Jump to content
  • 0
r0siu

Player+ BOX pomoc i opinie

Question

Witam wszystkich.
Spalił mi się wbudowany dekoder DVB-T w TV. Telewizor działa dobrze i nie zamierzam na razie go wymienić. Stoi w kuchni i jest okazyjnie oglądany a raczej można powiedzieć słuchany podczas gotowania. Zastanawiam się nad zakupem Player+ BOX. Są w cenie 120zł z pakietem MAX na Player.pl na okres 3mies. Czy były ostatnio w nim jakieś aktualizację? Wiem że na początku działał słabo. Nie chcę oglądać na nim pakietu z Player.pl tylko kanały DVB-T mi wystarczą. Pakiet 3mies wykorzystam w aplikacji Smart TV w salonie. Niby wychodzi to fajnie. Za 120zl miałbym dekoder DVB-T do kuchni i 90dniowy pakiet dodatkowych programów oraz biblioteki VOD w salonie. Nie wiem jednak jak on chodzi i czy nie będę wyzywał go w kuchni. Inna opcja to kupić zwykły najtańszy dekoder DVB-T za 50-60zł do kuchni.

Edited by Barti
Przeniesiono wątek do odpowiedniego działu forum.

2 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Zwykły tuner będzie działał płynniej i szybciej się włączał. Kanały "online" na tym pudełku działają różnie, czasem jest prawidłowo, czasem się coś przytnie albo idzie w niskiej rozdzielczości. 

Raz, na chwilę, podłączyłem do tego kabel od anteny, DVB-T działało, ciężko mi coś więcej powiedzieć. 

Jeśli ma być tylko do okazyjnego DVB-T, a do tego w cenie jest coś "extra" to nie jest to głupi pomysł, można spróbować. 

• 0

Właśnie chyba zobaczę. Gdyby było bez pakietu to nawet bym o tym nie myślał. Jednak kusi mnie ten pakiet na 3 miesiące. W tej cenie mam tuner i ciekawy pakiet.