Skocz do zawartości

Sport w najlepszej jakości - jaką telewizję wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

jestem dość wymagającym fanem sportu (przede wszystkim piłka nożna i skoki narciarskie) i zależy mi żeby oglądać transmisje na żywo w możliwie najlepszej jakości. Jestem na umowie bezterminowej UPC i planuję zakup nowego telewizora 55" 120 Hz. Zastanawiam się jaki rodzaj telewizji będzie pozwalał cieszyć się najlepszą jakością i płynnością transmisji. Kanały, które mnie interesują to TVP Sport (też TVP1, TVP2), Eurosport 1 i 2, Polsat Sport (również PS Extra i PS News), Eleven Sports 1, 2, 3, 4. Czy wybrać telewizję kablową, satelitarną, naziemną (TVP Sport), moduł CI czy może IPTV od Cyfrowego Polsatu? Czy da się w ogóle jednoznacznie stwierdzić, gdzie jakość będzie najlepsza? Który z operatorów będzie dostarczał lepszy sygnał? A może zrezygnować z telewizji i postawić na aplikacje na Smart TV np. IPLA (są już transmisje w 4K) lub Eurosport Player + aplikacja Eleven Sports (Eleven jest również dostępne w WP Pilot i Player+)? Horizon Go, Vectra Online?

 

Moje poboczne pytanie o transmisję EURO 2020 w 4K. TVP planuje żeby to była darmowa transmisja (Mundial 2018 był we współpracy z NC+), zatem jakie są w ogóle możliwości przesyłania sygnału 4K live bez dekodera? Z tego co wiem aplikacja TVP Sport nie jest dostępna na Smart TV ?.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Odkopując temat (wiem, że dostanę złotą łopatę) chciałbym się dowiedzieć jak jest z jakością sportu w Netii. Obecnie korzystam z playera i tam kanały nie chodzą tak płynnie porównojąc z satelitą czy IPTV. Czy ktoś miał może styczność z Netią i jest tak samo uczulony na bitrate/fps (nie wiem do końca jak to fachowo się nazywa) kanałów sportowych?

 

Pozdrawiam,

Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...