Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 24.02-01.03

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 24.02:

 

11:45 E1 KOLARSTWO: UAE Tour - 2. etap (do 13:30)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 1. dzień (do 23:30)

 

Wtorek, 25.02:

 

11:45 E1 KOLARSTWO: UAE Tour - 3. etap (do 13:30)

14:00 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 2. dzień (do 17:30)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 2. dzień (do 23:30)

 

Środa, 26.02:

 

11:45 E1 KOLARSTWO: UAE Tour - 4. etap (do 13:30)
14:00 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 3. dzień (do 17:30)
18:30 E2 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 1. dzień (do 21:40)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 3. dzień (do 23:30)

 

Czwartek, 27.02:

 

11:45 E1 KOLARSTWO: UAE Tour - 5. etap (do 13:30)
14:00 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 4. dzień (do 17:30)
18:30 E2 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 2. dzień (do 21:05)
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - 4. dzień (do 23:30)

 

Piątek, 28.02:

 

08:25 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Ałmatach
09:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - slalom do superkombinacji mężczyzn
10:30 E2 KOLARSTWO: UAE Tour - 6. etap (do 12:30)
13:00 E1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - losowanie par 1/8 finału
13:55 E2 SNOOKER: Turniej Players Championship - mecz ćwierćfinałowy (do 17:30)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - slalom do superkombinacji mężczyzn
15:55 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - kwalifikacje (+ studio od 15:30)
17:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti (+ studio od 17:15 i 19:15)
18:30 E2 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 3. dzień (do 21:55)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - mecz ćwierćfinałowy (do 23:30)

 

Sobota, 29.02:

 

05:00 E1 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 1. wyścig
09:50 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lahti
10:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w La Thuile - supergigant kobiet
11:00 E2 FORMUŁA E: ePrix Maroka
12:00 E2 KOLARSTWO: UAE Tour - 7. etap (do 13:45)
12:25 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - supergigant mężczyzn (+ studio od 12:00)
13:30 E1 BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski kobiet
14:00 E2 KOLARSTWO: Omloop Het Nieuwsblad (do 16:40)
15:00 E1 FORMUŁA E: ePrix Maroka
16:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - konkurs drużynowy (+ studio od 18:00)
16:40 E2 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 4. dzień (do 19:45)
19:45 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Blue Mountain
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - mecz półfinałowy (do 23:30)

 

Niedziela, 01.03:

 

03:00 E1 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Tajwanu - 1. etap (do 04:30)
05:00 E2 WYŚCIGI SUPERBIKE'ÓW: Mistrzostwa Świata w Phillip Island - 2. wyścig
08:50 E2 KOMBINACJA NORWESKA: Zawody Pucharu Świata w Lahti
09:45 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - 1. przejazd slalomu giganta mężczyzn (+ studio od 09:30)
10:00 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti
10:25 E1 BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg na dochodzenie kobiet
11:00 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - sztafeta kobiet
11:20 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w La Thuile - zjazd do kombinacji kobiet (+ studio od 11:10)
12:25 E1 BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg na dochodzenie mężczyzn
13:00 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Hinterstoder - 2. przejazd slalomu giganta mężczyzn
14:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - kwalifikacje (+ studio od 13:10)
14:10 E2 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w La Thuile - slalom do kombinacji kobiet
15:15 E2 KOLARSTWO: Kuurne-Bruksela-Kuurne (do 16:35)
15:30 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti (+ studio od 15:20 i 17:20)
18:50 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Blue Mountain
19:55 E1 SNOOKER: Turniej Players Championship - mecz finałowy (do 23:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 24.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 15:10)
16:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 19:30)
20:45 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Real Madryt - Panathinaikos OPAP Ateny
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 07:00)

 

Wtorek, 25.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 15:10)
16:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 19:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: E.LECLERC Radomka Radom - Developres SkyRes Rzeszów
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Chelsea FC - FC Bayern Monachium (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: SSC Napoli - FC Barcelona
23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 07:00)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Środa, 26.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 15:00)
16:00 PS   TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 19:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: GKS Katowice - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: SC Braga - Rangers FC
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - Manchester City FC (+ studio od 18:00 i 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Olympique Lyon - Juventus FC

23:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 07:00)
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI MISTRZÓW

 

Czwartek, 27.02:

 

10:00 PS   SKELETON: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. i 2. przejazd mężczyzn (do 14:00)
12:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - BKS Visla Bydgoszcz
17:45 PSN   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: CSKA Moskwa - Barca
18:00 PS  TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
18:45 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: FC Porto - Bayer 04 Leverkusen (+ studio od 18:00)
18:45 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: KAA Gent - AS Roma (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Istanbul Başakşehir - Sporting CP (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Malmö FF - VfL Wolfsburg (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: LASK Linz - AZ Alkmaar (+ wstęp od 18:10)
18:45 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Wolverhampton Wanderers FC - RCD Espanyol (+ wstęp od 18:10)

20:15 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Stelmet Enea BC Zielona Góra
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: Lechia Tomaszów Mazowiecki - SPS Chrobry Głogów
20:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Manchester United FC - Club Brugge (+ studio od 22:50)
20:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Arsenal FC - Olympiakos SFP
20:50 PSP3 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: AFC Ajax - Getafe CF
20:50 PSP4 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Celtic FC - FC Kopenhaga
20:50 PSP5 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: SL Benfica - Szachtar Donieck
20:50 PSP6 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: Inter Mediolan - Łudogorec Razgrad 
23:30 PSP1 MAGAZYN LIGI EUROPY

 

Piątek, 28.02:

 

00:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 07:00)
09:30 PSE    SKELETON: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. i 2. przejazd kobiet (do 12:30)
13:00 PSE    SKELETON: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 3. i 4. przejazd kobiet (do 17:00)

13:00 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - losowanie par 1/8 finału
14:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 17:45)
14:00 PSE    NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Ałmatach
15:50 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 16:30)
17:10 PSN   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim - Hamar 2020 - 1. dzień (do 20:45)
17:35 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 18:15)
17:45 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski - Asseco Arka Gdynia

17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Europy - rewanżowy mecz 1/16 finału: FC Salzburg - Eintracht Frankfurt
19:05 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 19:45)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Cerrad Enea Czarni Radom

 

Sobota, 29.02:

 

01:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecz półfinałowy gry pojedynczej
05:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecz półfinałowy gry pojedynczej
09:30 PSN   SKELETON: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. i 2. przejazd kobiet (do 12:00)
10:30 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski mężczyzn
12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
13:30 PS   BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg sprinterski kobiet

13:40 PSN   WYŚCIGI KONNE: Zawody w Arabii Saudyjskiej (do 16:00)
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Trefl Gdańsk
15:00 PS   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim - Hamar 2020 - 2. dzień (do 17:30)
15:50 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 16:30)
16:00 PSN   TENIS: Turniej ATP w Dubaju - mecz finałowy gry pojedynczej
16:55 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Fastav Żlin
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: WKS Śląsk Wrocław - PGE Spójnia Stargard
17:35 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 18:15)

18:00 PSN   WYŚCIGI KONNE: Zawody w Arabii Saudyjskiej (do 18:00)
19:05 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 19:45)
19:40 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - SBV Vitesse
20:00 PSF    BOKS: Gala Rocky Boxing Night w Stężycy - walka: Paweł Sowik - Shi Yun Long (od 22:30 również w Polsacie Sport!)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - GKS Katowice
21:10 PSE    PIŁKA NOŻNA: MLS - mecz: Montreal Impact - New England Revolution

 

Niedziela, 01.03:

 

00:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Benavidez vs. Figueiredo - waga musza: Joseph Benavidez - Deiveson Figueiredo
04:00 PSE    TENIS: Turniej ATP w Acapulco - mecz finałowy gry pojedynczej

10:05 PSN   BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 sztafeta mieszana
10:30 PSE    BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg na dochodzenie kobiet
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:30 PS      PIŁKA NOŻNA: Fortuna 1. liga - mecz: Olimpia Grudziądz - PGE FKS Stal Mielec
12:30 PSN   BIATLON: Mistrzostwa Europy - Mińsk 2020 - bieg na dochodzenie mężczyzn
13:00 PSE    7. STREFA
14:20 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 15:15)
14:25 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: 1. FC Slovácko - SK Slavia Praha
14:25 PSN   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Feyenoord
14:30 PS  BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 4. przejazd czwórek mężczyzn
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - PGE Skra Bełchatów
15:30 PSE    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata w wieloboju sprinterskim - Hamar 2020 (do 17:30)
15:50 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 16:45)
17:20 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 18:15)
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grot Budowlani Łódź - ŁKS Commercecon Łódź
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Enea Astoria Bydgoszcz - HydroTruck Radom
18:50 PSF    STRZELECTWO: Mistrzostwa Europy w strzelaniach pneumatycznych - Wrocław 2020 - finały (do 19:45)
20:00 PS   PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - AZ Alkmaar
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Cuprum Lubin

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 24.02:

 

17:00 4-4-2
17:55 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Eliminacje mistrzostw Europy - mecz: Izrael - Rumunia
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:30 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 25.02:

 

12:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecz 2. rundy gry pojedynczej
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - Sandra Spa Pogoń Szczecin (+ studio od 17:30)
20:10 LEKKOATLETYKA: 3. Szczeciński Mityng Skoku o Tyczce (do 22:30)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 26.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Tampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs
12:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 15:55)
18:25 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 1. dzień (do 20:05)
20:55 TVP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - mecz 1/8 finału: Real Madryt CF - Manchester City FC (+ studio od 20:05 - tylko w TVP Sport!)
22:55 PIŁKA NOŻNA: Liga Mistrzów - skróty

 

Czwartek, 27.02:

 

13:30 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
18:25 KOLARSTWO TOROWE: Mistrzostwa świata - Berlin 2020 - 2. dzień (do 21:35)
21:35 RING TVP SPORT
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 28.02:

 

15:00 TENIS: Turniej WTA w Ad-Dausze - mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:25 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti (+ studio od 17:00) (również w TVP1!)
20:20 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (+ studio od 20:05)
22:45 SPORTOWY WIECZÓR

 

Sobota, 29.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Carolina Hurricanes - Colorado Avalanche
10:15 STAN FUTBOLU
13:05 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: EKS Start Elbląg - KPR Gminy Kobierzyce
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - konkurs drużynowy (+ studio od 15:05) (również w TVP1!)
18:30 LEKKOATLETYKA: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2020 - 1. dzień (do 21:30)
21:30 SPORTOWY WIECZÓR
22:05 KICK-BOXING: Gala Glory 75 w Utrechcie (do 00:10)

 

Niedziela, 01.03:

 

07:55 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Bieg Wazów (do 11:05)
11:05 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti - sztafeta kobiet
12:05 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Bieg Wazów (do 12:35)
12:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS Azoty-Puławy - NMC Górnik Zabrze (+ studio od 12:35)

13:00 TVP3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga - mecz: Widzew Łódź - Olimpia Elbląg
15:30 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Lahti (+ studio od 15:00) (również w TVP1!)
18:00 LEKKOATLETYKA: Halowe mistrzostwa Polski - Toruń 2020 - 2. dzień (do 21:00)
21:00 SNOOKER: Mistrzostwa Polski - Lublin 2020 - mecz finałowy mężczyzn (do 23:00)
23:00 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 24.02:

 

10:00 C+  RADIO CANAL
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)
20:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - 1. FC Union Berlin
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Liverpool FC - West Ham United FC

 

Wtorek, 25.02:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Na Wyspach

 

Środa, 26.02:

 

04:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - New Orleans Pelicans
10:00 C+  RADIO CANAL: Kontratak
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: SG Flensburg-Handewitt - RK Celje Pivovarna Lasko

 

Piątek, 28.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Piast Gliwice (+ wstęp od 17:30)
20:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Hertha BSC
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Lech Poznań (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Norwich City FC - Leicester City FC
20:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Real Valladolid (również w Canal+ Now!)

 

Sobota, 29.02:

 

04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Denver Nuggets
12:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - UD Levante (również w Canal+ Now!)
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Crystal Palace FC (+ GPS od 13:00)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Wisła Płock (+ wstęp od 14:40) (również w nSport+ i Canal+ Sport 3!)
15:55 C+     PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Bidasoa Irun - ORLEN Wisła Płock
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: West Ham United FC - Southampton FC (+ GPS od 15:30)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!)
17:55 C+     PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: PGE VIVE Kielce - THW Kiel (+ wstęp od 17:30)
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Watford FC - Liverpool FC (+ GPS od 18:00 i 20:30)
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Barcelona Lassa - MOL-Pick Szeged
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - Cracovia (+ wstęp od 19:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)
23:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: New York Knicks - Chicago Bulls

 

Niedziela, 01.03:

 

02:30 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Boston Celtics - Houston Rockets
03:00 C+S   BOKS: Gala we Frisco - waga półśrednia: Mikey Garcia - Jessie Vargas
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Lechia Gdańsk (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
13:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - Villarreal CF
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Manchester United FC (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - ŁKS Łódź (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:20 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Bayer 04 Leverkusen
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - Atletico Madryt
16:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: Rheindorf Altach - Red Bull Salzburg
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona (+ studio od 20:15 i 23:00) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Clippers - Philadelphia 76ers

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Środa, 26.02:

 

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Czwartek, 27.02:

 

21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Piątek, 28.02:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Karlsruher SC - FC Norymberga (również w Eleven Sports 4!)
21:00 ES1 #ELEVENF1

 

Sobota, 29.02:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Erzgebirge Aue - Hamburger SV (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Leeds United FC
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Bologna FC
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: TSG 1899 Hoffenheim - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00)
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - SC Freiburg
15:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Real Betis Balompie
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - Torino FC (+ studio od 20:25 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Celta Vigo
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 01.03:

 

11:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - CA Osasuna (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ESPIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - Atalanta BC
17:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Ligi Angielskiej - mecz finałowy: Aston Villa FC - Manchester City FC (+ studio od 17:00)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - AS Roma
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - Getafe CF (również w Eleven Sports 4!)
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - FC Barcelona (+ studio od 19:45 i 23:00)
23:15 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Wtorek, 25.02:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Ogm Ormanspor - Istanbul Büyükşehir Belediyesi

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: PKS Kolping FRAC Jarosław - 3S Polonia Bytom

 

Środa, 26.02:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Darüşşafaka Tekfen - Türk Telekom
18:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Fenerbahçe Beko - Galatasaray Doga Sigorta

 

Czwartek, 27.02:

 

16:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Beşiktaş Sompo Sigorta - Afyon Belediyespor
18:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Pinar Karşiyaka - Gaziantep Basketbol

 

Piątek, 28.02:

 

10:30 FK SPORTY WALKI: ONE Championship (do 14:45)
21:30 FK BOKS - walka: Daniele Scardina - Andrew Francillette (do 00:30)

 

Sobota, 29.02:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahcesehir Koleji - Darüşşafaka Tekfen

14:30 SK TENIS STOŁOWY: Mistrzostwa Polski - Białystok 2020 - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej i półfinałowe gry mieszanej
18:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Piast Giwice - Gatta Zduńska Wola
21:30 SK WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR Xfinity Series - wyścig w Kalifornii (do 01:20)

 

Niedziela, 01.03:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Istanbul Büyükşehir Belediyesi - Anadolu Efes
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Frisch Auf! Göppingen - SG Flensburg-Handewitt
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ALBA Berlin - Brose Bamberg
18:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Unicaja - Real Madryt

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 27.02:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Honda Classic - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 28.02:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Honda Classic - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 29.02:

 

10:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Oman Open - 3. runda (do 13:30)
18:00 FGHTBOX SPORTY WALKI: King of Kings - World Series w Helsinkach (do 22:30)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Honda Classic - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 01.03:

 

10:30 GOLFCHN GOLF: Turniej Oman Open - finał (do 13:30)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Honda Classic - finał (do 00:00)
21:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Fontanie (do 01:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proszę usunąć spotkanie, ponieważ zostały przeniesione na inny termin, z powodu wirusa.

Środę 20:40 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Savino Del Bene Scandicci - Imoco Volley Conegliano

sobote 20:25 C+  SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Unet E-Work Busto Arsizio - Savino Del Bene Scandicci

Niedziela 18:00 PSN   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Cucine Lube Civitanova

i proszę usunąć w sobotę 13:30 PSN   BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - 1. i 2. przejazd czwórek mężczyzn (do 16:00) z powodu wyścigi konne.

Edit

Proszę dodać i zamienić.

Czwartek 01:00 do 07:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Acapulco

Sobota 13:40 i 18:00 PSN wyścigi konne: zawody w Arabii Saudyjskiej

niedziela 00:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: będzie wcześniej walka Polaka

10:05 PSN    BOBSLEJE: Mistrzostwa świata - Altenberg 2020 - sztefeta mieszana

Edited by Piotr94

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Piotr94Jak zechce to sam zmieni, ty mu będziesz rozkazywać ? Weź się chłopie ogarnij, sam to robi z własnej woli choć nie musi 

Share this post


Link to post
Share on other sites

@xut2zs

Nie rozkazuje niemu tylko proszę.

Wiem własnej woli robi ta rozpiskę.

Jak był napisał masz usunąć tylko pisałem proszę. Sam @bart18 nie odpisał i jak niego obraziłem to przepraszam.

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj i jutro 5 meczów seria a nie będzie z powodu Koronawirusa takie jak:

17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - ACF Fiorentina

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AC Milan - Genoa CFC

14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SPAL 2013
14:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Sassuolo Calcio - Brescia Calcio

20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Inter Mediolan (również w Eleven Sports 4!)

 

Proszę poprawić w rozpisce @bart18 w wolnym czasie.

Pozdrawiam

 

Edited by Piotr94

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...