Jump to content

Recommended Posts

Ja też trafiłem :] było to jakoś po 20

Wydaje mi się że polski lektor to ten sam który udziela głosu w wideo na polskiej stronie uefa

Mam nadzieję że EuroNEWS będzie 24h w języku polskim!! Czy wiecie jak to wygląda w pozostałych wersjach językowych jest tłumaczona tylko część informacji czy całość 24h??

Fajnie jest pomarzyć...ale to raczej nie możliwe, jeśli EuroNews ma być częściowo tłumaczony po polsku do końca tego roku :/

To mówi się trudno, tylko Polska potrafi coś takiego wymyślić :)

Pozostaje mi oglądanie po angielsku, tak jak to dotychczas robiłem :P

tylko Polska potrafi coś takiego wymyślić :)

:P

Chyba tylko tak Polaków w......ć można :x

A jednak w planach jest chyba polska wersja ponieważ jak w odpowiedzi na moje pytanie w profilu Euronews na Facebooku napisała mi polska redakcja Euronews: Na razie programy w

jezyku polskim sa nadawane w

dni powszednie, od godziny 17 do

polnocy. W tym czasie tylko

serwisy informacyjne co pol

godziny sa nadawane po polsku.

Mamy nadzieje, ze po utr[beep]u

sie tej testowej wersji polskiego

programu powstanie pelny serwis

w naszym jezyku, nadawany przez

24 godziny na dobe.

Pozdrowienia od polskiej redakcji

Euronews.

Czyli wychodzi na to że to jest test przed oficjalnym startem.

Jeżeli jest prawdą, że Euronews po polsku ma być tylko do końca naszej prezydencji w UE to ten test będzie do końca

Tu akurat jestem dobrej myśli drogi przedmówco.

To zależy. A może Polscy pracownicy "Mają nadzieję " na dobrą prace, jednak ja też mam nadzieje że to Ty masz racje. :D

Mnie też - dlatego pytam się ich dalej przy okazji pytając czy będzie ich widać w internecie.

Mam nadzieję, że nie będą zamykać polskiej wersji po zakończeniu prezydencji. Serwisy Euronews mi się podobają, poza tym są ciekawe informacje z Europy, niekoniecznie takie zbędne dla nas, np. o tym, że Włochy są bliskie bankructwa, a polskie media, choć sporo mówią o bankructwie w strefie euro, to najczęściej wymieniają Portugalię i Irlandię, a o Włoszech milczą. Myślę, że nie tylko ja będę dość częstym widzem kanału, mam nadzieję, że nie tylko do końca roku. Może jak spotkają się z dobrym przyjęciem, to zrewidują swoje prawdopodobne plany?

gdyby nadawali 24h po polsku to fajnie jak by kiedyś pojawił sie w dvb-t jak ma to miejsce np. w niemczech

Na dvb-t w Polsce nie ma szans, bo Euronews nie jest tv muzyczną i nie należy do pewnej grupy, dlatego KRRiT by tej stacji nie przyznała miejsca. Ale pomarzyć zawsze można. Na razie mam nadzieję, że to co już jest zostanie na stałe, bo bardzo ciekawie się ogląda.

Euronews nigdy nie znajdzie się w DVB-T, ponieważ nie ma polskiej koncesji.

O polską koncesję zawsze można złożyć wniosek.

mam nadzieję, że mam mnóstwo programów do oglądania w Polskim Serwisie Euronews.

od 23.09.2011 zobaczymy to wszystko na www.pl.euronews.net

Miłego oglądania Polskiego Serwisu Euronews w sieci i tradycyjnie na wielkim ekranie.

A skąd ci się drogi przedmówco wzięła ta data bo mi na razie nic nie wiadomo...

Więcej informacji użytkownik ten podał z kolei na Media2 :

23 września o 20:00 czasu środkowoeuropejskiego polska wersja Euronews zostaje uruchomiona w postaci jedynego w swoim rodzaju całodobowego kanału informacyjnego.

Pierwsze wzmianki w sprawie uruchomienia polskiej wersji Euronews rozpoczęły się w czerwcu 2008 roku.

O wejściu TVP do Euronews podał serwis satkurier.pl, również ten artykuł pokazano w serwisie Media2.pl

Na Wikipedii zobaczono ten artykuł: Współpraca z TVP

Telewizja Polska miała dokładać do projektu 5 milionów 720 tysięcy euro rocznie (22,88 mln PLN).

Teraz Euronews ogląda pół miliarda osób w całej Europie, a ten kanał jest dostępny przez kablówkę, satelitę, naziemną telewizję cyfrową, ADSL, smartfony i tablety takie jak iPad.

www.euronews.net przegląda 95% użytkowników z całej Europy.

Euronews jest dostępny również na Facebook'u i Twitterze.

6 czerwca 2011 dołączono identyfikacje do polskiej i ukraińskiej ścieżki językowej Euronews na satelitach Hot Bird 6 i Astra 1L.

Testowa emisja Polskiej wersji Euronews rozpoczęła się 1 lipca o 20:00

Wiadomości Euronews Po Polsku są pokazywane od poniedziałku do piątku 17:00-17:10, 17:30-17:40, 18:00-18:10, 18:30-18:40, 19:00-19:10 i 19:30-19:40. Pełne wydania Wiadomości Polskiego Serwisu Euronews są emitowane przez kwadrans a podsumowanie dnia o 23:30.

A 23 września o 20:00 naszego czasu Wiadomości Polskiego Serwisu Euronews będą pokazywane NA ŻYWO 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku.

Będą pokazywane serwisy tematyczne w Polskim Serwisie Euronews takie jak:

news+, rendez-vous, le mag, cinema, musica, science, hi-tech, fly, U talk, I talk oraz the network.

Wiadomości ekonomiczne i sportowe będą pokazywane o każdej porze.

Notowania indeksów giełdowych, kursy walut, surowców i cen ropy będą pokazywane w programie Markets od poniedziałku do piątku.

przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia w programie business weekly w każdą sobotę.

Prognozy pogody w Europie, na świecie i na międzynarodowych lotniskach będą pokazywane przed Wiadomościami.

W programie no comment będą pokazywane wydarzenia, które można zobaczyć bez wyrażania się.

Jesienią można zobaczyć wiadomości, które można zobaczyć na www.euronews.net, wybierając Polski Serwis.

Oglądaj Polski Serwis Euronews Online, klikając "OGLĄDAJ EURONEWS ONLINE" z przyciskiem Play na prawym rogu.

Do zobaczenia 23 września o 20:00 naszego czasu w Polskim Serwisie Euronews i na www.euronews.net, wybierając Polski Serwis.

Oby to co mówił okazało się prawdą ale coś mi się wydaje że tak będzie ponieważ starty nowych stacji/wersji są zawsze w sezonie jesiennym. Pozostaje nam tylko czekać na rozwój sytuacji.

Po sposobie, w jakim wypowiadał się w/w user na shoutboxie jego wiarygodność spada do zera.