Skocz do zawartości

Dawna Polonia 1


Ben
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

(...)jak bym wygrał w lotto zainwestował bym w nią.programowo,jakością itp

Pamiętaj o zmianie logo na stare. Ja bym przynajmniej tak zrobił - wrócił do starego logotypu z "leżącą" jedynką w prawym dolnym rogu, na dłuższym boku której był napis "Polonia". Ewentualnie to poprzednie logo, ujednolicone w miarę z Tele 5. Takie kółko w górnym prawym rogu, w które było wpisane "1", a na jego obrzeżach, jako część lini było małe "p".

 

Czy ktoś mógłby zrobić jakąś wrzutę z tymi logotypami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam jedynie z dzieciństwa (które nadal trwa, ale w nie takim stopniu :lol2: ). Że długo z rana oglądałem ten kanał, ale nic z tego nie rozumiałem :/

7-8 lat temu jak jeszcze miałem Antenę analogową, było około 20 fajnych kanałów, a trzy lata temu jak wywalałem wszystko (był montaż CP na moje urodziny) to tylko na nalogu odbierałem 2 kanały (TVP i Polonia, ale nie jestem pewny).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Wikipedią:

* NTW (Warszawa)

* PTV Echo (Wrocław) – od tej stacji rozpoczęto budowanie sieci

* PTV Rondo (Katowice)

* PTV Krater (Kraków)

* PTV Opole (Opole) (vel Telopol)

* PTV Morze (Szczecin)

* Tele-Top (Gdynia) (vel PTV Neptun)

* Tele-24 (Łódź)

* TV EX (Bydgoszcz)

* TV ES (Poznań)

* Telewizja Niezależna Lublin

* TV Copernicus (Olsztyn)

* TV Centrum (Kalisz) – 13. stacja sieci, działająca krótki czas na antenie.

Nie ma ktoś może planszy kontrolnej PTV Krater? Takie kolorowe pasy na tle zarysu wulkanu :D Jeśli dobrze pamiętam to tak to wyglądało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Polonia 1 nigdy nie produkowała serwisów informacyjnych, bo to zadanie należało do kanałów lokalnych należących do sieci. Serwisy informacyjne pojawiały się praktycznie do momentu wyłączenia nadajników naziemnych przez PAR, wojsko oraz policję. Po przeprowadzce Polonii 1 do Włoch chyba już całkowicie zaniechano emisji programów lokalnych (w tym także serwisów informacyjnych), lecz nadajniki dalej funkcjonowały a loga działających jeszcze nielegalnie stacji dalej pojawiały się na ekranie, jednak nie przerywano już odbieranego satelitarnie programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to śmieszne, ale ja nigdy Poloni nie oglądałem :jupi:

Strasznie się cieszę, bo leży jako FTA w TNK, a patrząc po programach telewizyjnych, to emituje głównie stare programy, filmy i seriale, co najważniejsze polskie :D oraz bodajże leci na nim plebania, ale zacofana w stosunku do TVP1 kilkaset odcinków wstecz.

Od wiadomości regionalnych to ja mam teoretycznie TVP3, które czasem nadaje to samo co tvp2 :jupi: łączą się czy co :lol2: ?

 

Dostęp do sat miałem wiele lat temu, potem długa przerwa, i teraz znowu planuję powrót, i jak będę miał, to opiszę co i jak :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to śmieszne, ale ja nigdy Poloni nie oglądałem :jupi:

Strasznie się cieszę, bo leży jako FTA w TNK, a patrząc po programach telewizyjnych, to emituje głównie stare programy, filmy i seriale, co najważniejsze polskie :D oraz bodajże leci na nim plebania, ale zacofana w stosunku do TVP1 kilkaset odcinków wstecz.

Od wiadomości regionalnych to ja mam teoretycznie TVP3, które czasem nadaje to samo co tvp2 :jupi: łączą się czy co :lol2: ?

 

Dostęp do sat miałem wiele lat temu, potem długa przerwa, i teraz znowu planuję powrót, i jak będę miał, to opiszę co i jak :brawo:

 

Tak jak @Mr. Orbita napisał pomyliłeś stacje. Dzisiejsza Polonia 1 to stare, często włoskie filmy oraz sextelefony i erotyki. Odnośnie TVP3- nie ma już tej stacji, jest TVP Info. A, co do łączenia z TVP2, to codziennie o 18.00 łączy się regionalny ośrodek TVP Info (np. TVP Wrocław) i przez pół godziny nadaje informacje z danego regionu lub/i jeszcze jakiś program kulturalny. O 18.30 TVP2 przełącza się na swój normalny program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...