Skocz do zawartości

euronews


Miro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a cyfra niech dalej śpi nie dodając polskiej ścieżki językowej

 

A da się nie dodać? Jeżeli kanał jest na liście to trzeba albo zmienić ścieżkę na polski, albo jeżeli ktoś ma możliwość ustawienia preferowanych języków, to jeżeli ma ustawiony na polski to powinien mieć to automatycznie. Nie wiem tylko, czy w dekoderach Cyfry+ taka opcja automatycznego wyboru jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cyfra niech dalej śpi nie dodając polskiej ścieżki językowej

 

A da się nie dodać? Jeżeli kanał jest na liście to trzeba albo zmienić ścieżkę na polski, albo jeżeli ktoś ma możliwość ustawienia preferowanych języków, to jeżeli ma ustawiony na polski to powinien mieć to automatycznie. Nie wiem tylko, czy w dekoderach Cyfry+ taka opcja automatycznego wyboru jest.

 

Ja nawet na Sagem SD tak mam,więc zapewne masz rację ;]

Trochę obiektywnego spojrzenia na Europę po polsku się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też tak macie, że jak przełączycie na EuroNews to prawie zawsze włączona jest włoska ścieżka i jak przełączycie na polska ścieżkę i potem przełączycie na chwilę na jakiś inny kanał i na nowo włączycie EuroNews to nie będzie wcześniej ustawionej polskiej ścieżki. Pytanie czy da się jakoś to ustawić, żeby była zapamiętana ostatnio włączona ścieżka - polska ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska wersja oficjalnie jeszcze nie nadaje, nie było razie oficjalnego potwierdzenia. To tylko testy, nie wprowadzono np. polskiego napisu "reklama", nie dodano WIGU do notowań, polska waluta PLN nie widnieje w podawanych kursach, nawet w pogodzie są tylko Warszawa, Kraków i Gdańsk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AccessDenied nie o to chodzi.Cyfra nie dodała jeszcze polskiej ścieżki językowej dla tych co nie maja możliwości samodzielnego skanowania satelitów.Ja tez tak mam jak kolega co pisze o tym problemie.To nie ma nic wspólnego z satelitami.

 

Nie zdarzyło się jeszcze, żeby gdy jakiś kanał dodawał nową ścieżkę dźwiękową do stacji będącej na liście to jakakolwiek platforma musiała oddzielnie dodawać ścieżkę. Zapewne problem leży po stronie dekodera. Z tego co piszą tu użytkownicy to na jednych dekoderach Cyfry+ jest polska ścieżka, a na innych nie ma. Gdyby Cyfra+ musiała oddzielnie dodawać każdą ścieżkę to na żadnym dekoderze Cyfry+ by nie było polskiej wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...