Skocz do zawartości

peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polski oddział MTV przygotowuje się do uruchomienia paneuropejskiego kanału MTV HD nadawanego w wysokiej rozdzielczości. Stacja, która zadebiutuje we wrześniu prawdopodobnie na siedmiu europejskich rynkach (...) MTV Networks Polska chce, by zarówno Nickelodeon, jak i MTV HD dotarły na początku do jak największej liczby gospodarstw domowych. W tym celu prowadzi rozmowy z operatorami kablowymi i platformami satelitarnymi.

 

źródło: press.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy co nieco:

Na program MTV HD złożą się sztandarowe pozycje z portfolio grupy. Widzowie otrzymają możliwość zobaczenia słynnych koncertów Unplugged, równie słynnych Storytellers, czy MTV Life and Rhymes. Na kontent w HD złożą się premierowe teledyski najpopularniejszych artystów czy widowisko muzyczne, jakim jest MTV Europe Music Awards.
źródło: wirtualnemedia

 

Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy... Fajnie, że będą teledyski w HD :D będzie co nagrywać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekawy co kryje się pod: "sztandarowe pozycje z portfolio grupy". Miejmy nadzieję, że nie te głupawe programy...

 

Te standardowe "sztandarowe pozycje z portfolio grupy" zostały wymienione dalej... chyba to zauważyłeś ;p Jeden MTV HD to za mało by zapychać je powtarzanymi programami.

 

Heh nie rozumeice strategi MTV ^^' MTV (ONE) Polska jest dla waszych "głupawych programów", do muzyki jest MTV TWO,BASE (teraz tylko w UK),DANCE,HITS. To że platformy nie mają miejsca na te kanały krótko mówiąc mają w tylnej części ciała ;p

 

Więc nie martwcie się na HD raczej będzie sama muzyka, bo to tylko przyciągnie ludzi do tego kanału (bo nie ma innego takiego kanału dostępnego w polsce ;p). No ale każdy jest skłony do samobójstwa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie przesadziłem, mogą się pojawić magazyny ale nie jakieś o randkach ;p

I nie zależy czy coś jest nagrane w HD ;> musi się wpierw marketingowo opłacać, MTV bedzie chyba pierwszym tak dostępnym muzycznym kanałem HD w Europie, więc co się opłaca?. Są programy które są kręcone w HD ale puszczają w kanale SD (HD lepiej wygląda w SD niż oryginalne SD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość PawelU1981
Jeżeli twierdzisz, że nikt nic nie mówił, to poczytaj sobie tutaj

 

Wydaje mi się, że autor tego tekstu miał na myśli to iż kanał w chwili pisnia artykułu był FTA, a nie to iż jego testy będą FTA... Może źle rozumuję, ale to odczytuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV HD nie jest w C+, to błąd Kingofsat. Provider dalej jest 0068

 

 

edit:

 

tak sobie myślę czy to nie jest czasem provider serwisowy, bo w internecie można znaleść info, że 0065 identyfikuje się jako CYFRA+, a 0068 jako CYFRA2. Druga możliwość to jest prov. dla nowych kart CYFRY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...