Skocz do zawartości

iPolsat Box - Internetowe Centrum Obsługi Klienta


andrzejnet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie ubogo.

 

Pamiętam jak kiedyś n-ka różnież robiła "modernizację", także okroiła i tak ubogą funkcjonalność ICA (m.in. brak modyfikacji kontraktu).

 

W Cyfrze+ takze serwis nie wrócił do swojej pierwotnej wersji (zakładka oferta).

 

Szkoda, że i CP poszedł tą drogą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracamy do ery biegania na pocztę z drukami wpłaty...bo już nawet nie można zapłacić przez Bank on-line.Chyba "intylygenci" z CP mają swoich klientów za baranów ze wsi. Pewnie niedługo zrezygnują całkowicie z iCOK i wróca do ery gazetek rozsyłanych pocztą :lol2: Pożal się Boże,największa platforma sat w kraju i ponoć jedna z większych w Europie.I pomysleć tylko że w cywilizowanych krajach można za wszystko zapłacić drogą elektroniczną ,bez ponoszenia dodatkowych kosztów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież to Polacy, musza pogadac, musza ponarzekać, przeciez to lezy w ich naturze, aby z wszystkiego robić igły widły, jak dzwonią klienci i krzycza, że nie mogą tego robić to ja pytam na spokojnie jak Pani płaciła jak była taka możliwośc, no ICOK przekierowywał mnie do mojego konta bankowego online i tylko wciskałam ok, a teraz samemu tego zdefiniowac to juz nie łaska? Bozia rączki odebrała? 2 minuty więcej roboty na raz, a potem tylko wpisuje sie numer identytfikacyjny przelewu i leci kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer konta do wpłat masz na umowie, jaki problem zrobić przelew? Ja w ten sposób mam zdefiniowane wszystkie rachunki.

Kogo obchodzi, jak ty cos robisz? Sa ludzie, ktorzy z jakichs wzgledow wola placic karta. Jesli op dawal taka mozliwosc, a pozniej sie z niej wycofal, zirytowal sporo ludzi, niektorych na tyle, ze bedzie to dodatkowy argument za zmiana uslugodawcy pod koniec umowy. I tyle, nie ma co na sile przekonywac kogos do danego rozwiazania, jesli ktos preferuje inne.

BTW, jesli ktos ma karte Citi albo CA, nadal moze oplacac CP w ciezar karty.

Lewy, ty tez jestes argumentem za zmiana opa, krecia robote robisz swojemu pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuu powiało grozą, argument za płacenie kartą, przyznaj się lepiej, że jest gro osób za granica i nie mają polskich kont i nie mają możliwość płacenia kartą, ale oczywiście nigdy nikomu nie dogodzisz do końca. Zawsze będą jacyś którzy będa krzyczeć i lamentować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań w końcu wałkować w kółko ten temat:Ile to ludzi odbiera CP za granicą.Odbierali,odbierają i będą odbierać i nic wam do tego.Jeśli ktoś z nich będzie chciał sobie założyć konto w Polsce to zrobi to,nawet przez internet.

Tutaj chodzi o to że coraz więcej ludzi płaci kartą dla wygody i dla oszczędności czasu. Tak jest na całym świecie a skoro CP ma aspiracje do bycia nowoczesną firmą to nie powinien robić łaski swoim klientom (a robi) i umożliwić im płatności on line.Zresztą największą głupotą CP jest to że wcześniej już coś takiego zrobił a teraz się z tego wycofał co dla mnie jest cofaniem się wstecz.

Ale dla was to oczywiście krzyk,lament,narzekanie itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wycofał! Zmienił operatora płatności, a ten operator nie ma możliwości płacenia kartą płatniczą. Dobra, pomijam już tych za granicą, bo wiadomo, że nikt się nie przyzna, ale tych w Polsce, jeśli ktoś ma kartą płatnicza to ma i konto w banku, może zlecić polecenie stałe w banku i nie musi nic robić, może zdefiniowac odbiorce w banku i wciska tylko ok i tyle. Tutaj też masz trzy kliknięcia myszką, ale taki jest naród polski, że zawsze znajdą dziurę w całym i musza ponarzekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lewy, pisz o czymś, o czym masz pojęcie... a, wtedy musiałbyś całkiem zamilknąć. To nawet lepiej.

 

Pisząc, że operator płatności CP nie ma możliwości przyjmowania wpłat kartami dowiodłeś swojej niewiedzy. Każdy może, tylko niemal każdy chce za to stawkę większą niż za płatności konto-konto. Solorz jak zwykle szuka oszczędności i tu jest cała przyczyna.

Gdyby wpłat kartami nie było nigdy - kij z nim. Dał i zabrał - dostał krechę. Krechy zostaną zliczone pod koniec umowy :>

 

Ty płacisz przelewami, bo żaden bank nie zaufa ci na tyle, by wystawić ci kartę kredytową - twoja sprawa. Ale jesteś za krótki, by mówić klientowi twojego pracodawcy, że ma przestawić się na rozwiązanie mniej dla niego wygodne. Jeśli nie rozumiesz tej prostej prawdy, będziesz miał pod górkę w każdej pracy związanej z obsługą klienta. A ja wolę karty, bo mam z tego określone korzyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...