Skocz do zawartości

Billie Eilish


Frontowiec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o siedemnastoletniej amerykańskiej piosenkarce Billie Eilish, która znana jest z piosenki ''Bad Guy''?

 

 

Moim zdaniem piosenkarka jest dość specyficzną osobą, gdzie jest to widać zarówno w piosence ''Bad Guy'', jak i również w ubiorze czy w wywiadach. Billie Eilish jest córką amerykańskich aktorów, nigdy nie chodziła do szkoły (rodzice uczyli ją w domu) i jest chora na zespoł Tourette'a. Kariere muzyczną zaczęła w wieku 13 lat, lecz dopiero ''Bad Guy'' otworzył jej drzwi do kariery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszy raz usłyszałem o Eilish w 2016 roku, kiedy to trafiłem na jej singiel "Ocean Eyes". Potem w 2017 roku była EP-ka "Don't Smile At Me" (EP-ka dostępna w streamingach). Także kiedy Billie trafiła do szerszego grona odbiorców i większość zaczęła się nią zachwycać, to mi osobiście jej twórczość była już znana. Ogólnie jej twórczość jest ok (dosyć depresyjna jeżeli chodzi o teksty). Jednakże bardziej wolę to, co prezentowała za czasów "Don't Smile At Me", aniżeli "When We All Fall Asleep, Where Do We Go?".

 

Billie Eilish - "Ocean Eyes" (2016)

 

Billie Eilish - "Bored" (2017)

 

Billie Eilish - "Bellyache" (2017)

Billie Eilish - "Hostage" (2018)

 

Billie Eilish, Khalid - "Lovely" (2018)

 

Edytowane przez Bloo411
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Założyłem ten temat, aby podyskutować o twórczości tej młodej piosenkarki, Billie Eilish. Oraz o Niej samej.
Słucham Jej ostatnio bardzo często. Nawet wczoraj kupiłem Jej płytę ,,WHEN WE ALL FALL ASLEEP, WHERE DO WE GO?" i... Super!
Ma świetny głos. Bardzo dobrze się Jej słucha. Ale przede wszystkim Jej muzyka wpadła mi w ucho.
Również na youtubie jest wiele fajnie zrobionych teledysków. Ja ze swojej strony polecam Billie Eilish.
A co Wy o Niej myślicie? Podoba Wam się Jej twórczość? Czy raczej nie macie zdania, albo uważacie że nie jest godna uwagi?
Zapraszam do dyskusji. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
  • 3 tygodnie później...
Godzinę temu, Darek z Ozimka napisał(a):
Mojej siostrze już się znudziła Billie Elish


Queen polecam. To klasyka, w przeciwieństwie do Enej. Queen zaczęłam słuchać mając 15 lat - to już ponad 30 lat. Dzięki Queen i telegazecie poznałam przyszłego męża 28 lat temu. Przypominam, ze jutro 24.11 31 rocznica śmierci Freddiego, na @StarsTV będzie program okolicznościowy.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...