

 

Środa, 04.03:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: SG Flensburg-Handewitt - MT Melsungen

 

Czwartek, 05.03:

 

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: 3S POLONIA Bytom - AZS AWFiS Balta Gdańsk

 

Piątek, 06.03:

 

20:00 SK DART: Turniej UK Open - 1. dzień (do 00:15)

 

Sobota, 07.03:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Pinar Karşiyaka - Bahcesehir Koleji
13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Ogm Ormanspor - Türk Telekom
16:30 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: POLTAREX Pogoń Lębork - 3S Polonia Bytom
18:30 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: ZKS Gatta Active Zduńska Wola - Rekord Bielsko-Biała
21:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - Phoenix Raceway (do 01:20)

 

Niedziela, 08.03:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Teksüt Bandirma BK - Istanbul Büyükşehir Belediyesi
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: THW Kiel - Rhein-Neckar Löwen
16:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Füchse Berlin - SG Flensburg-Handewitt
20:00 SK DART: Turniej UK Open - 3. dzień - półfinały i finał (do 00:15)

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 05.03:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Arnold Palmer Invitational - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 06.03:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Arnold Palmer Invitational - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 07.03:

 

10:30 GOLFCHN GOLF: Turnie Commercial Bank Qatar Masters - 3. runda (do 14:30)
20:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Arnold Palmer Invitational - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 08.03:

 

10:30 GOLFCHN GOLF: Turnie Commercial Bank Qatar Masters - finał (do 14:30)
20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej Arnold Palmer Invitational - finał (do 00:00)
20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Avondale (do 00:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to potwierdzone info, że mecz dwóch Borussii będzie w C+? W ich ramówce jest Hertha z Werderem, gdzie wg tej rozpiski ten mecz pokazuje Eleven.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

Ramówka z oficjalnej strony C+ jest zazwyczaj lekko opóźniona w stosunku do tych wysyłanych do prasy. ;) Pewnie ustalenia na początku były inne ale się zmieniły i właśnie będzie starcie dwóch Borussii w C+. :) Jak ktoś będzie może oglądał Sport+ to prosiłbym jeszcze o potwierdzenie tego faktu.

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bart18

Dobrze mówi i jest mecz hertha vs werderem w ramówce w eleven na nich stronie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz Fenerbahce Opet Stambuł - Igor Gorgonzola Novara zostanie przełożone z powodu koronawirusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecz w poniedziałek o 20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - Hellas Werona został przełożony z powodu Koronawirusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, bart18 napisał:

Ramówka z oficjalnej strony C+ jest zazwyczaj lekko opóźniona w stosunku do tych wysyłanych do prasy. ;) Pewnie ustalenia na początku były inne ale się zmieniły i właśnie będzie starcie dwóch Borussii w C+. :) Jak ktoś będzie może oglądał Sport+ to prosiłbym jeszcze o potwierdzenie tego faktu.

 

3 godziny temu, ticoboy napisał:

Czy to potwierdzone info, że mecz dwóch Borussii będzie w C+? W ich ramówce jest Hertha z Werderem, gdzie wg tej rozpiski ten mecz pokazuje Eleven.

Wszystko się zgadza - mecz dwóch Borussii w C+ - potwierdzenie właśnie w "Sport+". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zawody ITU World Triathlon Series w Abu Zabi w triatlonie zostały odwołane z powodu koronawirusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...