Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na e-maila z linkiem czekałem ok 30 minut.

 

A ja całe 2 sekundy :jupi::brawo::brawo::brawo:

 

Mi w icok w"specjalnych ofertach" wciąż się pojawiają stare pakietyzacje na ekstra hd + Sport Hd. Powinni to z aktualizować.

 

Chyba już zaktualizowali bo u mnie wcale nie ma takiej pozycji jak oferta specjalna a wczoraj na starym ICOK jeszcze była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas logowania się nowym sposobem do ICOK wyskakuje wam taki komunikat:

 

"Pomimo tego, że bieżące połączenie jest szyfrowane, wszystkie wprowadzone dane zostaną przesłane przez połączenie nieszyfrowane, dlatego prawdopodobieństwo ich odczytania przez osoby trzecie jest duże.

 

Czy na pewno kontynuować wysyłanie wprowadzonych danych?"

 

Czyli logowanie niebezpieczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także mam problem z zalogowaniem się do swojego konta w iCOK.Wczoraj w APS-ie wymieniłem dekoder HD 5000 na Moduł CI+,a tym samym zmienił się numer karty dekodera,a to być może spowodowało,że jak się loguję do iCOK w/g nowych zasad,to pojawia mi się komunikat:Status operacji 101-brak aktywnego kontraktu dla podanej karty,choć nie wpisuję w czasie logowania numeru dekodera jak kiedyś,tylko login swego e-maila w/g ich życzenia.Dziwne to trochę,że taka prosta czynność spowodowała w CP taki bałagan.Jeżeli w ciągu kilku dni sytuacja się nie poprawi,to trzeba będzie założyć konto od nowa,może to pomoże!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę z Cyfrowym Polsatem podpisałem w dniu 12.12.2001 r.

Nadmieniam, że w trakcie „współpracy” z CP nie podpisywałem innej umowy, oprócz tej z roku 2001.

Obecnie jako UŻYTKOWNIK posiadam dekoder F300 (własność Cyfrowego Polsatu po wymianie na Sagema 4285. Płacę za Pakiet Familijny i Sport (SD) w wysokości 59,80 zł.

Przeglądając regulamin opłat UŻYTKOWNIKÓW Cyfrowego Polsatu nie znalazłem już wysokości opłat za oglądanie ww. Pakietów w wersji SD tylko opłaty za wszystkie Pakiety HD.

Dzwoniąc do iCOK poinformowano mnie, że do końca wpłaty tj. do dnia 07.12.2012 r. mogę oglądać Pakiet Familijny i Sport, a następnie po upływie ww. daty sygnał zostanie mi wyłączony. Ponadto poinformowano mnie, że mam wskazać nr swojego konta bankowego, na który zostanie przelana kwota z wolnych środków. Czyli stwierdzam, że Cyfrowy Polsat użytkowników (nie mylić z abonentami) posiadających dekodery SD w elegancki sposób się pozbywa. Zadzwoniłem do punktu sprzedaży Cyfrowego Polsatu i poinformowano mnie, że iCOK wprowadził mnie w błąd ???!!!

Sam już nie wiem co się stanie po 07.12.2012 r.

Proszę o wasze opinie, szczególnie posiadaczy dekoderów SD o statucie użytkownika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniali Sagemy na inne dekodery bo z Sagemów łatwo było kartę przenieść do dowolnego dekodera z linuksem. Wcisnęli Ci badziew i nie oddali kasy z kaucji. Obsługa klienta powiedziała prawdę, pakietu familijny już nie ma i oglądać go można tylko do momentu wygaśnięcia wpłaty. Aktualnie jest familijny HD, kosztuje 2zł więcej. Ale trzeba zadeklarować przejście na niego przez TCOK.

 

Różnica między ofertą przedpłaconą a abonamentową, jest taka że zmiana regulaminu wchodzi w ciągu 30 dni i możesz tylko zmienić pakiet na następcę, lub zrezygnować z usług i żądać zwrotu pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...