Skocz do zawartości

euronews


Miro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Kolejna zmiana... też mi rewolucja. Nie pierwszy raz zmieniają wizerunek, zresztą jakie to ma znaczenie dla naszego kraju skoro Euronews z nami nie ma praktycznie nic wspólnego, prócz tego, że czasem coś o nas wspomną, a nasze kablówki retransmitują sygnał tej stacji. Równie ekscytująca byłaby zmiana oprawy i logo RTR Planeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna zmiana... też mi rewolucja. Nie pierwszy raz zmieniają wizerunek, zresztą jakie to ma znaczenie dla naszego kraju skoro Euronews z nami nie ma praktycznie nic wspólnego, prócz tego, że czasem coś o nas wspomną, a nasze kablówki retransmitują sygnał tej stacji. Równie ekscytująca byłaby zmiana oprawy i logo RTR Planeta.

Chyba jednak kanał ogólnoeuropejski jest bardziej interesujący niż jakiś ruski. EuroNews jest tym bardziej ciekawy że w polskich stacja informacyjnych ze świeczka szukać tematyki zagranicznej. Trzęsienie ziemi, wypadek, Bush mówiący ..., to często gosci np. w Faktach. Ale bieżących wydarzeń nie uświadczysz.

A jeśli mowa o wizerunku to, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, dopiero druga zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logo na poziomie lokalnych stacji kablowych w Polsce. Jednokolorowe, nieprzeźroczyste, często wcale niewidoczne - nie wiadomo co się ogląda. W ogóle pełno koloru białego na ekranie. Całość ogólnie wypada słabo. Ale cóż, zwolennikom Euronews pewnie się podoba... Zresztą - mówiłem, że rewolucji nie będzie.

 

Aha i to chyba jedna wielka ściema a nie 16/9 - paski pojawiają się razem z logiem. Buahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No nie wiem. Z jakieś pół roku temu lektor czytał jeden materiał a już pojawił się następny. Wydaje mi się że jednak Euronews jest robiony jak Eurosport. Dany komentator/lektor dostaje tekst i jedzie. Jak ktoś ma na tyle zapału niech sprawdzi w której sekundzie o poszczególnych godzinach lektor zaczyna mówić w danym materiale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...