Jump to content

Recommended Posts

A na ich facebooku możemy im podziękować za dzisiejszy gest.

a cyfra niech dalej śpi nie dodając polskiej ścieżki językowej

A da się nie dodać? Jeżeli kanał jest na liście to trzeba albo zmienić ścieżkę na polski, albo jeżeli ktoś ma możliwość ustawienia preferowanych języków, to jeżeli ma ustawiony na polski to powinien mieć to automatycznie. Nie wiem tylko, czy w dekoderach Cyfry+ taka opcja automatycznego wyboru jest.

U mnie na PVR Pace polska ścieżka działa z automatu.

A da się nie dodać? Jeżeli kanał jest na liście to trzeba albo zmienić ścieżkę na polski, albo jeżeli ktoś ma możliwość ustawienia preferowanych języków, to jeżeli ma ustawiony na polski to powinien mieć to automatycznie. Nie wiem tylko, czy w dekoderach Cyfry+ taka opcja automatycznego wyboru jest.

Ja nawet na Sagem SD tak mam,więc zapewne masz rację ;]

Trochę obiektywnego spojrzenia na Europę po polsku się przyda :)

Czy wy też tak macie, że jak przełączycie na EuroNews to prawie zawsze włączona jest włoska ścieżka i jak przełączycie na polska ścieżkę i potem przełączycie na chwilę na jakiś inny kanał i na nowo włączycie EuroNews to nie będzie wcześniej ustawionej polskiej ścieżki. Pytanie czy da się jakoś to ustawić, żeby była zapamiętana ostatnio włączona ścieżka - polska ?

To wszystko zależy od dekodera, ja nie mam problemu na moim Opticum z PL ścieżką, już domyślnie ustawia polską.

Ja na moim Pace 2231 od Cyfry+ mam zawsze ustawione na francuski :| Polskiego w ogóle nie ma. Jak daje na angielski - leci angielski, niemiecki - niemiecki. CO jest grane?

Jak widać wczorajszy dzień był testowy jeśli chodzi o polską ścieżkę ponieważ dzisiaj cały czas nadaje angielska fonia więc można myśleć że oficjalnie polska ścieżka wystartuje w poniedziałek

Ja na moim Pace 2231 od Cyfry+ mam zawsze ustawione na francuski :| Polskiego w ogóle nie ma. Jak daje na angielski - leci angielski, niemiecki - niemiecki. CO jest grane?

Bo jeden Euronews jest na HB a drugi na Astrze i ten na Astrze jest bez PL.

@AccessDenied nie o to chodzi.Cyfra nie dodała jeszcze polskiej ścieżki językowej dla tych co nie maja możliwości samodzielnego skanowania satelitów.Ja tez tak mam jak kolega co pisze o tym problemie.To nie ma nic wspólnego z satelitami.

Jak na razie Polska wersja była dodawana wieczorami, może i dziś tak będzie.

Polska wersja oficjalnie jeszcze nie nadaje, nie było razie oficjalnego potwierdzenia. To tylko testy, nie wprowadzono np. polskiego napisu "reklama", nie dodano WIGU do notowań, polska waluta PLN nie widnieje w podawanych kursach, nawet w pogodzie są tylko Warszawa, Kraków i Gdańsk.

@AccessDenied nie o to chodzi.Cyfra nie dodała jeszcze polskiej ścieżki językowej dla tych co nie maja możliwości samodzielnego skanowania satelitów.Ja tez tak mam jak kolega co pisze o tym problemie.To nie ma nic wspólnego z satelitami.

Nie zdarzyło się jeszcze, żeby gdy jakiś kanał dodawał nową ścieżkę dźwiękową do stacji będącej na liście to jakakolwiek platforma musiała oddzielnie dodawać ścieżkę. Zapewne problem leży po stronie dekodera. Z tego co piszą tu użytkownicy to na jednych dekoderach Cyfry+ jest polska ścieżka, a na innych nie ma. Gdyby Cyfra+ musiała oddzielnie dodawać każdą ścieżkę to na żadnym dekoderze Cyfry+ by nie było polskiej wersji.

na wiadomościach wczoraj ok godz 18 był polski komentarz teraz nic nie ma ponieważ jest transmisja ze ślubu księcia Monako

Ciekawe czy po zakończeniu testów, lektor nadal będzie taki głośny. Obecnie trudno cokolwiek innego usłyszeć.

A ja jeszcze ani razu, nie słyszałem tam polskiej ścieżki :)

Chyba dlatego że jestem zapracowany, i nie siedzę cały czas na tym programie.

Ale program znam, bo nie raz oglądałem po angielsku :)

Zmieniłem ścieżkę dźwiękową na język polski i w programach "News", nadal wszystko idzie po ang. :/

Ktoś kiedyś puścił plote w sieci, że od 4 lipca Euronews będzie po polsku i wszyscy uwierzyli