Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 10.02-16.02

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 4. etap (do 09:30)
11:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 13:00)
13:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 1. dzień (do 00:00)

 

Wtorek, 11.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 5. etap (do 09:30)

11:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 13:00)
13:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 2. dzień (do 00:00)

 

Środa, 12.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 6. etap (do 09:35)
11:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 13:00)
13:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 3. dzień (do 00:00)

 

Czwartek, 13.02:

 

11:00 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 13:00)
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 16:00)
14:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta mieszana
16:00 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 18:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - 4. dzień (do 00:00)

 

Piątek, 14.02:

 

09:30 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 8. etap (do 11:15)
12:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 16:00)
13:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorfie - kwalifikacje (+ studio od 12:30 i 14:15)
14:45 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg sprinterski kobiet (+ studio od 16:00)
16:15 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 19:00)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz ćwierćfinałowy (do 23:00)

 

Sobota, 15.02:

 

10:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Mariborze - 1. przejazd slalomu giganta kobiet (+ studio od 09:45)
11:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (+ studio od 10:40 i 12:45)
11:35 E2 SANECZKARSTWO: Mistrzostwa świata - Soczi 2020
13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Mariborze - 2. przejazd slalomu giganta kobiet
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz półfinałowy (do 17:30)
14:00 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg na 10 km stylem dowolnym kobiet
14:50 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg sprinterski mężczyzn (+ studio od 14:40)
16:20 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg na 15 km stylem dowolnym mężczyzn (+ studio od 16:05)
18:35 E1 FORMUŁA E: ePrix Meksyku
19:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz półfinałowy (do 23:30)
20:45 E1 NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Calgary
22:55 E1 FORMUŁA E: ePrix Meksyku

 

Niedziela, 16.02:

 

10:05 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Mariborze - 1. przejazd slalomu kobiet
10:55 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (+ studio od 10:35 i 12:45)
11:10 E2 SANECZKARSTWO: Mistrzostwa świata - Soczi 2020
13:00 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie kobiet
13:45 E2 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 17:00)
14:00 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Mariborze - 2. przejazd slalomu kobiet (+ studio od 13:40)
15:15 E1 BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie mężczyzn (+ studio od 14:45)
16:10 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Östersund - bieg na 10 km stylem klasycznym kobiet (+ studio od 15:55)
17:00 E2 KOLARSTWO: Clásica de Almería (do 18:30)
19:45 E1 SNOOKER: Turniej Welsh Open w Cardiff - mecz finałowy (do 23:00)
20:50 E2 SNOWBOARD: Zawody Pucharu Świata w Calgary

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

13:00 PS     TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Bank Pocztowy Pałac Bydgoszcz - MKS Energa Kalisz
19:30 PS  TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - Asseco Resovia Rzeszów

 

Wtorek, 11.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz: Derby County FC - Borussia Dortmund
19:30 PS      TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:50 PSE    PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz ćwierćfinałowy: Belfort FC - Stade Rennais FC

 

Środa, 12.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
13:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy play-off: Rangers FC - Atletico Madryt
15:50 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy play-off: FC Porto - FC Salzburg

17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Grupa Azoty Chemik Police - ŁKS Commercecon Łódź
17:50 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga Młodzieżowa UEFA - mecz fazy play-off: Real Saragossa - Olympique Lyon
18:25 PSN    PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz ćwierćfinałowy: Dijon FCO - Paris Saint-Germain
19:30 PS   TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Developres SkyRes Rzeszów - BKS Stal Bielsko-Biała
21:00 PSN    PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz ćwierćfinałowy: Olympique Lyon - Olympique Marsylia

 

Czwartek, 13.02:

 

11:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:30)
14:35 PS  BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - sztafeta mieszana
17:30 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: ZAKSA Strzelce Opolskie - Mickiewicz Kluczbork
18:00 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Legia Warszawa - HydroTruck Radom
19:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Start Lublin - Anwil Włocławek
20:30 PSN    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata na dystansach - Salt Lake City 2020 - 1. dzień (do 00:30)
20:55 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Francji - mecz ćwierćfinałowy: SAS Epinal - AS Saint-Etienne

 

Piątek, 14.02:

 

13:00 PS      TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:30)
17:00 PSN    BOBSLEJE: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd dwójek kobiet (do 19:30)
17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin
18:00 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Trefl Sopot
19:30 PSN    TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 23:00)
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Indykpol AZS Olsztyn - Ślepsk Malow Suwałki
20:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz ćwierćfinałowy: Polski Cukier Toruń - Asseco Arka Gdynia
22:00 PS   ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata na dystansach - Salt Lake City 2020 - 2. dzień (do 02:00)
23:00 PSN    TENIS: Turniej ATP w Buenos Aires - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 02:30)

 

Sobota, 15.02:

 

03:00 PS      BOKS: Walka o pas WBC Silver w Anaheim - waga lekka: Ryan Garcia - Francisco Fonseca
08:30 PS   NARCIARSTWO DOWOLNE: Zawody Pucharu Świata w Calgary
11:00 PSE    SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd mężczyzn (do 14:10)
13:00 PSN    SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Dordrechcie - 1. dzień (do 15:00)
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Cerrad Enea Czarni Radom - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
14:45 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz półfinałowy
15:00 PSN    TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
17:00 PSN    PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: AC Sparta Praga - FC Slovan Liberec
17:10 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - konkursy wsadów i rzutów za 3 punkty
17:30 PS      SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: DPD Legionovia Legionowo - Grot Budowlani Łódź
19:00 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz półfinałowy
19:00 PSF    BOKS: Gala w Stalowej Woli - waga superśrednia: Przemysław Gorgoń - Malkhaz Sujashvili (od 23:00 również w Polsacie Sport!)
19:30 PSN    TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz półfinałowy gry pojedynczej
19:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: ADO Den Haag - PSV Eindhoven
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Asseco Resovia Rzeszów - MKS Będzin
21:35 PSN    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata na dystansach - Salt Lake City 2020 - 3. dzień (do 00:30)

 

Niedziela, 16.02:

 

02:00 PS      SPORTY WALKI: UFC Fight Night: Anderson vs. Błachowicz 2 - waga półciężka: Corey Anderson - Jan Błachowicz (+ studio od 01:00)
09:00 PS   SKELETON: Zawody Pucharu Świata w Siguldzie - 1. i 2. przejazd kobiet (do 12:00)
11:00 PS      CAFE FUTBOL
12:50 PSE    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie kobiet
13:00 PS      7. STREFA
13:00 PSN    SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Dordrechcie - 2. dzień (do 15:05)
14:25 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AFC Ajax - RKC Waalwijk
14:45 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
15:05 PSN    BIATLON: Mistrzostwa świata - Antholz-Anterselva 2020 - bieg na dochodzenie mężczyzn
15:30 PSE    TENIS: Turniej ATP w Rotterdamie - mecz finałowy gry pojedynczej
15:55 PSN    SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Dordrechcie - 2. dzień (do 17:00)
16:40 PSP1 PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PEC Zwolle - Feyenoord
17:00 PSP2 PIŁKA NOŻNA: Liga czeska - mecz: Bohemians Praga 1905 - SK Slavia Praga

17:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - Jastrzębski Węgiel
17:45 PSE    KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Polski - mecz finałowy
18:00 PSN    SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Consar Rawenna - Sir Safety Conad Perugia
20:30 PS      SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Itas Trentino - Leo Shoes Modena
20:30 PSN    ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa świata na dystansach - Salt Lake City 2020 - 4. dzień (do 01:00)

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

19:00 4-4-2
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:30 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 11.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Washington Capitals - New York Islanders
17:30 LEKKOATLETYKA: ORLEN Cup - Łódź 2020 (do 20:20)
22:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 12.02:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Sankt Petersburgu - mecze 1. rundy gry pojedynczej (do 15:00)
17:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - NMC Górnik Zabrze (+ studio od 17:35)
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz półfinałowy:Inter Mediolan - SSC Napoli (+ studio od 20:05 i 22:55) (w przerwie i po meczu wejście na półfinał Pucharu Hiszpanii: Athletic Bilbao - Granada CF!)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 13.02:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Sankt Petersburgu - mecze 2. rundy gry pojedynczej (do 17:00)
17:50 TENIS STOŁOWY: Liga Mistrzyń - mecz: KTS Enea Siarka Tarnobrzeg - Mart Hodonin
20:40 PIŁKA NOŻNA: Puchar Włoch - mecz półfinałowy: AC Milan - Juventus FC (+ studio od 20:20 i 22:55) (w przerwie i po meczu wejście na półfinał Pucharu Hiszpanii: Real Sociedad - CD Mirandes!) 
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 14.02:

 

11:00 TENIS: Turniej WTA w Sankt Petersburgu - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 16:50)
16:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: KS SPR Chrobry Głogów - Sandra Spa Pogoń Szczecin (+ studio od 16:50)

19:00 LEKKOATLETYKA: IAAF Grand Prix ISTAF w Berlinie (do 21:00)
21:00 SPORTOWY WIECZÓR
21:45 RING TVP SPORT

 

Sobota, 15.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Pittsburgh Penguins - Montreal Canadiens
09:30 STAN FUTBOLU
11:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (+ studio od 10:30) (również w TVP1!)
14:30 LEKKOATLETYKA: World Athletics Indoor Tour w Glasgow
17:25 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: EKS Start Elbląg - MKS Perła Lublin
19:50 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (+ studio od 19:25)
22:30 SPORTOWY WIECZÓR

 

Niedziela, 16.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Ottawa Senators - Toronto Maple Leafs
11:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Tauplitz/Bad Mitterndorfie (+ studio od 10:30) (również w TVP1!)
14:30 TENIS: Turniej WTA w Sankt Petersburgu - mecz finałowy gry pojedynczej
18:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Puchar EHF - mecz: KPR Gwardia Opole - Bjerringbro-Silkeborg
20:40 SPORTOWY WIECZÓR

21:20 E-SPORT: FIFA eNations Cup - turniej kwalifikacyjny do reprezentacji Polski w eFutbolu (do 23:35)

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

10:00 C+S   RADIO CANAL
20:00 C+S   EKSTRAKLASA PO GODZINACH (również w Canal+ Sport 3!)

 

Wtorek, 11.02:

 

10:00 C+S   RADIO CANAL
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Vojvodina NS Seme Nowy Sad - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Knack Roeselare - VfB Friedrichshafen

 

Środa, 12.02:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers
10:00 C+  RADIO CANAL: Kontratak
14:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Fakieł Nowy Urengoj - Kuzbass Kemerowo
17:55 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Jastrzębski Węgiel - Zenit Kazań (+ wstęp od 17:30)
17:55 C+N   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: ACH Volley Ljubljana - Berlin Recycling Volleys
18:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: THW Kiel - Telekom Veszprem
19:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Tours VB - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:25 C+N   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: VC Greenyard Maaseik - Halkbank Ankara
20:40 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Igor Gorgonzola Novara - Savino Del Bene Scandicci

 

Czwartek, 13.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: As serwisowy
16:55 nS+   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Jihostroj Czeskie Budziejowice - Fenerbahce HDI Sigorta Stambuł
20:25 C+S   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Itas Trentino - Cucine Lube Civitanova
20:55 C+S2 SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Benfica Lizbona - Sir Sicoma Monini Perugia
22:30 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV

 

Piątek, 14.02:

 

10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Górnik Zabrze - Arka Gdynia (+ wstep od 17:30) (również w Canal+ Sport 3!)
18:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga austriacka - mecz: FC Red Bull Salzburg - LASK Linz
20:20 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lechia Gdańsk - Piast Gliwice (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers FC - Leicester City FC

 

Sobota, 15.02:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - Mecz Wschodzących Gwiazd
12:55 C+N   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Mallorca - CD Alaves
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Southampton FC - Burnley FC
14:55 C+S   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: PGE VIVE Kielce - FC Porto Sofarma (+ wstęp od 14:30)
14:55 nS+   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: ŁKS Łódź - Wisła Płock (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Union Berlin - Bayer 04 Leverkusen
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!)
17:25 C+N   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Elverum Handball - SG Flensburg-Handewitt
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Norwich City FC - Liverpool FC
18:25 nS+   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Villarreal CF - UD Levante
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Raków Częstochowa - Legia Warszawa (+ wstęp od 19:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)

 

Niedziela, 16.02:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA All-Star - konkursy
11:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Sevilla FC - RCD Espanyol
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Jagiellonia Białystok - Korona Kielce (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Aston Villa FC - Tottenham Hotspur FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Kraków (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
16:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: MOL-Pick Szeged - Paris Saint-Germain HB
16:55 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Bartoccini Fortinfissi Perugia - Zanetti Bergamo
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Cracovia - Lech Poznań (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Arsenal FC - Newcastle United FC
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Athletic Bilbao - CA Osasuna
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
20:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Madryt CF - Celta Vigo (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

20:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Holstein Kiel - FC Sankt Pauli

 

Piątek, 14.02:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: FC Sankt Pauli - SG Dynamo Drezno (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Hull City AFC - Swansea City AFC
20:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Valencia CF - Atletico Madryt (również w Eleven Sports 4!)

 

Sobota, 15.02:

 

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Hannover 96 - Hamburger SV (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: West Bromwich Albion FC - Nottingham Forest FC
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: US Lecce - SPAL 2013
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: SC Paderborn 07 - Hertha BSC
15:25 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: RB Lipsk - Werder Brema
15:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Getafe CF (+ studio od 15:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Bologna FC - Genoa CFC (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Fortuna Düsseldorf - Borussia Mönchengladbach (+ studio od 18:00)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Atalanta BC - AS Roma (+ studio od 20:25)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Granada CF - Real Valladolid CF (również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 16.02:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Udinese Calcio - Hellas Werona
13:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Leganes - Real Betis Balompie
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Juventus FC - Brescia Calcio
14:55 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - ACF Fiorentina
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FC Köln - FC Bayern Monachium (+ studio od 15:00)
15:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: SD Eibar - Real Sociedad
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Cagliari Calcio - SSC Napoli (+ studio od 17:30)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: 1. FSV Mainz 05 - FC Schalke 04 Gelsenkirchen (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Inter Mediolan (+ studio od 20:00 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 10.02:

 

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Energa Manekin Toruń - LOTTO ZOOleszcz Gwiazda Bydgoszcz

 

Wtorek, 11.02:

 

19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: ratiopharm ulm - ALBA Berlin

 

Czwartek, 13.02:

 

20:00 SK KOSZYKÓWKA KOBIET: Energa Basket Liga Kobiet - mecz: Arka Gdynia - PolskaStrefaInwestycji ENEA Gorzów Wielkopolski

 

Piątek, 14.02:

 

19:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Iberostar Tenerife - Morabanc Andorra
21:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Unicaja - Casademont Zaragoza

 

Sobota, 15.02:

 

16:00 SK FUTSAL: Ekstraklasa - mecz: Clearex Chorzów - Rekord Bielsko-Biała
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy
21:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy

 

Niedziela, 16.02:

 

15:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Niemiec - mecz finałowy
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Puchar Hiszpanii - mecz finałowy

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 13.02:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Genesis Invitational - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 14.02:

 

20:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Genesis Invitational - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 15.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Genesis Invitational - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 16.02:

 

20:30 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Daytona Beach (do 00:35)
21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej The Genesis Invitational - finał (do 00:00)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

@bart18

Super robota z tą rozpiska co tydzień. 

A być mógł zrobić przerwy jak jest w Eurosport i jak zawsze robiłeś. 

Ponieważ kanały Polsat Sport, Tvp Sport, Canal+ Sport, Eleven Sports, Sportklub i pozostałe nie są czytelne. Pozdrawiam 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecze 1/2 finału Pucharu Hiszpanii są w środę i czwartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj ATP w Rotterdamie jest w Polsacie Sport, Puchar Francji w Polsacie Sport Extra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...