Jump to content
bart18

Sport na żywo w polskiej TV 03.02-09.02

Recommended Posts

Eurosport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.02:

 

19:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 1. dzień (do 00:00)

 

Wtorek, 04.02:

 

12:00 E2 KOLARSTWO: Saudi Tour - 1. etap (do 13:30)
13:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 2. dzień (do 18:00)
18:25 E2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz 1/8 finału: Eintracht Frankfurt - RB Lipsk
19:00 E1 LEKKOATLETYKA: Halowy mityng w Düsseldorfie (do 21:00)
20:30 E2 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz 1/8 finału: FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Hertha BSC
21:00 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 2. dzień (do 00:00)

 

Środa, 05.02:

 

12:00 E2 KOLARSTWO: Saudi Tour - 2. etap (do 13:30)
13:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 3. dzień (do 18:00)
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Walencji - 1. etap (do 16:30)
18:25 E1 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: AEK Ateny - Anwil Włocławek
19:50 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Polski Cukier Toruń - Filou Ostenda
20:35 E1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Niemiec - mecz 1/8 finału: FC Bayern Monachium - TSG 1899 Hoffenheim
22:45 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 3. dzień (do 00:00)

 

Czwartek, 06.02:

 

12:00 E2 KOLARSTWO: Saudi Tour - 3. etap (do 13:30)
13:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 4. dzień (do 18:00)
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Walencji - 2. etap (do 16:30)
19:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 4. dzień (do 23:00)

 

Piątek, 07.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 1. etap (do 09:30)
12:00 E2 KOLARSTWO: Saudi Tour - 4. etap (do 13:30)
13:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 5. dzień (do 17:00)
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Walencji - 3. etap (do 16:30)
18:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen - kwalifikacje (+ studio od 17:30 i 19:15)
19:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - 5. dzień (do 23:30)

 

Sobota, 08.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 2. etap (do 09:30)
09:50 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Chamonix - 1. przejazd slalomu mężczyzn
11:30 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - zjazd kobiet (+ studio od 11:00)
12:00 E2 KOLARSTWO: Saudi Tour - 5. etap (do 13:30)
12:55 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Chamonix - 2. przejazd slalomu mężczyzn
14:15 E1 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - biegi sprinterskie stylem klasycznym kobiet i mężczyzn (+ studio od 14:00)
15:00 E2 KOLARSTWO: Wyścig dookoła Walencji - 4. etap (do 16:30)
15:55 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 17:45)
19:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - mecz półfinałowy (do 23:30)

 

Niedziela, 09.02:

 

08:00 E2 KOLARSTWO: Tour of Langkawi - 3. etap (do 09:30)
09:30 E2 BIEGI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Falun - bieg na 30 km stylem dowolnym mężczyzn
11:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Garmisch-Partenkirchen - supergigant kobiet (+ studio od 10:50)
13:15 E1 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Zawody Pucharu Świata w Chamonix - slalom gigant równoległy mężczyzn (+ studio od 12:45)
13:50 E2 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - mecz finałowy (do 17:00)
16:00 E1 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 15:30 i 17:45) (zawody odwołane!)
19:45 E2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: VTB United League - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - BC Avtodor Saratov
19:55 E1 SNOOKER: World Grand Prix w Cheltenham - mecz finałowy (do 23:00)

 

Polsat Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.02:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: MKS Energa Kalisz - #VolleyWrocław
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: BKS Visła Bydgoszcz - Asseco Resovia Rzeszów

 

Wtorek, 04.02:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: SMS PZPS I Spała - BBTS Bielsko-Biała
17:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: CSKA Moskwa - Anadolu Efes Stambuł
18:45 PSE HOKEJ: Liga Mistrzów - mecz finałowy: Mountfield HK - Frölunda Indians
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: PGE Skra Bełchatów - Trefl Gdańsk

 

Środa, 05.02:

 

17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
17:45 PSN KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahce Beko Stambuł
17:55 PSE SIATKÓWKA KOBIET: Puchar CEV - rewanżowy mecz 1/8 finału: Developres SkyRes Rzeszów - Unet e-work Busto Arsizio
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa
20:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Tonno Callipo Calabria Vibo Valentia - Sir Safety Conad Perugia
20:30 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Leo Shoes Modena - Cucine Lube Civitanova

 

Czwartek, 06.02:

 

03:00 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - taniec rytmiczny par tanecznych, program krótki par sportowych i solistek (do 14:00!)
17:30 PS   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Stelmet Enea BC Zielona Góra - Enea Astoria Bydgoszcz
17:30 PSE SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: KRISPOL 1. liga - mecz: SPS Chrobry Głogów - LUK Politechnika Lublin
19:45 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Turkish Airlines Euroliga - mecz: Alba Berlin - Real Madryt
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Vero Volley Monza - Gas Sales Piacenza

 

Piątek, 07.02:

 

05:30 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - program dowolny par tanecznych (do 08:30)
09:40 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - program krótki solistów (do 14:00)
11:00 PSE TENIS: Turniej ATP w Pune - mecze ćwierćfinałowe gry pojedynczej (do 17:00)
17:00 PSN TENIS: Turniej ATP w Pune - mecz ćwierćfinałowy gry pojedynczej
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Aluron Virtu CMC Zawiercie - GKS Katowice
17:40 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: HydroTruck Radom - Legia Warszawa
20:00 PSE SPORTY WALKI: Babilon MMA 12 w Łomży - waga średnia: Paweł Pawlak - Adrian Błeszyński (również w Super Polsacie!)
20:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: DPD Legionovia Legionowo - Enea PTPS Piła
20:30 PSN ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Calgary - 1. dzień (do 01:00)

 

Sobota, 08.02:

 

04:55 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - program dowolny solistek (do 09:00)
10:00 PS   ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - program dowolny par sportowych (do 12:30)
12:30 PSE TENIS: Turniej ATP w Pune - mecze półfinałowe gry pojedynczej (do 16:30)
13:15 PSN SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie - 1. dzień (do 17:30)
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Jastrzębski Węgiel - Trefl Gdańsk
17:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: PGE Spójnia Stargard - GTK Gliwice
19:40 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - Willem II
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: MKS Będzin - BKS Visła Bydgoszcz
20:30 PSE ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Zawody Pucharu Świata w Calgary - 2. dzień (do 23:30)

 

Niedziela, 09.02:

 

03:30 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - program dowolny solistów (do 07:25)
04:00 PS   SPORTY WALKI: UFC 247: Jones vs. Reyes - waga półciężka: Jon Jones - Dominick Reyes
09:30 PSE ŁYŻWIARSTWO FIGUROWE: Mistrzostwa czterech kontynentów - Seul 2020 - pokazy mistrzów (do 12:30)
11:00 PS   7. STREFA
12:10 PSN PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - AFC Ajax
12:30 PSE TENIS: Turniej ATP w Pune - mecz finałowy gry pojedynczej
14:10 PSN SHORT TRACK: Zawody Pucharu Świata w Dreźnie (do 18:00)
14:25 PSE PIŁKA NOŻNA: Liga holenderska - mecz: AZ Alkmaar - Feyenoord
14:45 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów
17:30 PS   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Siatkówki Kobiet - mecz: Grot Budowlani Łódź - Grupa Azoty Chemik Police
17:30 PSE KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Energa Basket Liga - mecz: Trefl Sopot - Anwil Włocławek
18:00 PSN SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga włoska - mecz: Sir Safety Conad Perugia - Gas Sales Piacenza
20:30 PS   SIATKÓWKA MĘŻCZYZN: PlusLiga - mecz: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Indykpol AZS Olsztyn

 

TVP Sport:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.02:

 

19:00 4-4-2
20:00 SPORTOWY WIECZÓR
20:35 GOL EKSTRA

 

Wtorek, 04.02:

 

18:25 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: PGE VIVE Kielce - ORLEN Wisła Płock (+ studio od 18:05)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Granada CF - Valencia CF (+ studio od 20:30 i 22:55)

23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Środa, 05.02:


20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: CD Mirandes - Villarreal CF (+ studio od 20:30 i 22:55)

23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Czwartek, 06.02:

 

17:25 RING TVP SPORT
18:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Real Madryt CF - Real Sociedad (+ studio od 18:25)
20:55 PIŁKA NOŻNA: Puchar Hiszpanii - mecz ćwierćfinałowy: Athletic Bilbao - FC Barcelona (+ studio od 22:55)
23:20 SPORTOWY WIECZÓR

 

Piątek, 07.02:

 

01:05 HOKEJ: NHL - mecz: Florida Panthers - Vegas Golden Knights

10:05 E-SPORT: FIFA eClub World Cup (do 13:55)
20:20 PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (+ studio od 19:45)
22:45 SPORTOWY WIECZOR

 

Sobota, 08.02:

 

10:05 E-SPORT: FIFA eClub World Cup (do 11:35)

11:35 STAN FUTBOLU
12:55 PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: PGNiG Superliga - mecz: Grupa Azoty Tarnów - Energa MKS Kalisz (+ studio od 12:35)
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 15:15) (również w TVP1!)
18:30 LEKOATLETYKA: ORLEN Copernicus Cup - Toruń 2020 (do 21:00)
21:00 SPORTOWY WIECZÓR
22:00 LEKKOATLETYKA: IAAF World Indoor Tour w Nowym Jorku (do 00:05)

 

Niedziela, 09.02:

 

02:05 HOKEJ: NHL - mecz: St. Louis Blues - Dallas Stars
08:40 BIEGI NARCIARSKIE: Ski Classics - Jizerská Padesátka (do 11:30)

11:30 E-SPORT: FIFA eClub World Cup (do 12:25)
16:00 SKOKI NARCIARSKIE: Zawody Pucharu Świata w Willingen (+ studio od 15:20) (również w TVP1!) (zawody odwołane!)
19:00 PIŁKA RĘCZNA KOBIET: PGNiG Superliga Kobiet - mecz: KPR Gminy Kobierzyce - Metraco Zagłębie Lubin
21:05 SPORTOWY WIECZÓR

 

Canal+ Sport:

Spoiler

 

Wtorek, 04.02:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Na Wyspach
16:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Chimik Jużne - Igor Gorgonzola Novara
17:55 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Nova KBM Branik Maribor - Lokomotiw Kaliningrad

 

Środa, 05.02:

 

03:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Denver Nuggets - Portland Trail Blazers
10:00 C+N   RADIO CANAL: Kontratak
15:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: C.S.M. Volei Alba Blaj - Nantes VB
17:25 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: LP Salo - Grot Budowlani Łódź
17:25 C+N   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Maritza Płowdiw - RC Cannes
18:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Allianz MTV Stuttgart - ŁKS Commercecon Łódź
18:55 C+N   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: THW Kiel - HC Vardar
20:25 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Savino Del Bene Scandicci - VakifBank Stambuł

 

Czwartek, 06.02:

 

10:00 C+  RADIO CANAL: Ekstraklasa
14:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Urałoczka NTMK-Jekaterynburg - Dinamo Moskwa
16:55 C+S2 SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Fenerbahce Opet Stambuł - Eczacibasi VitrA Stambuł
18:55 C+S   SIATKÓWKA KOBIET: Liga Mistrzyń - mecz: Vasas Obuda Budapeszt - A. Carraro Imoco Conegliano (również w nSport+!)
22:00 C+S   MAGAZYN LIGI MISTRZÓW CEV (również w nSport+!)

 

Piątek, 07.02:

 

01:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - All-Star Draft

04:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Los Angeles Lakers - Houston Rockets
10:00 C+N   RADIO CANAL: Pod koszem
17:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Arka Gdynia - Cracovia (+ wstęp od 17:30) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk (+ Super Piątek od 20:00 i 22:30) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Valladolid - Villarreal CF (również w nSport+!)

 

Sobota, 08.02:

 

02:00 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Indiana Pacers - Toronto Raptors
13:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Everton FC - Crystal Palace FC
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Korona Kielce - Górnik Zabrze (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3 i nSport+!)
15:10 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Irlandia - Walia
15:20 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka mecz: Werder Brema - 1. FC Union Berlin
15:55 C+F   PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Getafe CF - Valencia CF
17:10 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: Montpellier HB - PGE VIVE Kielce
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Lech Poznań - Raków Częstochowa (+ wstęp od 17:10) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:40 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Szkocja - Anglia
18:20 C+F   PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund
18:25 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Brighton & Hove Albion FC - Watford FC
19:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok (+ wstęp od 19:35) (również w Canal+ Sport 3!)
20:25 nS+   SIATKÓWKA KOBIET: Liga włoska - mecz: Lardini Filottrano - Bartoccini Fortinfissi Perugia
20:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Atletico Madryt - Granada CF
22:00 C+S   LIGA+ (również w Canal+ Sport 3!)
23:00 C+S2 KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Orlando Magic - Milwaukee Bucks

 

Niedziela, 09.02:

 

02:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Golden State Warriors - Los Angeles Lakers
11:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: RCD Espanyol - RCD Mallorca
12:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Wisła Płock - Pogoń Szczecin (+ wstęp od 12:10) (również w Canal+ Sport 3!)
14:55 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Sheffield United FC - AFC Bournemouth
14:55 C+S   PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin (+ wstęp od 14:40) (również w Canal+ Sport 3!)
15:55 C+S2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CA Osasuna - Real Madryt CF
15:55 C+N   RUGBY: Puchar Sześciu Narodów - mecz: Francja - Włochy
16:55 nS+   PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga Mistrzów - mecz: RK Celje Pivovarna Lasko - Paris Saint-Germain HB
17:25 C+     PIŁKA NOŻNA: PKO BP Ekstraklasa - mecz: Legia Warszawa - ŁKS Łódź (+ wstęp od 17:00) (również w Canal+ Sport 3!) (w technologii 4K w Canal+ 4K!)
17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - West Ham United FC (mecz przełożony!)
19:30 C+     LIGA+ EXTRA (również w Canal+ Sport 3!)
21:00 C+     TURBOKOZAK (również w Canal+ Sport 3!)
21:30 C+S   KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: NBA - mecz: Oklahoma City Thunder - Boston Celtics

 

Eleven Sports:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.02:

 

20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfL Bochum - Hamburger SV
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: UC Sampdoria - SSC Napoli

 

Wtorek, 04.02:

 

21:00 ES1 PIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - rewanżowy mecz 4. rundy: Oxford United FC - Newcastle United FC

 

Środa, 05.02:

 

20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SS Lazio - Hellas Werona

20:40 ESPIŁKA NOŻNA: Puchar Anglii - rewanżowy mecz 4. rundy: Tottenham Hotspur FC - Southampton FC

 

Piątek, 07.02:

 

18:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: SV Sandhausen - 1. FC Heidenheim (również w Eleven Sports 4!)
20:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Eintracht Frankfurt - FC Augsburg (również w Eleven Sports 4!)
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: AS Roma - Bologna FC
20:40 ES3 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Bristol City FC - Birmingham City FC

 

Sobota, 08.02:

 

12:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: UD Levante - CD Leganes (również w Eleven Sports 4!)

12:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: VfB Stuttgart - FC Erzgebirge Aue
14:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: ACF Fiorentina - Atalanta BC
15:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05 (+ studio od 15:00) (mecz również w Eleven Sports 4!)
15:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Torino FC - UC Sampdoria (+ studio od 17:30) (mecz również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Nottingham Forest FC - Leeds United FC
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: CD Alaves - SD Eibar
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Hellas Werona - Juventus FC (+ studio od 20:00 i 22:40) (mecz również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

Niedziela, 09.02:

 

12:25 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SPAL 2013 - US Sassuolo Calcio (również w Eleven Sports 4!)
13:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: 2. liga niemiecka - mecz: Arminia Bielefeld - SSV Jahn Regensburg
13:55 ES4 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Sociedad - Athletic Bilbao

14:25 ESPIŁKA NOŻNA: 2. liga angielska - mecz: Millwall FC - West Bromwich Albion FC
14:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: SSC Napoli - US Lecce
15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Köln (mecz przełożony!)
17:55 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: FC Bayern Monachium - RB Lipsk (+ studio od 17:00)
17:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Parma Calcio - SS Lazio (również w Eleven Sports 4!)
18:25 ES3 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Celta Vigo - Sevilla FC
20:40 ES1 PIŁKA NOŻNA: Liga włoska - mecz: Inter Mediolan - AC Milan (+ studio od 20:00 i 22:40)
20:55 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga hiszpańska - mecz: Real Betis Balompie - FC Barcelona (również w Eleven Sports 4!)
22:50 ES1 ELEVEN GOL

 

SportKlub:

Spoiler

 

Poniedziałek, 03.02:

 

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: DARTOM BOGORIA Grodzisk Mazowiecki - PKS Kolping FRAC Jarosław

 

Wtorek, 04.02:

 

18:00 SK TENIS STOŁOWY: LOTTO Superliga - mecz: Fibrain AZS Politechnika Rzeszów - Energa Manekin Toruń

 

Czwartek, 06.02:

 

19:00 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf

 

Piątek, 07.02:

 

11:30 FK SPORTY WALKI: ONE Championship - Warrior's Code (do 17:30)

 

Sobota, 08.02:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Gaziantep Basketbol - Darüşşafaka Tekfen

13:15 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Teksüt Bandirma BK - Beşiktaş Sompo Sigorta
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Türk Telekom - Tofaş
18:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: Hamburg Towers - MHP Riesen Ludwigsburg
20:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Retabet Bilbao Basket - Unicaja

 

Niedziela, 09.02:

 

11:00 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Istanbul Büyükşehir Belediyesi - Pinar Karşiyaka
13:30 SK PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN: Liga niemiecka - mecz: THW Kiel - HC Erlangen
15:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga turecka - mecz: Bahcesehir Koleji - Fenerbahçe Beko
18:30 SK KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN: Liga hiszpańska - mecz: Herbalife Gran Canaria - Barça Lassa

 

Pozostałe:

Spoiler

 

Czwartek, 06.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am - 1. runda (do 00:00)

 

Piątek, 07.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am - 2. runda (do 00:00)

 

Sobota, 08.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am - 3. runda (do 00:00)

 

Niedziela, 09.02:

 

21:00 GOLFCHN GOLF: Turniej AT&T Pebble Beach Pro-Am - finał (do 00:00)
21:00 MOTOWIZ WYŚCIGI SAMOCHODOWE: NASCAR - wyścig w Daytona Beach (do 23:05)

 

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cytat

18:20 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund (DO POTWIERDZENIA!)


Ten mecz ma być w CANAL+Family.

 

Cytat

15:25 C+     PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka (DO POTWIERDZENIA!)


Ten mecz wyląduje albo w CANAL+Family albo w CANAL+Sport2 - póki co na obu kanałach jest wpisany od 15:55 mecz ligi hiszpańskiej Getafe CF - Valencia CF. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A widzisz, takiego ruchu to się nie spodziewałem i nie zerknąłem na ramówkę C+ Family, dzięki za info. :) Choć możliwe, że będą coś jeszcze mieszać z wyborami meczów, bo Hertha teraz może być pożądana przez obydwie stacje. ;)

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropo Herthy. W internetach pojawiają się informacje, że Eurosport pokaże właśnie mecz Schalke vs Hertha, a Werder z Borussią ma być w playerze. Prawda to czy jednak ludzie bzdury piszą? 🤔

Share this post


Link to post
Share on other sites

I chyba tak będzie, spojrzałem do Eurosport Playera i Schalke - Hertha jest w Eurosporcie 2.

Edited by bart18

Share this post


Link to post
Share on other sites

No cóż, w takim razie trzeba będzie przeprosić się z Astrą i obejrzeć mecz Borussii z niemieckim komentarzem. Dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, kamil2505 napisał:


Ten mecz ma być w CANAL+Family.

 


Ten mecz wyląduje albo w CANAL+Family albo w CANAL+Sport2 - póki co na obu kanałach jest wpisany od 15:55 mecz ligi hiszpańskiej Getafe CF - Valencia CF. 

Już wiadomo,  że w Canal+Sport2 mecz ligi niemieckiej Werder - Union od 15:25, a w Canal+Family mecz ligi hiszpańskiej Getafe CF - Valencia CF od 15:55. Tak podali dziś w "Sport+". 

Share this post


Link to post
Share on other sites

7 lutego (TVP Sport)

10:05 E-sport: FIFA eClub World Cup

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mecze przedłożone z powodu złych warunków atmosferycznych mecze:

15:25 ES2 PIŁKA NOŻNA: Liga niemiecka - mecz: Borussia Mönchengladbach - FC Köln

17:25 C+S   PIŁKA NOŻNA: Liga angielska - mecz: Manchester City FC - West Ham United FC

Nie będzie nich w telewizji i będę pokazane innym terminie. 

Proszę też usunąć skoki narciarskie, bo też nich nie będzie w Eurosport i tvp. 

Edited by Piotr94
  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...